suknie, sukienki do jazdy konnej, do sesji zdjęciowych - gdzie kupić?

Ja mam złoto - brązową kiecke specjalnie szytą na konia. Z przodu jest krótsza , by tylko zakrywała siodło i kolana. Fajnie układa się na koniu
wygląda to tak:

Robiłyśmy w nich pokazy kadryla i jeździłyśmy na  wesela.
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 lipca 2011 13:17
o takim kroju pisałam! ale wg mnie powinna być trochę szersza i dłuższa z tyłu, żeby aż na zad zarzucić  😍

jak będę stara i bogata, to kupię sobie fryza i uszyję taką srebrną sukienkę, znajdę piękne dziewczę i każę jej jeździć na tym fryzie w tej sukience!
Kurcze a ja chce na sesję iść w tej mojej ecru a tu taka pogoda .... ;/
Nie doczekam się  😵
Facella jeśli chodzi ci o moją kiecke to ona jest na tyle długa,że zakrywa caluśki zad 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 lipca 2011 10:13
grando_, no to bomba  💘
natrafiłam przypadkiem na to zdjęcie, dołączone jako "ozdobnik" do jakiejś aukcji na allegro  😍

scarlett   "może istnieją czasy piękniejsze, ale te są nasze"
05 sierpnia 2011 16:00
Czy myślicie, że taka sukienka maxi by wyszła na plus na takiej sesji?

albo jak ją przerobić, żeby wyszło dobrze :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 sierpnia 2011 21:31
scarlett, na poprzednich stronach był krój "rozciętej" spódnicy - może być coś takiego. ew. wszyć kliny.
ja mam piekna suknie do pokazów, kupilam na Allegro w dziale suknie slubne



tanizna - komu? komu??
ktos sie pozbywa na allegro - byłaby GIT
http://allegro.pl/okazja-ekskluzywna-suknia-demetrios-kurier-gratis-i1749374215.html
Na modelce w katalogu wygląda fajnie, ale na kobitce ze zdjęć - masakra...
Dodofon na konia super - tylko, że babka chce za nią min. 1300pln 😁
Dodofon a co Ty tak sukienki ślubne przeglądasz?  😎
Istnieje jeszcze w Poznaniu, nie daleko Woli, wypożyczalnia strojów z teatru? Tam mieli obłędne sukienki - przynajmniej 12 lat temu, jak wypożyczałam  😁
Kopyciak, mają. Ceny ok 45pln plus 50pln kaucji (ale zwracają jeśli się odda w terminie😉
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
12 sierpnia 2011 18:06
ah ah ah odebrałam od krawcowej dziś spódnicę 🙂 😎 piękna 🙂

Wcześniej na allegro kupiłam 2 gorseciki 🙂
i tak to wygląda w całości 🙂 który ładniejsze zestawienie gołe ramiona/zakryte ?



Pursat   Абсолют чистой крови
12 sierpnia 2011 18:13
Odkryte. 🙂
odkryte zdecydowanie  🙂
juliadna, zdecydowanie odkryte 😉
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
15 sierpnia 2011 15:39
ok to będę tą spódnice kompletować z gorsetem rękawów  :kwiatek:

a tu próbka pospinana agrafkami sukienki o którą poproszę krawcową 🙂

zmieniły byście coś ?? jakieś dodatki do niej założyć ? koronki czy coś ??




efekt końcowy zobaczycie za po 24-tym  jak ja odbiorę od Krawcowej
Ukradałm sukienkę mamie  😀
nie końska, ale też zdała sprawdzian. Jutro kolejna sesja w kolejnej sukience  🏇
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
23 sierpnia 2011 05:22
theklaudia jak dla mnie koszmarek jakiś. W dodatku te sztyblety  😵 Do tego typu zwyczajnych sukienek idzę tylko gołe stopy, jeszcze jak na oklep... A sukienka w ogóle jakoś sie tragicznie układa.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
23 sierpnia 2011 05:53
theklaudia, Co to ma być?! 🤔

kolorwiatru, Dokładnie. Zero subtelności, sama tandeta x.x
Dla mnie kreacja theklaudia bardzo PODOBA  😍
Notarialna,  kolorwiatru -jak się wam nie podoba to zachowajcie to dla siebie. Pokazała coś nowego sztyblety z odkrytą nogą fajnie pasują a gołe stopy są juz przereklamowane
ash   Sukces jest koloru blond....
23 sierpnia 2011 09:31
Notarialna,  kolorwiatru -jak się wam nie podoba to zachowajcie to dla siebie. Pokazała coś nowego sztyblety z odkrytą nogą fajnie pasują a gołe stopy są juz przereklamowane


jeśli wstawia się zdjęcia na forum to się je komentuje! Jeżeli dziewczynom się nie podoba, to mają prawo wyrazić swoją opinie!

