Howrse gra :)

Viridila wystawiłam konie. 😀 Dziękuję bardzo! Jeśli chcesz, mogę im dać po bonusie.  😀
Czy mogłby mi ktoś wytłumaczyć łopatologicznie o co chodzi w tej promocji? Mogę zasiać jednego pomidora i nic więcej mimo że mam nasionka.
Na forum howrse dużo osób pisze że ma zasadzone nasionko dyni. Każdy je dostał? Bo ja nic nie mam 🙁 Irytuje mnie ta promocja :/

Edit:
No super, teraz okazuje się że podlać też nie mogę, tylko dać nawoz...
Chodzi o to, żeby nikt sobie nie zostawił tego nawozu na potem (bo będzie takie zadanie za kilka dni). Jak go użyjesz to będziesz mogła normalnie sadzić i podlewać resztę.
Pilnie kupię klepsydry oraz objęcia!  😉
ile placisz za objecia?
2 kupony za sztukę.  😉
sorry o klepsydre mi chodzilo. zainteresowana jestem tylko equus 🙂
Ktoś ma może ZJ na sprzedaż ? Ewentualnie ZHa ?

Pomogę komuś w podlewaniu roślin w zamian za to samo  🏇

Wygrywasz!

Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...  😎

    Wyzwanie Tytanów
    1 000 Equus
    50 rzep
    10 jabłek
    3 punkty dorastania
    Również znaleziony dzięki Ogrodowi Warzywnemu:
    1 x Nawóz
    1 x Nasiono bakłażana
    1 x Nasiono kukurydzy
brawo za wyzwanie



Wygrywasz!
Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...

2 diamenty
2 000 Equus
15 rzep
2 mieszanki kaloryczne
3 punkty dorastania
Również znaleziony dzięki Ogrodowi Warzywnemu:
1 x Nawóz
1 x Nasiono pomidora
1 x Nasiono kukurydzy
Biorąc pod uwagę że moja dynia urosła 3% to nie mam szans na boskiego... Ehh, ta promocja nie dla mnie.
Ja też tą promocję odpuszczam.

W ogóle nie wiem czy kiedykolwiek tego boskiego zdobędę  😁
Ale mogliby zrobić takie promocje, gdzie jest szansa go zdobyć bez setki kuponów :/
Heval, po prostu musisz nazbierać niezbędnych rzeczy. Ja mam boskiego z poprzedniej promocji, zaczęłam hodować jednorogi wcześniej, pare sztuk sprzedałam za kupony, i miałam na RO do promocji 😀 Po prostu trzeba sprawdzać jakie promocje są na COM żeby się wcześniej przygotować na PL
Już 3 roślinki wyhodowałaś Aga??
Ja jeszcze żadnej, w ogóle zapominam podlewać.



Calore - jak jesteś u mnie to podlej mi czasem  :kwiatek:
a właśnie co do Ro to miało być więcej tych nasion i co aż 2 ?

Tez uważam, że żeby uzbierać te 100% do dyni trzeba mieć od cholery raczej RO. Jeszcze zależy co się trafi w zadaniach.
xxagaxx, no właśnie mi nikt nie chce kupować jednorożców za kupony :/
Może w końcu jakieś kupony zdobędę i za jedną, dwie promocje na coś się załapię. Ale pamiętam jak wcześniej kiedyś grałam i na samym początku jak zaczęłam grać to zaraz jakiegoś wędrownego bodajże zdobyłam. No zawsze coś.
Heval, ja sprzedałam nawet ostatnio moje 2 rogi, po 2 kupony 😉

Cierp1enie, miałam 3 RO i użyłam nawozu.

Koka, lepiej by było gdyby były 2 nawozy, a nie dwa nasiona...
xxagaxx takie gołe rogi ? A z tym nawozem to się zgodzę.
Mój rekord roga z kf i zj to chyba 6 kuponów  😜 to dopiero był kupiec, a maść taka brzydka hehe
Koka - może było rzadkie stracone złote jabłko??

Aga - aaaa rozumiem, też mam właśnie 3 nawozy, ale na razie nie widzę sensu dawać dyni, masakra z tą promocją
Cierp1enie właśnie nie. Takiego bym nie oddała  😉 a na pewno ostatniej sztuki.
Dokładnie ja zostawiam nawozy i póki co niech rośnie dzięki innym roślinkom.

Nikt nie sprzedaje tego ZJ ? Mogę dać za 2 sztuki kupon. Ewentualnie inne opcje tez rozwarze.
Koka, Jedna wytrenowana (ale bez klepsydry czy objęć) i źrebak po niej. 4 dni wisiały, już chciałam za samo eq puścić, a tu wchodzę i patrzę że sprzedane.
Cierp1enie, hehe, nie żebym ogarniała tę promocję, ale spoko 😉 a, wszystkie koniury mają już pobyt do przyszłego roku 😉 i masz orchideę na wymianach.
xxagaxx źrebak za 2 k ? Jak Ty to robisz ?  😵
Laski, nie macie może wolnym wymian? Ptrzebuje 3  🙁
ja mam 😉
Koka, wiesz, głupi ma szczęście :P Ale wiesz źrebak był po wytrenowanej matce, 200 um może dlatego 😉
calore, wisi 2x bonusowy. Poproszę na ArinStreal  :kwiatek:

xxagaxx, trening matki nie ma wpływu na um źrebaka.  😉
poszło 😉
Dziękuje! 😉 

Ma ktoś jeszcze wolną wymianę?  😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 czerwca 2013 13:41
Dunkaa ja mam 😉

Szukam sittera, chodzi ogólnie o codzienne zajęcie się ok. 20 końmi i ogarnięcie promocji :kwiatek:
na co podesłać?  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się