Howrse gra :)

kciuki zaciskam z całej siły  :kwiatek:

dzięki! mam nadzieję, że podziałają 😉 miał być ustny, ale babka nie ogarnęła i ostatecznie pisaliśmy, więc nie wiem jeszcze, co mam.
o 23 przejdę na następny obrazek 😉 w sumie bez sensu się cieszę, bo nie klikam na poważnie, ale co tam ;p
Morskie Oko też mogę się tym zająć 🙂 Na howrse Alicred
:kwiatek: Nieaktualne
calore - widziałam, że o 17😲0 kliknęłaś sobie, bo jak weszłam to było kliknięte 🙂
no no, potem mnie jeszcze trochę nie było, ale o 23 już sobie kliknę 😉
Wymienię Zestaw Nyx za jakiegoś dobrego konia do GP. Zestaw wart 6 kuponów więc chyba cena rozsądna🙂
Nie wiem jak to się stało, ale mam 11 pkt na 4 planszy, a wiem że inni mają 13 pkt

gdzieś 2 kliki mi umknęły ;/ nie wiem jakim cudem

faktycznie coś jest nie tak. ja mam 14, a ty 13 pkt. a przecież na pl to gram tyle o ile 🤔

CzarownicaSa, nie da się u ciebie poprosić znajomych o klikanie? wczoraj nie mogłam tych dodatkowych po wykonaniu zadania, teraz widzę w ogóle się nie da 🤔
a mają 15 już :/
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 lutego 2013 22:02
Calore właśnie nie wiem o co chodzi, sama próbowałam i nie mogę 🤔
Podoba mi się obsługiwanie tylu kont - można bez problemu zrobić zadanie "kliknij jako ostatni na koniu znajomego" 🙂 i zrobiłam to zadanie wszystkim, którzy mają innych forumowiczow w znajomych. Chociaż wydaje mi się, że coś to zadanie im nie wyszło, bo u którejś z Was kliknęłam po prostu na koniu znajomego (już na nowym) i też zaliczyło  😂
Oo, no właśnie teraz mam to zadanie, aby kliknąć jako ostatni..
Ktoś może wystawić mi klik?  :kwiatek: Będę ogromnie wdzięczna, bo nigdy nie udało mi się jeszcze tego zaliczyć..  🙄
Mój nick na PL: Hen.
Najgorsze zadanie - złap PD w UFO 😵 Męczę się, szukam i oczywiscie wszystko lata, oprócz PD.
o masakra, na którym koniu?
fin u mnie lata w ufo PD, co nie zmienia faktu, że nawet jak jest największa możliwa szansa na złapanie go ustawiona, to i tak ciężko na niego trafić
pewnie nie będzie zaliczać ustawione ufo
Cierp1enie kiedyś była podobna akcja, tylko z rzepą. złapałam u koleżanki i zaliczyło  😉
Asiaa - mam do sprzedania luzytana kobyłe http://www.howrse.pl/elevage/chevaux/cheval?id=12898307
Cierp1enie, na 11/20. Ale złapanie zalicza następnym kliknięciem, więc trzeba uważać, żeby nie zmarnować klików na nią 😀
Ma ktoś ostatnie kliknięcie?

edit: kto przetrzyma mi 305 tys ?
Nancy - jeszcze ja mam ostatnie. 😉
edit: O, jednak nie..
Już nieaktualne, może ktoś inny ma to zadanie jeszcze 😉
Słuchajcie, bo ja juz takich rzeczy nie pamiętam, jak to jest z tymi prezentami na wymianach, jeżeli ktoś ma limit na wymiany, może przyjąć prezent czy nie?
od osoby, która nie kupiła kuponu za kasę, może jeden dziennie, to na pewno.
a jak kupiła? tzn to ja chce wysłać dziewczynie na wymianach prezent, ale ona pisze że ma limit i nie bardzo wiem, czy ona będzie mogła go odebrać czy nie?
normalnie za kasę, sms/przelew czy coś. jak ma limit, to może odebrać jeden prezent na wymianach dziennie od osoby, która nie kupiła. wystaw i zobacz, czy będzie mogła odebrać, co ci szkodzi 😉 jak nie dzisiaj, to jutro odbierze 😉 oo, mógłby mi ktoś jakieś badziewie wystawić na pl, typu powiew eola? sprawdziłabym, jak to dokładnie jest. tylko ktoś, kto nie kupił kuponu 😉
calore,  dzięki, wystawiłam i wzięła  🙂 powiew też ci wystawiłam.
ale ty nie masz tego znaczka, że nie kupiłaś kuponu ;p
hehe no fakt 🙂
Dzisiaj zadania nie są jakieś pilne, więc zostawiam, żebyście miały okazję też trochę pograć 🤣
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 lutego 2013 07:15
A ja dalej nie mogę poprosić na com znajomych o pomoc! 👿 Nosz kurczę, o co chodzi? 🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się