Howrse gra :)

Mógłby im ktoś wyjaśnić jak koń przewalskiego przynosi diamenty? Musi być najpierw wytrenowany?
wszystkie dzikusy "działają" tak samo. najpierw trzeba je oswoić. jak już dzikus będzie całkiem oswojony, to można go postarzać (albo nie postarzać, sam się postarzy następnego dnia) i co koński rok daje diament. żeby go zdobyć, trzeba po prostu kliknąć na ikonkę z diamentem, która pojawia się w tym miejscu, gdzie jest głaskanie, czyszczenie, karmienie 😉

obrazki z neta
diament

przycisk do oswajania
klik
xxagaxx, tak jak każdy dzikusa, musisz go najpierw oswoić, robisz to przy pomocy czyjejś, i płacisz za to albo bardzo powoli sama. Jak oswoisz co rok daje ci diament, niezależnie od trenowania. Zajmujesz się nim normalnie, jak każdym innym koniem, ale musisz robić to codziennie jeżeli chcesz mieć diament.
calore jesteś bezbłędna w pomaganiu  🙂
dokładnie, calore  :kwiatek: oklaski się należą 🙂
no przestańcie 😡
No co przestańcie, przecież to prawda, pomagasz na każdym kroku  :kwiatek:
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
16 września 2013 21:13
Mam konia o maści brudnokasztanowatej, już wykonałam to zadanie, więc w razie czego mogę odstąpić 😉
dziękuję bardzo 😉 O oswajaniu to wiedziałam, nie wiedziałam tylko jak często dają diamenty.
Watrusia, przecież wszystkie sobie pomagamy 😉
o właśnie, siedzi ktoś do 1 może? 🙂
Niestety ja tylko do 12 🙁
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
16 września 2013 22:45
Ja siedzę do 1 😉
kurcze, masz konto na com? bo na liście nie widzę 🙁
Fin, calore - jakbyście klikały w nocy to mi też kliknijcie
Cierp1enie, fin nie klika dzisiaj. ja dopiero o 5 i 6 będę klikać. ale może wytrwam do 1, więc wtedy o 5 kliknę tak jakby za 4 😉 bo na pl jest co 3 godziny?
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
16 września 2013 23:18
calore, jestem i na com tylko ja tam mam konto do podglądania promocji i nic więcej więc bez sensu było wpisywanie się tutaj 🙂 Tak na PL jest co 3 godziny teraz 🙂
już i tak odpaliłam perfekcyjną panią domu to posiedzę 😉
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
16 września 2013 23:25
Jak chcesz, jak coś to mogę kliknąć 🙂
calore - na pl co 3 godz jeszcze
lockmittel, kliknę, kliknę 😉
Gniadata   my own true love
17 września 2013 07:18
na pl zaraz bede miala ostatnie klikniecie, zostawic komus? (skoro juz wiem do czego to potrzebne  :icon_redface🙂
Przypomnialam sobie hasło do poprzedniego konta, jaka miła niespodzianka 😀
3 Grani, 346 dni stażu... 🙂
i kilkoro z Was w znajomych.

😉

Dużo przedmiotów z cr :>
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
17 września 2013 07:40
o 13 mam ostatnie kliknięcie komu zostawić czy nie zostawiać?
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
17 września 2013 09:33
taka mała wskazówka przy szukaniu rzepy: zanim będziecie mieć to zadanie, czyli wykonujecie 3 zawody z 3 miejscem.  jak traficie na rzepę nie zamykajcie karty, możecie ją spokojnie złapać po 10 miniutach.  zalicza zadanie bez problemu 😀

dam kupon na com za to samo na pl lub ro ^^
Miyako, ja w poprzednich piniatach trzymałam tak latającą rzepę chyba pół dnia, bo wiedziałam, że będę mieć to zadanie 😁

o 23 będę mieć boskiego 🏇 z tej okazji mam zamiar w końcu się wyspać 😁 więc jeśli o mnie chodzi, to mogę dzisiaj posiedzieć do 1, ale nie będę wstawać w nocy 😉 to nie jest normalne, poszłam spać o 1, wstałam o 4:40 i już nie usnęłam, a o 8 i tak musiałam wstać  🤔wirek:

edit. zużyłam 30 RO, kilka za kupony, a resztę chyba po równo za diamenty i z zapasów. niby mogłam się wstrzymać, ale to by oznaczało więcej wstawania w nocy ;p
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
17 września 2013 11:09
calore, dużo RO otworzyłaś? 🙂
haha, właśnie edytowałam, żeby o tym napisać 😁

nie wymieniłby ktoś pioruna zeusa na com na zestaw bonusowy/promień heliosa/chmurkę na pl?
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
17 września 2013 11:49
masz na wymianach pioruny, mi pasuje zestaw bonusowy :3
zestaw czeka 🙂 dzięki!
lockmittel, ja chcę ostatnie kliknięcie! Nick sisisax3 😀.
a jednak znowu potrzebuję przetrzymania kasy 😵 muszę mieć końcówkę 111 111, sama tego nie zrobię, bo to za duża strata :/ na com.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się