suknie, sukienki do jazdy konnej, do sesji zdjęciowych - gdzie kupić?

Uwierz, że jak ciachniesz podszewkę to tak będzie (jest zrobiona z dziadowskiego materiału, przy czym jest ciężka i sukienka nie jest "wiatrem porwana" )
Siesiepy   Ponczek bez rączek
06 sierpnia 2014 20:35
Facella  😀iabeł:
Time no dobra. 🙂 To idę zamówić.
Tak z innej beczki, od naszej allegrowiczki ulubionej(stylcośtam) zamówiłam kiecę. Z myślą o LARPach i koniu. Nie testowana na koniu jeszcze, ciąć jej nie przetnę w razie czego, jedynie przerzucę na jeden bok. Jest szeroka. klik. Na koniu nie testowana, z koniem owszem. klik. Tak się pochwalić postanowiłam.  💃
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 sierpnia 2014 20:37
Przetestujemy i na koniu  😁
To są totalnie moje klimaty, jeszcze tylko miecz w dłoń i heja  🏇
Siesiepy   Ponczek bez rączek
06 sierpnia 2014 20:41
🚫 to jedź ze mną na Fantazjadę za rok. 🙂😉 W tym może zaliczę jeszcze Kręgi(koniec wrzesnia, urodziny).

Ogółem znajoma też połączyła kiecę na konia z kiecą na larpa. Z tym, że ona ma bardziej średniowieczną.  💘
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
06 sierpnia 2014 21:14
🚫 to jedź ze mną na Fantazjadę za rok. 🙂😉 W tym może zaliczę jeszcze Kręgi(koniec wrzesnia, urodziny).

Ogółem znajoma też połączyła kiecę na konia z kiecą na larpa. Z tym, że ona ma bardziej średniowieczną.  💘


🚫 A ja na Fantę to już pominięta? 🤬 🤣
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 sierpnia 2014 21:24
Jedźmy stadem  😀iabeł: Widziałam zdjęcia i chcę!
Czy ktoś z Poznania będzie kupować tam kiecki?
Ja nie mam tymczasowo konta 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 sierpnia 2014 13:07
styl2007
😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 sierpnia 2014 14:36
Bądź pochwalona!  🙇
w second hand-ach można perełki tanio znaleśc poniżej 70 zł całe suknie balowe, śłubne 🙂. na konia w sam raz ponieważ drobne rozdarcie, zażółcenie na koniu nie jest problemem 🙂.
tylko trzeba mieć "dar" do szukania  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 sierpnia 2014 12:28
Albo cierpliwość. Mnie szlag trafia po 5 minutach w lumpie.
[quote author=Blanuśka;p link=topic=50555.msg2149384#msg2149384 date=1406643701]
Hej 🙂 Mam pewien problem , a mianowicie zastanawiam się czy ta spódnica nadawała by się do sesji w siodle?

http://allegro.pl/kobieca-spodnica-maxi-dluga-szyfon-long-kola-p666-i4383630929.html

Cena zachęcająca .  Pytam was jako znające się w tym temacie 🙂. Może mogłybyście coś doradzić .

A tę ktoś kupił? Ma u siebie?
[/quote]

Właśnie dosłałam tą kieckę, czarna. Wąska, podszewka a'la krótka spódniczka. Jestem zła, bo na zdjęciach tej podszewki wcale widać nie było....
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 sierpnia 2014 16:34
A zrobiłabyś zdjęcia jak to naprawdę wygląda? Bo serio byłam zainteresowana zakupem do latania, najbardziej mi zależało na wyglądzie dokładnie takim jak ze zdjęć - z długą podszewką (lub w ogóle bez), bardzo szeroka u dołu...
Zobacz:
podszewka jest z jakiegoś sztucznego materiału, który się elektryzuje i próbuje oblepić nogi.
Spódnica musi być albo wysoko, albo nisko bo jest gęsto przeszyta i od razu pogrubia.
Dosyć długa, mierzyłam szerokość dołu, faktycznie 150cm.
Tylko, że bardzo cienka i taka naprawdę szmatka 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 sierpnia 2014 11:42
Thymos, o rany, to jest totalnie nie to  😵
Dziewczyny gdzie kupię białą suknię? Może być ślubna, długa, krótka byle za grosze. Sobie wymyśliłam przebranie na halloween a zanim coś znajdę, zacznę się bawić to będzie kilka godzin przed imprezą  😁

Edit: ewentualnie może być niebieska, błękitna/kremowa.. Szukałam po lumpeksach w okolicy ale jak zwykle pustki, albo na dziewczyny w rozmiarze 32 - 34  🤔wirek:
Matuzaalem ja mam ślubną, dawaj na priv 😀
A ja w ostatnim czasie nabyłam jeszcze takie dwie. 🙂 Kwiatki za 80zł druga za 40zł. :P Są od pani na Allegro wystarczy wpisać "Suknie do jazdy konnej" Polecam!
podlinkuje ktoś tą panią, bo mi się nie wyświetla  🤔
bigi2_08   życie bez namiętności jest nic nie warte...
02 października 2014 09:42
To istari5  😍 ma świetne suknie, ale w tej chwili nic nie sprzedaje 🙁
będę śledzić, dzięki za informację 🙂
bigi2_08   życie bez namiętności jest nic nie warte...
17 października 2014 12:58
tegoroczne hubertusowe   😀
suknia kupiona na allegro u istari5  😍
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Za duże zdjęcie (dozwolony rozmiar 800x800)
U nas niedawno przecena była 150zł -> 15 zł 😉 Nawet jakoś to wygląda, niestety już za zimno i sweter musiał być  🤔

TanTal   Akademia Sztuki Jeździeckiej ,,TANTAL''
27 października 2014 09:35
Witajcie  :kwiatek:ale mi milo 😀 strasznie sie ciesze  :kwiatek: cos tam jeszcze mam for sale 😀
TanTal A masz same spódnice?
TanTal, pokazuj! 💃
TanTal   Akademia Sztuki Jeździeckiej ,,TANTAL''
27 października 2014 18:48
Spodnice-kazdy kolor i rozmiar  😀na allegro aktualnie kilka sztuk spodnica plus zakiet 😀 otwarta jestem na indywidualne pomysly  😀
TanTal, oo... to ja bym chciala.... bordo/czerwien albo czarną, granat?


[quote author=Facella link=topic=50555.msg1825014#msg1825014 date=1373623479]
Właśnie tak patrzę... I wszystkie albo welurowe, albo tiulowe, albo duże  😵
Dobra, bo już offtop robimy, przepraszam  :kwiatek:

Edit: A w temacie, te dwie są całkiem urocze, jedna mała, druga większa
http://allegro.pl/podwieszana-szeroka-fantastyczna-tiul-i3390985009.html
http://allegro.pl/fantastyczna-szeroka-rekawki-bombki-maxi-i3390985056.html
(...)

Na pewno pamiętacie tę akcję... A czy ktoś pamięta, co to był za użytkownik na allegro? Nie mogę go teraz znaleźć  😤
[/quote]

ja pamietam... że mam teraz kilka za małych, za duzych, za krótkich, sukienek 🙁 cześć taka, ze ciutke by trzeba by przerobic... no ale ja ie mam mozliwosci ;/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się