suknie, sukienki do jazdy konnej, do sesji zdjęciowych - gdzie kupić?

epk chce wygladac niewinnie ale nawet nie podejrzewasz dla kogo  😂
epk chce wygladac niewinnie ale nawet nie podejrzewasz dla kogo  😂


Zdziwiłabyś się  😀iabeł: Ja wiem wszystko  😎
Haha tak myslalam  . wpadasz?  🥂
Planujemy sesje w lesie  😁
Nie wiem czy to bardziej niewinne czy urocze :P
[b]TanTal[b] czy szyjesz suknie na zamowienie? Czy moze masz obecnie cos uszytego na sprzedaż?
TanTal   Akademia Sztuki Jeździeckiej ,,TANTAL''
27 czerwca 2015 10:58
tak ! zapraszam  😀
czesc  🙂

szukam osoby, która szyje suknie do jazdy konnej, lub podjełabt sie uszycia sukni  🤣 najl; najlepiej ślubnej  😉
To i ja moje pokażę 😉 (nawiasem mówiąc chętnie się z nimi rozstanę - zaraz do ogłoszeń wrzucę 🙂😉
Bordowa i niebieska - spódnice szyte przeze mnie, fioletowa tylko lekko przerobiona. Materiał zakupiony w lumpie, podobnie jak gorsety i bluzki 😉

Przy okazji - poszukuję w okolicach Poznania drobnej, niskiej modelki, z równie drobnym kopytnym - najchętniej kucem - mam 3 kiecki do obfotografowania, z niepełnego koła i na tyle małe, że na dużym koniu nie będą dobrze wyglądać, ale na kucu powinny być całkiem ok 🙂
Dawno już uszyta przez Klaudię Cieślik 🙂 suknia czekała na odpowiednią oprawę 😉
https://www.facebook.com/events/1506705052990580/

wielka wyprzedaż teatralnych i operowych kostiumów
szkoda że tak daleko
ja mam moja suknie ślubna na sprzedaż,z długim trenem


[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Za duże zdjęcie +ogłoszenie
Podeśle mi ktoś link do jakiejś sukni na sptzedaż w rozsądnej cenie, prosze bardzo pilne. 🙂
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
08 lutego 2016 13:05
Cześć :-)
Ja ostatnio bo zimno zaczęłam jeździć w spódnicy (ja ją nazywam jeździecką dlatego )
Ale jak spódnica to trzeba coś dobrać na górę i tak myślałam i oto mój zestaw na przejażdżkę konną  .
musze tylko kupić koszule z żabotem , jakiś kapelusik i broszkę .
Moja nowa z dzisiaj 🙂
dzisiejsza
Ma ktos z was moze niedroga rozmiar 38-40 ???albo wie gdzie moge kupic?? Szukam pilnie na przyszla sobote !
Hej! Na pisku szukam sukni/spódnicy do sesji. Głównie na ebay i cholera nic nie mogę znaleźć.  Podpowie cie co wpisujcie? Suknia ma być praktyczna, zwiewna szeroką dołem możliwe z trenem.
inoinu   May the horse be with you
02 listopada 2020 16:12
czesc  🙂

szukam osoby, która szyje suknie do jazdy konnej, lub podjełabt sie uszycia sukni  🤣 najl; najlepiej ślubnej  😉

Odkopię wątek. Poszukuję sukni do sesji
inoinu   May the horse be with you
02 listopada 2020 16:14
[quote author=_kate link=topic=50555.msg2603573#msg2603573 date=1476216146]
Hej! Na pisku szukam sukni/spódnicy do sesji. Głównie na ebay i cholera nic nie mogę znaleźć.  Podpowie cie co wpisujcie? Suknia ma być praktyczna, zwiewna szeroką dołem możliwe z trenem.
[/quote]
Czy ktoś ci podpowiedział?
Odkurzę trochę wątek bo właśnie zastanawiam się skąd wziąć suknie do sesji zdjęciowej
To chyba zależy czego oczekujesz i ile masz kasy. Najtaniej uszyć samej lub kupić w lumpeksie i przerobić np. rozciąć przód.
Droższa opcja to uszyć na zamówienie u krawcowej lub może w jakiejś larpowej pracowni lub strojów historycznych.
Ewentualnie możesz jeszcze poszukać na grupach fb typu "Sprzedam, kupię, larp" lub "Targowisko rekonstrukcji historycznej" jakichś używanych sukni ale dokładnie dopytuj czy były szyte do jazdy konnej i proś o zdjęcia "na koniu".
inoinu   May the horse be with you
02 listopada 2020 22:34
Dzięki. Tam tez poszukuję ale miałem nadzieje, że gdzieś trafie na używaną
Zapytaj na grupach sprzedażowych na FB typu "kupię, sprzedam sprzęt jeździecki", czasami ludzie mają pokitrane jakies sukienki do sesji zdjęciowych i nie wystawiają. Ja mam jedną średniowieczną, wełnianą skunię do puszczenia w świat, ale nie mam jak sprawdzić czy nadaje się do jazdy konnej.
inoinu   May the horse be with you
13 listopada 2020 17:52
Zapytaj na grupach sprzedażowych na FB typu "kupię, sprzedam sprzęt jeździecki", czasami ludzie mają pokitrane jakies sukienki do sesji zdjęciowych i nie wystawiają. Ja mam jedną średniowieczną, wełnianą skunię do puszczenia w świat, ale nie mam jak sprawdzić czy nadaje się do jazdy konnej.

Tak właśnie robię. Dzięki
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 listopada 2020 01:08
Na fb jest grupa sprzedażowa m.in. właśnie sukien do sesji zdjęciowych. Może i nie trafisz na suknie typowo do koni, ale jest sporo „nadających się”.
Mam wielką, różową spódnicę która zakrywa koński zad. Szyta laaata temu na kadryla. Jak ktoś odbierze osobiście (Trójmiasto) albo opłaci wysyłkę to chętnie się pozbędę. Jeden tylko warunek - niech nie idzie na szmaty tylko posłuży choć na jeden raz.

Znam jedną dziewczynę co szyje ładne suknie, kupiłam od niej czarną do sesji. Ale faktycznie ciężko trafić na coś ciekawego. Sama szukam na Vinted, na OLX, czasem coś sama uszyję, czasem allegro. Teraz można sporo sukni kupić, dużo fotografów likwiduje swoje studia i właśnie mam na oku dwie czy trzy. Zobaczymy ile kupię. Zaczynam też robić sama zdjęcia z sukniami balowymi.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się