suknie, sukienki do jazdy konnej, do sesji zdjęciowych - gdzie kupić?

Blanuśka;p   'Pokaż mi swojego konia a powiem Ci kim jesteś .."
29 lipca 2014 15:21
Hej 🙂 Mam pewien problem , a mianowicie zastanawiam się czy ta spódnica nadawała by się do sesji w siodle?

http://allegro.pl/kobieca-spodnica-maxi-dluga-szyfon-long-kola-p666-i4383630929.html

Cena zachęcająca .  Pytam was jako znające się w tym temacie 🙂. Może mogłybyście coś doradzić .
Spódnica jest uszyta z koła, nie ma drutów ani ciasnej podszewki, co do wytrzymałości materiału to nie wiem być może będzie to jednorazówka, ale jak najbardziej tak.
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
30 lipca 2014 07:25
Szyfon jest bardzo delikatnym materiałem, łatwo zaciągającym się. Nadaje się, ale długo pewnie przy koniach nie posłuży.
Ale za taką cenę ja bym brała, teraz się zastanawiam czy sobie jej do latania nie kupić 😀
Blanuśka;p   'Pokaż mi swojego konia a powiem Ci kim jesteś .."
30 lipca 2014 09:24
Dzięki bardzo 🙂 To jednak ją wezmę , zobaczymy jak będzie się prezentować . Myślałam nad czerwoną , ładnie będzie się prezentować na ciemnym koniu.
Blanuśka, ja się zastanawiam, co by ciekawie wyglądało na gniadej, czy malina? (Bo czarna do latania chyba też kupię :kocham🙂
Thymos Zdecydowanie malina  😍 Ale ja to nieobiektywna jestem, uwielbiam czerwienie na koniach  💘 Sama mam ze 4 czerwone sukienki 😉
Blanuśka;p   'Pokaż mi swojego konia a powiem Ci kim jesteś .."
30 lipca 2014 09:39
Thymos . Moje konisko jest ciemnogniade , moim zdaniem na koniu najlepiej bedzie wyglądać ta malina 😀
[quote author=Blanuśka;p link=topic=50555.msg2149802#msg2149802 date=1406709562]
Thymos . Moje konisko jest ciemnogniade , moim zdaniem na koniu najlepiej bedzie wyglądać ta malina 😀
[/quote]

Teraz widzę, że sprzedający jest z pod Poznania, chyba się wybiorę do nich osobiście, bo na innych aukcjach mają tez inne kolory, miętowe, i ceny są dosyć.. kuszące, więc lepiej sprawdzić jak z jakością, bo 15 szmat po 1 praniu na mycie okien to mi nie potrzeba 😜
Jak ktoś kupi dajcie proszę znać czy faktycznie tak wyglądają te spódnice jak na zdjęciach, bo mam wrażenie że zdjęcia ściągnięte z internetu.  :kwiatek:
Jak ktoś kupi dajcie proszę znać czy faktycznie tak wyglądają te spódnice jak na zdjęciach, bo mam wrażenie że zdjęcia ściągnięte z internetu.  :kwiatek:


pewnie z Bangladeszu, tak jak cały ten syfny japan style...
No nic, na sesję z końmi akurat nie szkoda 😎
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 lipca 2014 18:05
Też rozważałam kupienie jej do latania i nie wiem, jaki kolor  😂 dajcie znać jak z jakością i czy ona faktycznie wygląda tak zaje...e jak na zdjęciach.
Ja zamówiłam 3 kolory takich do latania
http://allegro.pl/kobieca-sukienka-spodnica-dluga-maxi-long-3w1-p380-i4462564480.html

zobaczymy czy takie efektowne jak na zdjęciach, w pt powinny być 🙂
Siesiepy   Ponczek bez rączek
02 sierpnia 2014 12:11
Time, daj proszę znać jak z tą kiecka, bo mnie bardzo zaciekawiła. 🙂
Dostałam wiadomość, ze będzie w pon kurierem, wiec dam znać 🙂
Time, koniecznie, bo ja dzwoniłam czy mogę podjechać i pomacać, ale pani się nie zgodziła 😉
Mam, przyszły wczoraj, kolorki piękne, sukienki lekkie zwiewne, tylko muszę je lekko przerobić bo denerwuje mnie ta podszewka w nich, nie potrzebnie na całej długości zrobiona, więc muszę ciachnąć.
Jak wrócę z pracy cykne kilka fotek w niej, do latania idealna!  💘
Siesiepy   Ponczek bez rączek
05 sierpnia 2014 06:49
Time, czekamy na fotki.  :kwiatek: Kusisz, żeby kupić!
Proszę bardzo obiecane zdjęcia
Mam takie troche poboczne pytanie. Czy któraś  😀 z re-voltowiczek szyła syknie ślubną do jazdy konnej ?

dzieki  :kwiatek:
Time, Ale na konia chyba nie bardzo? Wyglądają jakby nie były z całego koła...
Time, i to wg nich jest choć zbliżone do zdjęcia?
Time, do latania spoko, ale na konia to jest niezłe oszukaństwo, bo wcale nie jest tyle materiału co na zdjęciu. Pewnie dlatego nie zgodziły się, żebym przyjechała na miejsce...  😎
Ja też taką kupiłam i materiału jest naprawdę dużo. Natomiast jest wąska podszewka do kolan, do usunięcia...
Siesiepy   Ponczek bez rączek
06 sierpnia 2014 13:23
Materiału może i jest, ale nie wygląda na tak obszerną niż tam na aukcji. Na zdjęciach Time materiał przy pasie gumowym jest prawie gładki, a na zdjęciach aukcyjnych mooocno pomarszczony. W dodatku dół spódnicosukienek jest inaczej postrzępiony, niż kupujący się spodziewa. Tu wygląda, jakby było na chama coś pociachane, a tam jest to łanie jakby pomarszczone(dobra, tu już czepiam się szczegółów). No najbardziej mnie martwi objętość materiału... Ah i wygląda on na zupełnie inny materiał w rzeczywistości, niż być powinien. 🙁
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
06 sierpnia 2014 14:42
Spódnica z koła powinna się na płasko rozłożyć na ziemi. Zobaczymy -  czekam na przesyłkę.
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
06 sierpnia 2014 14:44
Spódnica z koła, ma 150cm x2 na dole w obwodzie, także z koła nie jest. Ale jest duża, kupiłam malinową.
Na konia jak najbardziej po wyrzuceniu podszewki bo to ona krępuje całą spódnicę
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 sierpnia 2014 19:55
[quote author=Blanuśka;p link=topic=50555.msg2149384#msg2149384 date=1406643701]
Hej 🙂 Mam pewien problem , a mianowicie zastanawiam się czy ta spódnica nadawała by się do sesji w siodle?

http://allegro.pl/kobieca-spodnica-maxi-dluga-szyfon-long-kola-p666-i4383630929.html

Cena zachęcająca .  Pytam was jako znające się w tym temacie 🙂. Może mogłybyście coś doradzić .
[/quote]
A tę ktoś kupił? Ma u siebie?
Siesiepy   Ponczek bez rączek
06 sierpnia 2014 20:09
Time, uwierzę na słowo i się skuszę. Na konia - niech będzie. Brakowało mi takiej "jestem wiatrem". Może nie będzie tak źle, jak mi czarnowidztwo podsuwa, a tych 25 zł nie szkoda aż tak bardzo. 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 sierpnia 2014 20:20
Siesiepy, bierz bierz, już myślę, co z nią zrobimy  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się