Howrse gra :)

calore, czemu? fajnie to wygląda, zawsze coś nowego.
no właśnie wcale mi się to nie podoba :/ a za zmiany i pomysły howrse naprawdę podziękuję, rzadko zmieniają na lepsze.
Akurat te zmiany nie wnoszą nic złego, dla mnie jest to ciekawe. Oczywiście każdy ma swoje zdanie 🙂. Jestem ciekawa czy wejdzie to już tak ogólnie.
nie wnoszą, ale są kontynuacją wprowadzania grafiki, która w ogóle nie przypomina koni (no nie powiecie mi, że te obrazki koni przy zawodach, są fajne, realistyczne, szczególnie te przy kłusie i galopie)
Nie chce nikt sprzedać koni z SZJ za cr ?
No nie są, ale reszta obrazków jest do przyjęcia.
Czy ktoś chciał by się pobawić w wędrowne na moim koncie ? Bo mi się juz to wszystko znudziło ...
we-runcia, a co trzeba? zawody? To moge powysyłać 😉

Uwaga, próbuję zrobić Pinto jednoroga Waszym sposobem  😉

Edit:
Czemu czasami moge wybrac ile godizn koń ma trenować, a czasem mam odgórnie 3h i koniec kropka?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 sierpnia 2013 13:45
Wistra jak to? 👀
No czasem jak mam trening konia, mogę wybrac ile czasu ma trenowac, tak samo, jak mogę wybrać czas przy przejażdżkach.
A czasem mam tylko ten plusik w kółku, wtedy jest 3h i już.

Potrzebuję dla jednego konia Zestaw Posejdona, ale mogę sobie go dac na drugie konto dopiero za 13h. Czy ktoś mógłby mnie poratować tym zestawem, oddam go jutro?
Zestaw proszę na konto: wistra
Oddam jutro z konta Jiska
wistra, profil -> moje konto -> Użyj uproszczonego treningu (odznacz to)
Jezu, dzięki  :kwiatek:

ma ktoś tego posejdona? Mogę za to dać Harmony Pack na .com
Mogę Ci pozyczyć jednego, jesli chcesz 🙂
Plis, plis, plis. Na konto wistra.
mam na drugim koncie, ale mam jeszcze 14h czekania do odblokowania wymian

Leci zaproszenie 🙂
wistra zawody i przejażdżki :3
Mam na sprzedaż dużo koni (w większości źrebaków) bo robię porządek. Jak komuś się coś spodoba a cena nie odpowiada to proponujcie (najlepiej na PW na howrse albo na volcie żeby nie zaśmiecać)
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/commerce?id=2467726
Chyba odpuszczę wędrowne... 4 pokrycia, w 2 na pewno nie ma rogów. jak u dwójki pozostałej nie wiem, bo nie mam punktów dorastania.
Shiten.
wistra mogę ci jeden wysłać jak potrzebujesz tylko podaj nick
Dzięki, nick Jiska  :kwiatek:
Oddam, jak znajdę jakiś u innego konia  :kwiatek:
nie trzeba 🙂 wysłałam właśnie zaproszenie do znajomych
we-runcia, a co trzeba? zawody? To moge powysyłać 😉

Uwaga, próbuję zrobić Pinto jednoroga Waszym sposobem  😉

a jaki jest sposób? Przewertowałam wątek wyszukiwarką ale nic mi nie wyskoczyło :P

Powiedzcie mi czemu moje zawody tracą na prestiżu? Tylko wyścigi, męczę się i męczę, zapisuję konie a jest coraz gorzej ;//
No, że najpierw lekcje i zabawy, a potem reszta.

Czy ktoś może mi wyjaśnić, jakim cudem koń starszy niż 30 lat ma objęcia morfeusza?
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=15451785
wistra,  bo tylko konie które mają  KF, tracą OM po 30 roku życia. Konie bez Kamienia nie tracą ich.
ahaa
dzieki
ja dopiero wzielam sie za wedrowne (nie chcialo mi sie wczesniej), ale mysle ze przy 155 koniach pojdzie szybko 🙂
equum   Niech koń będzie z tobą.
04 sierpnia 2013 20:13
dziewczyny będę wdzięczna za gratulacje na equum  :kwiatek:
ma ktos konie bliskie 60 urodzin? dam cos z CR

w 5 godzin:
- Phasia (za zawody) 52pkt
- Goura (za gratki) 72pkt
- Melopsis (glaskanie pegazow) 43pkt
- Phoenico (zabawy ze źrebakami) 41pkt
- Epimon (jablka dla koni) 50pkt
- Lophos (marchewki dla koni) FULL
- Cinnyris (przejażdżki) FULL
- Momotus (lekcje) FULL

🙂 🙂 🙂 🙂

Jestem z siebie dumna. Jutro zacznę jednorogi, skończę jabłka, źrebaki, zawody, gratki, pegazy bo za logowanie samo sie robi🙂 Rogów otwierać nei zamierzam bo neimam kuponów i tak. Chciała bym zrobić zad z 60tymi urodzinami, ale nikt chyba niema koni do pożyczenia :/
Sprzedam nyks'a za kupony na pl 🙂
Plackowata, oddaje z drugiego konta. Masz w wymianach  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się