Howrse gra :)

Też bym chciała o północy wajchę, ja mam o 20, a później o 4 rano :/
Zrobiłam dziś 2 zadania, zdobyłam ze 2 małe upominki. Tak się kręcę po tej planszy, za 2 dni odbanują mi główne konto wreszcie.

W ogóle, wkurza mnie, że kilka ras koni wygląda dokładnie tak samo, jakby już się mogli postarać i zrobić choć trochę inny wygląd, inną pozę nawet.
calore na com ? 🙂 ja pewnie będę, a jak nie to mogę kliknąć jak wstanę przed 7 bo to będzie to samo 😉
budyń, to samo mnie wkurza z końmi.
zaćjesz, o to spoko, masz auto. na com oczywiście 🙂
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
12 grudnia 2012 16:28
Czy ktoś może pożyczyć mi na koń 2 konie? Jeden, który wygrywa 1 equus w zawodach, oraz jednego, który ma powyżej 25 lat i 0 umiejętności? Potrzebne do zadań.  :kwiatek:
do którego miejsca po zdobyciu klucza muszę się udac ?  :kwiatek:
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 grudnia 2012 17:17
Calore dzięki, odezwę się wieczorem 😀
Naciau - do sekretnego przejścia na polu A

ale czajcie jakie beznadziejne nagrody są, w małym upominku - tragedia, w średnim fajne są tylko : 5 diamentów, 20pkt dorastania,chmurka i 20tys eq, za to w dużym jest kilka rzeczy, ale jak sprzedają duże upominki po ponad 1mln, to bym się mocno wkurzyła jakbym wylosowała zestaw centaura.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
12 grudnia 2012 17:23
Przykro nam, że chcesz opuścić grę. Aby pomóc nam polepszyć nasze usługi, poświęć kilka minut, aby odpowiedzieć na poniższe pytania.
Jeśli nie chcesz odpowiadać na pytania, potwierdź rezygnację tutaj: Usuń moją grę
Jaki jest twój główny powód odejścia z gry?
-Nie rozumiem gry
-Nie lubię tej gry.
-Dodatkowe przedmioty są zbyt drogie
-Mój koń umarł
-Zbyt mały wybór sposobów płatności
-Gram od jakiegoś czasu i chcę zrobić przerwę
-Mam więcej, niż jedno konto
-Nie mam czasu grać
-Chcę stworzyć nowe konto i zacząć od nowa
-Społeczność gry/ środowisko gry nie jest przyjazne
-Ktoś użył mojego adresu email, by się zarejestrować bez mojej zgody
-Zbyt długo nie mam dostępu do wszystkich opcji, przez ograniczenia dotyczące stażu
-Chcę wykonywać akcje koniem, przy pomocy myszki i klawiatury
-Przez przypadek wyłączyłem/am samouczek i chcę zacząć od nowa
Inne (Jakie?) ...
Twoim zdaniem, jakie nowe usługi i narzędzia powinniśmy wprowdzić aby poprawić jakość gry?

Wyślij i usuń moją grę


He he, usunęłam swoje multi, ale głupia nie byłam- nie przyznałam się do tego  😀iabeł: Zostało konto brata (za miesiąc usunę) i koleżanki (zostanie).
Dziewczyny, macie może jakieś konto, gdzie mogłabym zabić 10 koni na kupon? 😉 :kwiatek:
Jak to dobrze, że ja mam tylko jedno, swoje konto, wiecie jaka ulga 🙂
Cierp1enie, zawsze możesz wylosować Lirę  😁 😀iabeł:
Lira za milion to jest to o czym marzę 😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 grudnia 2012 17:34
No ja miałam dziwne przeczucie i chciałam dziś pokasować, ale nie zdążyłam... :/ Bo "może jeszcze to przeniosę i to..." :/
Ktoś wie co z tymi pracami?
Flygirl i ktoś o nicku rosolowa mają prezent, bo usuwam konto, a szkoda rzeczy żeby się zmarnowały. Nic wielkiego ale wiecie 😁
chonakawe nie masz tam może wolnego limitu na zabicie koni? 🤣
Dunka ja mogę Ci zabić, Powystawiaj za 500 equus na boniowata i zwrotnego za kupony 😉
Poszło pw :kwiatek:
A jak się wiekowo konie przedstawiają? W sumie ze 2 albo 3 może i bym ukatrupiła 😀
Nancy poszły konie :kwiatek:
Mógłby ktoś zająć się u mnie końmi z zakładki lekcje/pd? Tylko czyszczenie/karmienie/ spać i jeśli się da to lekcja. Mogę dać za to zestaw hery, chmurki, pioruny, pięty lub 4x krew meduzy

edit: przez 2 dni (jutro i pojutrze)
Nancy , ja mogę ! 🙂
Ok 😉 Jaki masz nick, włączę Ci współdzielenie bo rano nie wiem czy będę 😉
tak wygląda druga plansza, gdyby ktoś był zainteresowany 🙂
Ituch   Co pies ma z twarzą ?
12 grudnia 2012 19:48
malinowaa, mogę pożyczyć Ci konia do 91 zadania, wyślij zaproszenie to wystawię w zarezerwowanych. Nic taki sam jak tutaj. 🙂
calore - brawo za przejście, ja to dziś cały dzień się męczyłam by trafić kostką i przejść do 2 ;/ ale się przeliczyłam ;/
Ja przeszłam na pl, na com nawet klucza nie mam 🤣
u mnie właśnie jak u Bay a na pl mi właśnie nie zależy :/ nawet jak coś tam na początku ugram, to potem nie mam kasy/kuponów/ro, żeby dalej grać.
też jestem na 2 i mam już jeden klucz 😀
niech dają te rzuty w ro, bo nudzi mi się... a rzuty co 8 godzin mnie nie bawią.
Ja tam nie mam zamiaru wydać nic w tej promocji, jest słaba, boski brzydki i nic nie daje, a ja nie mogę dojść do klucza na com nawet bo ciągle wylosowuje 1 oczko 🤣 Postanowiłam nie marnować rogów itp w promocjach które polegaja na szczęściu 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się