Howrse gra :)

lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
02 października 2013 13:41
CzarownicaSa, mogę Ci wystawić konia jak chcesz 😉 tylko od razu wystaw mi zwrotnego :P albo powiedz co chcesz z cr to kupię za ten kupon i Ci wyslę jako prezent 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 października 2013 14:11
lockmittel będę wdzięczna, jak mi wystawisz konia :kwiatek: I zaraz wystawię zwrotnego 😀
Będzie dziś ktoś po aktualizacji ? Potrzebuje siodła na miare  :/
a kiedy jest aktualizacja w ogóle?
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
02 października 2013 15:05
Koka, ja będę i Ci zrobię co trzeba tylko mi napisz kiedy ta aktualizacja i co mam zrobić 😉 na howrse najlepiej 😀
aktualizacja na pl jest chyba o 4 rano :/
[s]Poratuje ktoś punktem dorastania ? Odwdzięczę się.  europe na .com[/s]

edit: już nie trzeba
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
02 października 2013 15:41
Koka, no faktycznie aktualizacja codzienna jest o 4 rano, myslałam, że mówicie o jakiejś dodatkowej. Jak potrzebujesz siodła na już to zaraz mogę Ci wysłać w prezencie 😉
jest zadanie w maszynach, żeby kupić to siodło w sklepie, ale oczywiście wszystkie się wyprzedały i pojawiają się tylko po aktualizacji.
Kończę grę dlatego rozdaję konie, eq i przedmioty z cr.http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3136669 Chyba że ktoś chce moje konto. Staż 64, OJ Stajnia na stepie http://www.howrse.pl/centre/fiche?id=374629

CR:

4 FK

4CO

2PP

2ZP

2PA

1OH

1CH

3 kaloszki

1 ostrogi

1 palcat
Buuuuu no i gucio  🤔myślałam że uda mi się zdobyć boskiego na com. I mogę sobie tylko pomarzy. Kurcze doszłam prawie do końca i dupa. 2 punkty do GP Przez miesiąc się tego nie uzbiera 👿
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
02 października 2013 16:11
caloreaaaaaa to już rozumiem 😉 więc jako dobra dusza wstanę i zakupię po aktualizacji 🙂
julka177 ja bym chciała konia Quizzical i Zigi jeśli to możliwe 😉
ok już wystawiam 🤣
a jaki masz nick?
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
02 października 2013 16:14
julka177, RudaK 🙂 dziękuję bardzo  :kwiatek:
lockmittel czy ja dobrze wystawiłam? Bo dałam te konie na zarezerwowanej za 500 eq chyba nie da się inaczej, nie?
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
02 października 2013 16:24
julka177, tak, inaczej się nie da 🙂 wielkie dzięki 🙂 jakbyś się rozmyśliła i chciała powrócić do gry to wystarczy napisać a konie są Twoje 😉
julka, a ja bym mogła prosić: Casanova >Power Hols< ? 😀

e. nick: Heval

Zabijałam te 10 koni od 19.07  😵 teraz 30 dni czekania...
Nick taki sam? Bardzo proszę piszcie też nicki bo potem musze się pytać 😉 A konik już idzie
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 października 2013 16:33
Heval, właśnie chciałam o niego prosić!  😂
Julka177, jak Casanova idzie dla Heval to ja poproszę Savana i Costa Serena na konto Misskiedis :kwiatek:
Napisałam nick 🙂

Dziękuję :kwiatek:

Misskiedis, telepatia  😁
poproszę o gratulacje na calore na pl :kwiatek:
zrobione 😀

Zobaczyłam swój pierwszy post tutaj, głupie pytanie i kto mi pomógł? oczywiście calore  😁
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
02 października 2013 16:54
calore, poszło :P
Dziewczyny jesli potrzebujecie jakiś koni do zawodów to piszcie mi prosze na howrse do jakiego OJ i jaki koń, będę nekac ludzi żeby Wam wpisywali 🙂
dzięki dziewczyny 🙂

Heval, pierwszy dzisiaj, czy pierwszy w ogóle? 😁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 października 2013 17:12
Da się zmienić specjalizację OJ?
Nie, musisz załozyć nowy, jesli chcesz zmienić.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 października 2013 17:25
E, to nie chcę, szkoda mi 2 pryszniców i dobrych boxów :P
Dalej rozdaję cały CR (4 FK 4CO 2PP 2ZP 2PA 1OH 1CH 3 kaloszki 1 ostrogi 1 palcat) resztę koni wszystkie za 500eq i na koniec całe eq jakie mi zostanie. Mam jeszcze PD, diamenty, rzepy i rzeczy z OJ. Jak ktoś chce to niech pisze (nie na howrse). 🙂 http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3136669
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 października 2013 17:48
Julka177, z chęcią przyjmę OH, nick jak tutaj 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się