Mi też nie bardzo podoba się ta stylistyka! Ciężkie buty nie pasują do lekkiej sukienki!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 sierpnia 2011 09:44
juliadna dziwna jakaś ta sukienka... niby ramiączka, niby tren, ale... jakoś mi to nie gra. I moim zdaniem jak na konia to jednak za krótka... wszystko będzie Ci widać 😉 I ten tren... ni to siateczka, ni to materiał... osobiście średnio mi się podoba. Ja bym dodała więcej materiału, z przodu np. do kolan a z tyłu tyle, żeby zad konia zakryło. Wtedy powinno to fajnie wyglądać 😀 A przynajmniej byłoby w moim guście :P
theklaudia jesteś dosyć filigranową osóbką, więc powinnaś dobrać sobie filigranowy strój 🙂 Dziewczyny mają rację- sztyblety do Twojej postury średnio pasują, przez to wydajesz się być groteskowa, a suknia jest ewidentnie na Ciebie za duża- w talii układa się jak worek :/ Spróbuj dobrać sobie sukienkę bardziej letnią na Ciebie- coś na ramiączkach, u góry przylegające do ciała, a u dołu szerokie- żeby ładnie ułożyło się na zadzie. 🙂
edit: Dziewczyny- rozumiem, że może Wam się coś nie podobać, bo to normalne, ale można to wyrazić trochę mniej obraźliwymi komentarzami niż np. "koszmarek" czy "Co to ma być?!" 😉 Mi zrobiłoby się przykro, gdybym coś takiego zobaczyła pod swoim zdjęciem... trochę empatii 😉
to co wkleiła theklaudia to po prostu zwykłą sukienka - urocza, ale zwykła ;-)
nie ma nic wspólnego z wątkiem SUKNIE DO JAZDY KONNEJ ;-)

kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
23 sierpnia 2011 11:00
Dokładnie. W dodatku jak sama dziewczyna napisała, wzięła sukienkę od mamy, co od razu widać... Leży na niej po prostu niezbyt fajnie... Ja rozumiem wszystko, że chce się mieć sesyjkę na koniu w sukience, że fajne ciuchy w dzisiejszych czasach sa drogie i dziewczynie moze być szkoda na taka sesje sie wykosztować. Ale istnieją różnego rodzaju lumpeksy, w których na pewno znajdzie cos za psie pieniadze i o niebo lepiej lezace niż ta ze zdjęcia. A że napisałyśmy "koszmarek" czy "co to ma być" - nazwałyśmy rzecz po imieniu. Mamy tego nie robić i napisać "ale słit focia, więcej więcej  😅 " żeby ona poczuła się fajnie, a w zaciszu domu śmiać się i pluć na monitor? Czasami szczerość jest dużo lepsza... Przynajmniej będzie wiedzieć co jest nie tak.
Jak nie ma fajnej sukni, to już lepiej chyba założyć coś w stylu: sukienka w kwiatki, na ramiączkach, z dużym dekoltem, krótka, szeroka. Zrobić fotkę jak się galopuje po polu z rozwianym włosem i wiejącą sukienką odkrywającą gołe nogi.
I można mieć fajną fotkę tanim kosztem. Taką kieckę można nawet pożyczyć od koleżanki, bo będzie to zwykła letnia sukienka na ramiączkach.  🙂

ps- o ..na przykład taka, tylko bardziej kolorowa i słodsza w wyglądzie.

http://moda.allegro.pl/sukienka-najmodniejsze-kwiaty-r-38-i1780223262.html
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 sierpnia 2011 21:12
wiecie co właśnie wymyśliłam? do tych krótkich sukienek. ciekawe jakby to było, gdyby wszyć od wewnątrz na wysokości uda gumkę, taką żeby na udo zakładać. coś trochę jak majtki. żeby sukienka się nie odwijała i nie pokazywała tego co nie trzeba... próbował ktoś?
Incantowa   Ask often, be content with little, and caress...
23 sierpnia 2011 22:52
Może to i nie sukienka, ale niezły pomysł na sesję zdjęciową -> zasłona 😉

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się