suknie, sukienki do jazdy konnej, do sesji zdjęciowych - gdzie kupić?

trzynastka   In love with the ordinary
27 maja 2011 12:38
wydaje mi się, że właśnie jakbym ją rozcięła przez całą długość to by to było za dużo.
To jest spódnica + gorset, spódnica ma wysoki stan nie chce by mi lub modelce majciochy wystawały, lub gołe nogi.  😁
Macie w takich spódnicach jakieś gumki na nogach ? czy ona sama się trzyma ?
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
27 maja 2011 12:51
ninevet ja przerabiając sukienkę dorobiłam sobie troczki, bez problemu zakrywa bryczki albo gołą nogę. Jak będę miała czas to zrobię i wstawię zdjęcia jak to wygląda.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
30 maja 2011 16:06
znalazłam zdjęcia jeszcze jednej sukienki a w zasadzie spódnicy i żakietu wykonanego przez moją mamę


Brzask mój ukochany kolor 😜
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
07 czerwca 2011 18:49
a ja kupiłam dziś taką sukienke i myśle już o możliwych poprawkach i uszyciu na wzór tylko chcem jakąś błyszczącą .ta sukienka ma fajnie zrobione że jest krótsza z przodu i po bokach ma rozcuięcia i wstawki z materiału .Ja bym chciała bardziej ją skrócić z przodu i moze po dwie wstawki na strone dać zobaczymy a  może wiecej materiału i pomarszczyć ...
Odkopuję, ktoś coś ostatnio w Poznaniu ciekawego widział? Ja nie mam czasu na buszowanie🙁
no właśnie może ktoś ma jakieś fajne sukienki i zdjęcia najlepiej na koniu lub nie  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 czerwca 2011 17:10
gajara18 przerobiłaś już tę sukienkę?
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
18 czerwca 2011 21:48
powiem tak nie przerabiam jej zostaje taka a na koniu będe kombinować coś z górą by ładnie wygladała ,następna sukienke chcem z błyszczącego  materiału w kolorze albo białym albo czarno białym na ten wzór tyle rze góra dopasowana w formie gorsetu wiazanego z tyłu .
A co ??
Dziewczyny, ponieważ ostatnio trochę siedzę w rekonstrukcjach ubiorów, to wpadłam na pomysł zrobienia wypożyczalni kiecek, właśnie przygotowanych na konia, czy myślicie, że byłoby zainteresowanie?

Rekonstrukcja ściśle według epoki, tylko wierzbowe gorsety bym sobie podarowała, bo ciężko na koniu chyba 🙂

Zauroczył mnie absolutnie renesans 🙂
Ale ta kiecka, którą wstawiła Dodafon, fascynująca 🙂

Można ją spoko uszyć na konia 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 czerwca 2011 09:08
gajara18 proszę Cię, włącz sobie automatyczną ortografię, bo to się strasznie czyta...  😵
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
19 czerwca 2011 11:45
CzarownicaSa
Wiem przepraszam coś mi klawiatura szwankuje a ikonki sprawdz ortografie nie mam ... a była Nie wiem jak wiesz co zrobic to podpowiedz Mi będę wdzieczna .
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 czerwca 2011 11:54
gajara18 można włączyć sprawdzanie ortografii w przeglądarce.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 czerwca 2011 11:55
Możesz też włączyć sobie zwykłego Worda, pisać tekst tam, sprawdzać pisownię automatycznie i potem po prostu wklejać takiego poprawionego posta na voltę.
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 czerwca 2011 11:56
gajara18 z ciekawości pytam (-;

Teoretyk jak dla mnie pomysł miodzio!
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
20 czerwca 2011 10:41
Takie dwie renesansowe damy wystąpiły na MP w Janowie Podl. - Danusia Konończuk i ja
arabiansaneta, świetne stroje! (Razi mnie tylko trochę Twój czaprak 😉) Robią wrażenie...
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
20 czerwca 2011 13:03
Ja jestem na tym siwym i u mnie nie widać czapraka (tez był taki zwyczajny, ale suknia lepiej go zakrywała)
arabiansaneta, świetne stroje! (Razi mnie tylko trochę czerwony czaprak 😉) Robią wrażenie...


Facella   Dawna re-volto wróć!
20 czerwca 2011 14:31
że różowo-bordowa suknia jest rozcinana, to widać. a jak z tą brązową (karmelową?)? też jest rozcinana czy jakiś inny patent?
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
20 czerwca 2011 15:08
Ta miodowa jest na tyle szeroka, ze koń się pod nią cały schował, a z przodu podwinęłam ją pod czaprak, żeby nie było widać współczesnego siodła.
http://moda.allegro.pl/listing.php/user?us_id=22079940&p=2
nie lada gratka - wygąldają OK, różne fasony i cena zachęcająca  🏇
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 lipca 2011 12:49
Dodofon, zdjęcia powalają, ktoś tu mocno przesadził z fotoszopem :-D

Moja suknia pokazowa 🙂
Sama obszyłam 🙂
Podoba się ?🙂
kupiona na ciucholandzie 🙂



Na koniu zdjęcia chyba mi w niej nie zrobiono 🙂 może dodam po następnych pokazach 🙂

Biała suknia 🙂
Ślubna  przerobiona przez koleżankę



Na tygodniu idę na sesję w tej różowej z mojej galerii 🙂 Oraz pieknej ecru z trenem 🙂
🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 lipca 2011 18:56
angie560, to nie masz innego wyboru, jak później dodać tu te zdjęcia  😀iabeł:
trochę mi się nie podoba to jak się układa ta biała, ale co tam.
Przeglądając photoblogi wpadłam na taką suknię http://www.photoblog.pl/czarna88mamba/97158362/prado.html
🙂
Facella - to nie moja 🙂 tylko mojej koleżanki 🙂 nasze mamy brały w niej ślub a ona ją przerobiła do sesji 🙂 🙂
ok 🙂
Ta ecru będzie genialna ! obiecuję 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 lipca 2011 19:19
angie560, no to Cię trzymam za słowo!
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
16 lipca 2011 20:56
Te gotowe wieczorowe suknie są zwykle za wąskie, aby się układały na koniu i trzeba wstawiać kliny. Raz tylko mi się udało z tą złocistą, od razu była taka szeroka.
arabiansaneta - racja . jak widać bo tej mojej białej bez klinów się nie ułoży 🙂tylko się robi takie ,jajko' na koniu 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się