Howrse gra :)

przetrzyma mi ktoś 1 000 000 na PL ?  👀

ja mogę🙂
czy użytkownik kaka2002 jest od nas?
Misskiedis odsprzedać Twojego konia tej użytkowniczce? 🙂
PS. proponuję, żeby takie sprawy załatwiać przez r-v a nie howrse, bo każdy może się pod kogoś podszyć czytając wątek a w wiadomościach prywatnych wysyłając swój nick i pytania zwłaszcza jeśli chodzi o sprzedaż koni innych osób jest to o wiele lepsze- moim zdaniem 🙂

Okk! Jak coś to ja🙂

Mam na sprzedanie klacz roga z kf, szj ale na com:
http://www.howrse.com/elevage/fiche/?id=34669860
Bede wdzieczna za gratulacje na Mantikora  :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
03 października 2013 19:28
czy użytkownik kaka2002 jest od nas?
Misskiedis odsprzedać Twojego konia tej użytkowniczce? 🙂
PS. proponuję, żeby takie sprawy załatwiać przez r-v a nie howrse, bo każdy może się pod kogoś podszyć czytając wątek a w wiadomościach prywatnych wysyłając swój nick i pytania zwłaszcza jeśli chodzi o sprzedaż koni innych osób jest to o wiele lepsze- moim zdaniem 🙂


Tajfunowaa, tak, wystawić, nawet tu w wątku pisałam do Kaki, że jakby jeszcze potrzebowala konia to żeby napisała do ciebie i powolala się na mnie, przepraszam że dopiero teraz odpisuję 😡
Cierp1enie, zechciałabyś zapisać jednego ze swoich boskich z kolekcji układu słonecznego zapisać na moje zawody z galopu (ośrodek jeździecki Heval)? Albo calore w Twoim imieniu? 🙂

Chciałabym dociągnąć galopy do rozet, ale mam tylko jednego konia, który jest na tyle dobry (zbankrutowałam kupując go :/ ) i nikt oprócz mnie się nie zgłosił :<
słoneczne są już zużyte na maksa zawodami 😉 jakie masz minimum umiejętności do tych zawodów? poszukam w zwykłych koniach 😉
A to się tak da? Ja to się nie znam  😁
523 z galopu
co się da? 😉 na dzisiaj są zużyte, bo nie mają energii już 😉 jutro będę pamiętać o Twoich zawodach 😉 ze zwykłych koni chyba nic się nie znajdzie.
na ile macie ustawione UM w zawodach przełajowych?
aaa na dziś zużyte, myślałam, że tak ogólnie i dlatego się zastanawiałam.
Dzięki za pamięć, jutro też będzie dobrze  :kwiatek:

Cierp1enie, ja mam 288 z przełaju, ale zawody teraz osiągają tylko 48%
Poproszę ładnie o przetrzymanie 1 290 000 na PL :kwiatek:
Poproszę ładnie o przetrzymanie 1 290 000 na PL :kwiatek:

Na jaki nick wystawć konia? Siedzę na telefonie i mam nie chce mi sie szukać kilka stron wstecz  🤣 .
A czy ktos przetrzyma mi 850 000 equus?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
04 października 2013 09:20
Czy ktoś by mi przetrzymał 2 mln eq z konta brata? Login lukaszsz222
Podwójna energia w rogach... Ale kurde przesadzili. Nie wiem ile ro juz poszlo, a policzylam ze jeszcze 18 ro musialabym otworzyć.. Czy będzie jeszcze jakieś podwojoenie czy moze potrojenie pod koniec promocji?
Na jaki nick wystawć konia? Siedzę na telefonie i mam nie chce mi sie szukać kilka stron wstecz   🤣 .
A czy ktos przetrzyma mi 850 000 equus?

balumal

Potem jak kupię kupon i zapłacę Ow, mogę Tobie przetrzymać 850 tysięcy 😉
42 ro poszlo na ta promocje  😵
Dziewczyny, brakuje mi jeszcze gratulacji w zadaniach, pomozecie?  💃 Mantikora 🙂
calore, dziękuję za zapisanie w zawodach  :kwiatek:

W końcu jakoś dociągnę do tej rozety 😀 jeszcze 20% musi urosnąć.

Dziś prawie się załapałam na siodło, było jedno, ja byłam na telefonie i nacisnęłam i już koniec, nie było  🙄
spoko 😉
mnie brakuje 7% do rozety w ujeżdżeniu 🙂 wszystkie odbyte zawody mam powyżej 75%, więc jest duża szansa 😉 potem pewnie przeniosę się na jakąś inną dyscyplinę i tak po kolei będę rozkręcać.
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
04 października 2013 21:39
faith - gratka za gratke 😎
Podesłać komuś wiatru ?
czy na com mógłby mi ktoś podesłać energię do maszyny słonecznej? :kwiatek: mam 99/100  😀iabeł:
latały mi gwiazdki 🙂


Gratulacje!

Znalazłeś Zestaw Hery


Zdobądź bliźniaki dużo szybciej, z wrodzonymi umiejętnościami zwiększonymi o 50%. Wybierz ich maści spośród dostępnych dla danej rasy dzięki Lilii Hery. Uważaj! Zestaw Hery musi zostać podany przed pokryciem klaczy.
o co chodzi z tymi gwiazdkami? Mi też latały dostałam... lirę apolla  😵

Przypominam o zawodach z galopu, jeśli ktoś ma konia o umiejętnościach co najmniej 500 na pierwsze i co najmniej 510 na drugie (obniżyłam progi), to zapraszam, ośrodek jeździecki: Heval
Już od piątku te zawody czekają, mam 2 zapisane konie i nic.
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
06 października 2013 09:11
Gratulacje!

Znaleziono Róg Obfitości.


Róg Obfitości jest pełen niespodzianek...
Gdy go otwierasz, masz szansę znaleźć przedmioty z Czarnego Rynku, pieniądze i punkty dorastania, jak również inne przedmioty pomagające koniom w zawodach.
Spróbuj szczęścia i otwórz jeden już teraz!


howrse się psuje 😂
Już kiedyś były gwiazdki, to takie inne ufo, pojawia się raz na jakiś czas 🙂
Narzekacie na Lirę Apolla a ja..  :

Gratulacje!

Znalazłeś 3000 Equus.


😵
hihihi  💃

Gratulacje!

Znalazłeś Zestaw Nyks


Popraw wyniki jednego ze swoich koni, spraw aby dorastał bez punktów dorastania, był nieśmiertelny i trenuj go dwa razy szybciej. Dodatkowo czas pobudki zmienia się na 6 rano, zamiast 8 rano.
dar, pieniądze chociaż wydasz, a te liry to na nic się nie przydają  🙄

No kurcze, niektórzy RO, niektórzy Nyksy. Ja to mam farta.
u mnie też 3000eq :/

czemu największa łąka na pl ma 5 akrów, a największa na com 15? 🤔

wymienię RO na HoP 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się