Howrse gra :)

ale mam dzisiaj zaćmienie, przecież się umawiałyśmy 😉 wystawiaj na pl, ja już zaraz na com 🙂
A ja chętnie oddam dwa passy za dwa kupony lub dwa RO na pl 😉
malinowaa, ja roga Marwari, więc jak się urodzi coś bez roga, mogę ci podrzucać, tylko dawaj mi znać czy masz już  taką maść czy nie nick Zapałka1. Alice, , dzięki za informacje tylko co to są te warstwy? , tło przeźroczyste, to takie bez niczego? Co chcesz za pomoc?
Ja tam polecam najpierw poczytać tutoriale z obsługi programu graficznego, a później brać się za rysowanie koników. Wiem, że kupony kuszą, ale z byle czym to mała szansa, że się dostaniecie.
budyń, ogólnie na brak kuponów nie narzekam, ale jestem w grze 700 dni z hakiem i jeszcze nic nie wysłałam, cóż młode pokolenie z grafiką i informatyką raczej nie ma problemów, ja nie znam się w ogóle na programach graficznych, dlatego się pytałam o poradę i tyle.
dziś dostanę nasionko do tego 2 konia brumby czy jak mu tam 🙂

także potrzebuję ro i kuponów

objęcia sprzedam za 2 kupony
nyxa za 4 kupony
wymienię MA na 2 x HoP
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 grudnia 2012 09:25
Pilnie potrzebuję 2x Muśnięcie Filites na Kermitek, oddaję od razu z lewego :kwiatek: Kupię też Krew Meduzy i Zestaw Posejdona!
masz muśnięcia 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 grudnia 2012 09:31
Dziękuję, już oddałam :kwiatek:
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
03 grudnia 2012 09:54
Chyba się pomylili:
cytuję:
3 grudnia 2012
Twoje konto zostało zasilone 2 dodatkowymi punktami dorastania!
Twoje konto zostało zasilone 2 dodatkowymi punktami dorastania!
Twoje konto zostało zasilone 2 dodatkowymi punktami dorastania!

Przecież dają 2 PD, gdy ma się ich zero na koncie? Ale się cieszę, postarzyłam konia.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 grudnia 2012 14:35
Ma ktoś może na sprzedaż kamień filozoficzny? :kwiatek:

edit: Za jaką cenę w eq mogę ją wystawić?
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=12901095
Ja bym rzuciła jakieś 700 tys na próbę - a nuż się ktoś skusi.
czarownica ja mam 😉
Sprzedam lub zamienie na pl
Zwój Plutona
x 17

Lira Apolla
x 16

Czarna Orchidea
x 14

Pięta Achillesa
x 13

Krew Meduzy
x 12

Promień Heliosa
x 11

Puszka Pandory
x 11

Muśnięcie Filotes
x 7

Zestaw Harmonii
x 5

Zestaw Bonusowy
x 5

Chmurka
x 5

Podkowy Posejdona
x 5

Piorun Zeusa
x 4

Diament
x 3

Zestaw Hery
x 3

Strzała Artemidy
x 2

Różdżka Płodności
x 1
wrrrrrrrr i nie ma 2 nawozów w ro ;/
wkurza mnie ta gra jak nie wiem... teraz kiedy dziś zasadzę 2 złote nasionko, zabraknie mi by go wyhodować..
U mnie identycznie 😉 jeszcze dziś dostanę drugie złote ale nie da rady go wyhodować.
a najlepsze, że mam tylko 4 nawozy przygotowane ;/ na więcej nie miałam diamentów i kuponów ;/
a diamenty zbierają mi się jakoś co 2-3 dni, więc doszły by mi kolejne nawozy
Ja mam na razie jedno złote zasadzone i przygotowane 14 nawozów na nie, bo liczę, że pod koniec promocji będą dawały więcej % kwiatom i zużyję mniej na złotą, może zostanie na różowe czy coś 😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
03 grudnia 2012 16:16
Cierp1enie- jak Ci tak bardzo na dzikusie zależy, to mogę pożyczyć kupony. Ja w tej promocji się nie angażuję. W weekend nie klikałam, bo w domu internetu nie mam, a i tak u konia siedziałam cały dzień  🙂
No zobaczymy, jak coś pożyczę, czekam na koniec promocji i końcowe zadania plus podwójne nawozy w ro..
Cierp1enie, ale podwójne nawozy w RO, własnie się skończyły.
liczę, że dadzą w przedostatni dzień
Aha, to byłoby fajnie 🙂
Watrusia, warstwy mozna sobie wyobrazić jak warstwy folii, na której rysujesz. Np. grzywa osobno, szkic osobno itp. Potem możesz zmieniac kolejnośc, że coś jest na wierzchu a coś pod spodem.

No i np. jak chcesz zrobić załóżmy konia w paski ( 😉 ) to rysujesz paski na osobnej warstwie. Jak stwierdzisz, że bez pasków było lepiej, to po prostu usuwasz warstwę, zamiast z powrotem zamalowywac i modyfikowac rysunek😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 grudnia 2012 19:49
Wabankowa dzięki, ale trochę za późno się zorientowałam i już kupiłam... :/

Alice mam małą prośbę- jeśli masz doświadczenie z GIMP'em to mogłabyś mi w wolnej chwili wyjaśnić, gdzie znaleźć w tym programie te warstwy i jak ich użyć? :kwiatek:
CzarownicaSa, nigdy nie miałam styczności z GIMPem, bo pracuję w Photoshopie, ale wydaje mi się, że to podobne programy... Nie ma GIMPa onlina, prawda?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 grudnia 2012 19:55
Chyba nie, ale szczerze mówiąc nie wiem 😲
Ale możesz skorzystac z tego🙂

http://pixlr.com/editor/

Jeszcze inny program, ale prawie kopia Photoshopa i działa online, nie trzeba pobierać😉

Warstwy masz tam w oknie po prawej stronie.

EDIT: Tak jednak teraz patrzę, że program wcale nie jest taki fajny, bo np. mi zupełnie nie reaguje na nacisk piórka na tablecie. Także to chyba tylko dla tych rysujących myszką. 
Zamienię Helios' Ray x4 na to samo na PL :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się