Howrse gra :)

Dementek   ,,On zmienił mnie..."
18 grudnia 2012 16:16
Może ktoś z Was się załapie na kupon😉
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=135635


Niestety, tych maści nie mam 🙁
Fili993   Strach to tylko myśl...
18 grudnia 2012 16:36
Wiecie może jaka będzie następna promocja?
Fili993   Strach to tylko myśl...
18 grudnia 2012 16:45
Dziewczyny, macie pożyczyć ogiera Nokota jednorożca? Potrzeba mi do zadania, a moja jedyna jednorożka chyba zacznie niedługo umierać...
Może ktoś z Was się załapie na kupon😉
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=135635


Alice, odbiegając trochę od kuponu - Twój projekt na grudzień, ten zimowy, jest... no nie wiem co powiedzieć - prześliczny! 😀 Będzie najładniejszą maścią w Czarnej Perle. Można się do Ciebie zapisać na kursy grafiki? 😉
Haha, dzięki fin😉 Ciesze się, że przeszedł.
Ja graficznie nic nadzywczajnego nie robię - po prostu biore pędzel w photoshopie i smaruję😉
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
18 grudnia 2012 20:06
Hihihihi, ktoś chyba zobaczył na .com, że sprzedaję klacz za 100k i 10 passów i zaproponował mi 10 k i 15 passów, w rzeczywistości cena wynosiła 10k i 10 passów.  😁 Trochę sobie dzisiaj zarobiłam...  😜

Czy ktoś może mi pożyczyć klacz holsztyńską na .com? Potrzebuję do zadania za źrebić ją.  :kwiatek:
Pomawiam! Czy może ktoś przejąć 100tys bo kupon chciałam nabyć!  🙇 login: St. Hippo
do wigilii loteria na howrse cup! wysłałam już wszystkim losy 🙂
Fili993   Strach to tylko myśl...
18 grudnia 2012 22:25
Szaga wystawiłam Ci źrebola jakiegoś
Dzięki! Dzięki! Dzięki!
Fili993   Strach to tylko myśl...
18 grudnia 2012 22:47
Nie ma problemu 🙂
kto jeszcze nie wysłała mi losu na howrsecup? chętnie wymienię się

na howrse.pl dalej tkwię na 2 planszy...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 grudnia 2012 08:58
Ale ja mam zabawę z tą stroną testową howrse.cup 😜 I już mam 84 losy na loterię 😁
wow to zaszalałaś, ja tam tylko raz weszłam i tyle
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 grudnia 2012 09:15
A ja się bawię  😍 Nigdy nie miałam tyle eq i kuponów do dyspozycji, szczytem dla mnie 12 było jak na dzikiego zbierałam 😁
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
19 grudnia 2012 13:39
A jak się z Howrse cup przerzuca przedmioty na zwykłe konto?
a właściwie to nieważne  😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 grudnia 2012 15:12
Czy ktoś byłby w stanie pożyczyć mi jednorożca na tym teście howrsecup? Może być ogier, przerobię go na klacz, zaźrebię z różdżką i Upominkiem Hestii i oddam z 1 źrebakiem 😉 Drugiego potrzebuję 👀
Dementek nie da się
Na pl brakuje mi 1 klucza do 3 planszy i zrobiłam już wyzwanie dające rzuty co 6h, na com mimo że też mi brakuje 1 klucza to z zadaniami jestem totalnie z tyłu 🤣
na 3 czy 2 planszy jest wyzwanie z 6h? I w którym miejscu się znajduję to wyzwanie ? 🙂
kto wymienia się upominek za upominek?
zaćjesz, nie ma na której planszy. ja moge mieć na 2, ty możesz nie zbierać wyzwań na drugiej i dostać je na 4, bo to nie jest losowo, tylko po kolei. nie możesz trafić tego wyzwania, tylko musisz do niego dojść, ono jest chyba 11? w kolejności
wysłałam prezent do zaćjesz 🙂
Wymienię Morpheus' Arms na OM, pilne 🙇
mogę liczyć na gratulacje na com (do objectives) ? nick: souls
Da się jakoś przejrzeć historię kuponów? Możliwe, żeby mi jeden "zniknął"? 😲
ale mi nie idzie ta promocja na com  😜 im bardziej nie mogę złapać klucza, tym bardziej się z tego śmieję  😁
Bay, dziękuję! Kojarzyłam coś takiego jak "historia kuponów", a nie mogłam znaleźć.

Bardzo mi się podoba, że w trzeciej planszy jest duży upominek do zebrania 😜 Szkoda tylko, że doszłam tam na COM, gdzie mi zupełnie niepotrzebne, a na PL nie 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się