Howrse gra :)

Też o tym myślałam.  🤣 Jestem za! 😉
Ja już zrobiłam w razie czego. Dobra lece dziewczyny  🙂
Ja również już ustawiłam.  😅
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
12 lutego 2013 19:40
Też mam problem z dostępem do internetu (kartę SIM do BlueConect wsadzam) w kompie, a tylko tu mogę prośbę o kliki dać i innym kliknąć. A tak to z komórki się staram klikać (wolno strasznie się ładuje- stary telefon). 
Dementek - łączę się w bólu z netem. Ja na szczęście obecnie takiego problemu nie mam, skołowałam antenkę ;D
Fin, calore - proszę klikajcie mi kiedy jesteście na necie, w dzień też proszę  :kwiatek:
łapią mnie delikatne skurcze, więc w razie "w" mówię 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
13 lutego 2013 17:06
Kupię klacz osła bez użytych kryć. Za cenę poniżej 18 tys. eq.
Pomoże mi ktoś z pierwszym zadaniem z 10 konia? Nie mogę go zaliczyć, a mam mocno ograniczony dostęp do neta 🙁.
chodzi o 1eq? ja mogę 🙂
calore, tak, robię Ci autoryzację 🙂.
Dementek mogę ci sprzedać Klacz osła za 10 tys. equus z PG 313.65  🙂
Sisisa, masz za dobre konie 😉 z tego bierze się mało zawodów po 14eq.
calore, buu. Nie mam jak zrobić tego zadania ;/.
kup ze 2-3 słabe konie ;p
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
13 lutego 2013 19:07
Dementek mogę ci sprzedać Klacz osła za 10 tys. equus z PG 313.65  🙂

A ma jeszcze krycia wolne?

Nie mogę znaleźć PD w UFO. W ogóle mi nie lata. A wczoraj to chyba z 4 razy Ufo mi latało. W tym chyba 2x z PD  🤔
calore, kupiłam coś, spróbujesz jeszcze 😉?
tak tak, tylko skończę ćwiczenia ;p
Ma ktoś może dobrego fryza? :kwiatek: Szukam jakiegoś dobrego dla mojej klaczki do pokrycia, ale lipa..  🙁
ja pier... dziś ani razu nie latało mi ufo  😤
Oporządziłam wczoraj z 300 koni i pkt dorastania nie miałam
dziś też jeszcze nic nie latało  😤 idzie się wściec... chyba otworzę ro by przejść do kolejnego konia

Fin -nie klikałaś dziś w nocy?
fin była na koncercie 😉 miałam zająć się jej kontem, ale coś mi pisała, że do północy nie będzie miała dostępu do neta i głupio założyłam, że w nocy może kliknie 😡 jakbym jej klikała, to tobie też, więc teraz obie jesteście bez nocnych klików 😡
nie łam się, z przy pierwszych piniatach też nie złapałam tego ufo i hopami normalnie skończyłam 😉
otworzyłam 3 RO, brakuje mi 7 pkt, teraz dojdą 4 i o 14😲0 zacznę 12 konia


Wygrywasz!
Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...

Zestaw Posejdona

1 000 Equus
10 rzep
5 mieszanek energetycznych
Otrzymujesz także 14 punktów, które pozwolą Ci uwolnić konia Бьюсса | Byussa!

Wygrywasz!
Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...

3 diamenty
1 000 Equus
20 rzep
3 mieszanki kaloryczne
2 punkty dorastania
Otrzymujesz także 14 punktów, które pozwolą Ci uwolnić konia Бьюсса | Byussa!



Wygrywasz!
Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...

Objęcia Morfeusza
3 000 Equus
20 rzep
5 mieszanek kalorycznych
Otrzymujesz także 13 punktów, które pozwolą Ci uwolnić konia Бьюсса | Byussa!
Podoba sie Wam nowy wyglad Howrse? Jak dla mnie jest bez sensu. Strasznie dziecinny sie robi :/
Ja już napisałam swój post w wątku o zmianach

brzmiał tak

"Nie no to jest jakaś KPINA!!!!
Wczoraj dzięki waszym "cudownym" zmianą miałam ok 600 koni oporządzonych, ale nie położonych spać. Przez co 2 godziny spędziłam na klikaniu, a co za tym idzie straciłam swój cenny czas, bo na co dzień nie zajmuję się darmozjadami.
No, ale dobra, szukałam pkt dorastania do zadania to zajęłam się. Oczywiście oporządziłam te ponad 600 koni (pkt dorastania jak nie było tak nie ma) i wylogowałam się z gry.
Dziś się loguję i co widzę..... wszystkie młode konie oporządzone, ale nie położone spać....
Ufo od wczoraj mi nie lata... więc zmuszona byłam otworzyć RO (pewnie specjalnie blokujecie, by użytkownicy sięgali po kupony).
Jednak kłaść spać koni nie zamierzam, jak to się będzie powtarzać, to chyba zrezygnuję z tej gry, a co za tym idzie, przestanę kupować kupony."
coś w tym jest. u mnie ufo dopiero dzisiaj latało chyba od początku piniat! przynajmniej PD, bo rzepa latała non stop :/ mówię o com oczywiście.
U mnie pierwsze ufo pojawiło się jak przeszłam na 12 konia po użyciu RO
i to nie był pkt dorastania tylko rzepa
także dalej bym tkwiła na tym zadaniu ;/
ma ktoś pożyczyć na pl konia do tego zadania z 1eq? mam słabe konie, ale wszędzie mi pisze, że nie ma dostępnych zawodów 😵
u mnie ufo caly czas lata.
ma ktoś pożyczyć na pl konia do tego zadania z 1eq? mam słabe konie, ale wszędzie mi pisze, że nie ma dostępnych zawodów 😵


Też proszę  :kwiatek: Chyba, że ktoś ma czas i chęci żeby popróbować moimi przez współdzielenie bo sama zająć się wszystkimi i jeszcze szukać zawodów nie dam rady.
Dementek - wysłałam PW 🙂


Swoją drogą też szukam konia do 1eq.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się