Howrse gra :)

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 grudnia 2012 08:52
Zdobyłam z dokonania 10 diamentów, wymieniłam kupon na kolejne 10 i pokusiłam się na Wyswanie Tytanów- dotarłam do 5 poziomu z RO, KF i SLH- brałam, nie ryzykowałam 😀

edit: Cierp1enie gratki poszły :kwiatek:
Przetrzyma mi ktoś trochę hajsu?
fin oczywiście chętnie kupie 😀
Okej 🙂 Tylko czekam aż ktoś się wymieni. Jak już będę miała, to je wystawię + konia za 2 kupony 😀
Okej 😉
Fili993   Strach to tylko myśl...
17 grudnia 2012 11:05
budyń, ile?
467000 :P Bida, ale i tak za dużo na kupon a eq.
Fili993   Strach to tylko myśl...
17 grudnia 2012 11:27
Hehe bidnie faktycznie 😀 Mogę przechować, narazie nie mam potrzeby wydawania pieniędzy, w sumie na koncie brata bez przypału mogą sobie na Ciebie poczekać, tam będą bezpieczne 🙂 Nick: Kahuna
Jak ożywię konia powyżej 30 roku życia i znów go uśmiercę to dostanę kolejny kupon? Jakoś brzmi to za łatwo. 😁

Ja Wyzwania Tytanów sobie odpuszczam, bo w tym darmowym odpadłam już na trzecim poziomie, z moim szczęściem nie mam czego tam szukać. 🙄

Nie da się ożywić konia powyżej 25 roku życia.
Fili993, ale to przechowanie ma trwać 10 sekund 🤣 Wystaw mi jakiegoś konia za te 467 na beton, a ja jak kupię kupon to sprzedam ci konia za tę moją kwotę 😉
Fili993   Strach to tylko myśl...
17 grudnia 2012 11:50
Poszło 🙂 aaa bo Ty na kupon zbierasz nie? :P
Fili993, ta jest. Wystawiłam już koniura, tego twojego mogę za 10 dni zwrócić 🙂
Fili993   Strach to tylko myśl...
17 grudnia 2012 11:53
budyń Chyba pierwszy i ostatni raz widzę taką sumę na swoim koncie 😀
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
17 grudnia 2012 15:10
Ma ktoś na wymianę na .com Zestaw Hery albo 2?  :kwiatek:  Za coś z tych rzeczy: (tak, wiem, beznadzieja...)

Croesus' Fortune
x 19
Philotes' Stroke
x 12
Black Orchid
x 10
Ploutos' Parchment
x 9
Pandora's Box
x 8
Apollo's Lyre
x 3
Fertility Wand
x 1
Helios' Ray
x 4
Poseidon's Bridle
x 1
Zeus' Lightning Bolt
x 1
Achilles' Heel
x 3
Water of Youth
x 4
Golden Apple
x 1
Piece of Cloud
x 3
Fili993   Strach to tylko myśl...
17 grudnia 2012 15:11
Dziewczyny przydałaby mi się klacz jednorożca zaźrebiona, albo nawet nie, bo już pół roku bujam się z 90 zadaniem i nie mogę wyhodować tego źrebaka ;/
nie no, to jakieś jajca są, na pl jestem na trzeciej planszy, a na com nie mam nawet pierwszego klucza z drugiej 🤔wirek: a wcale się nie staram czy coś, no bo jak.
A ja właśnie odwrotnie - na com prawie nie gram i tam jestem dalej w planszach, niż na pl, gdzie mam główne konto 🙄
no ja mam właśnie główne na com, więc ostatecznie na to samo wychodzi 😉
OM na sprzedaż dalej aktualne 🙂
Ja się pętam na pl. i com. na pierwszej, na pl. mam klucz ale nie trafiam w przejście, tak podsumowując co kilka godzin klikam w puste pola 😵 ta promocja jest do d.....
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 grudnia 2012 18:36
Potrzebuję konia do tego zadania, pomoże ktoś? :kwiatek:
Competition: Win 10 competitions with a horse born from Ouranos and Gaïa (non-special, non-divine)
CzarownicaSa też się bujam z tym zadaniem. Mam takiego konia ale nijak nie mogę wygrać ani jednych zawodów 😵
Czy przetrzymał by mi ktoś pieniądze bo chce kupon kupić?
poratuje ktoś jednym PD na pl? jutro oddam 🙂 albo na com albo w postaci np muśnięcia 😉
Mogę poratować tylko powiedz jak to się robi 🙂
jak wejdziesz u mnie w profil, to jest taki obrazek z prezentem i jak go klikniesz, to będziesz mogła wysłać mi PD 🙂
klikam dziś o północy na com, mogę komuś kliknąć 🙂
A twój nick to...?
EDIT już widzę 🙂
a ja za to na udostępnionym koncie myszy mam zebrane wszystkie klucze z 2 planszy i teraz trafiam by przejść na 3, a u siebie walczę o klucz..
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
17 grudnia 2012 22:16
Ma ktoś na wymianę na .com Zestaw Hery albo 2?  :kwiatek:  Za coś z tych rzeczy: (tak, wiem, beznadzieja...)

Croesus' Fortune
x 19
Philotes' Stroke
x 12
Black Orchid
x 10
Ploutos' Parchment
x 9
Pandora's Box
x 8
Apollo's Lyre
x 3
Fertility Wand
x 1
Helios' Ray
x 4
Poseidon's Bridle
x 1
Zeus' Lightning Bolt
x 1
Achilles' Heel
x 3
Water of Youth
x 4
Golden Apple
x 1
Piece of Cloud
x 3



No i czy mógłby mi ktoś pożyczyć/sprzedać za rozsądną cenę klacz holsztyńską? Muszę źrebaka wyhodować, potrzebne do zadania.  :kwiatek:
Może ktoś z Was się załapie na kupon😉
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=135635
NatHuragana   serce skoczka <3
18 grudnia 2012 16:05
przepraszam, ze wtrace ale i ja mam konto na howrse.pl,
po raz drugi, pierwsze sprzed roku  🤔wirek: skasowalam z braku czasu.
A teraz znow gram 🙂
Jeśli ktoś będzie czymś zainteresowany a bd mogła pomóc zapraszam 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się