Second hand, ciuchland, szmateks...

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 listopada 2013 13:28
W 3mieście nie ma w ogóle  =/
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
13 listopada 2013 14:03
Ja bardziej w Policach szperam 😉 Tu mam bliżej niż do centrum 🙂
A ja ostatnio upolowałam za 18,60zł takie fioletowe bryczesy 🙂
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
13 listopada 2013 15:04
Ja bardziej w Policach szperam 😉 Tu mam bliżej niż do centrum 🙂


O, to jeszcze lepiej, bo mam bliżej 😉 zdradzasz jakieś miejscówki ? Nie jestem Ci zagrożeniem ze względu na rozmiar 😉
W mojej mieścinie można w szmateksie dopaść kamizelki HKM - piękna, błękitna, nówka sztuka. Szkoda, że dla małego dzieciaczka, bo inna, już nie HKMowska, ale też dziecięca była na mnie idealna 🙂 A że dziś przecena 50% to za 8zł stałam się szczęśliwą posiadaczką grubej, podszytej polarem kamizelki 🙂
Mina pań sklepowych, gdy sprawdzałam, czy dam radę w niej wsiąść na konia i się złożyć pod drzewem - bezcenna  😂
ja coś ostatnio nie mam szczęścia do bryczków, ale też często nie mam jak szukać.
Za to dziś zaszalałam, chociaż trochę wydałam 😉
Zdjęcia zamieszczam znalezione w necie, nie mam jak teraz zrobić:
-na żywo wygląda ładniej, chociaż nie mój  styl to się w niej zakochałam 😀
http://www.adidas.pl/adi-Trefoil-Hoo/G92596_360,pl_PL,pd.html -tylko z przodu ma napis oryginal sport's i znaczek w środku.
http://2.bp.blogspot.com/-DysCleHak0U/UhbZ9kQl2WI/AAAAAAAACP0/JQw1HNyDXgg/s1600/Full+Side+Look+Back+2.jpg -H&M czarna mniej więcej w tym stylu, tylko bez paska, luźniejsza 🙂
Szwajcar Katowice-kilka fajnych rzeczy było, może nie jakoś mega tanio (są dwa piętra, waga i wycena, na dole praktycznie nic nie ma) ale fajne rzeczy mają jak się poszpera 😉
ja ostatnio upolowałam bluzę polarową hv polo w super stanie za całe... 30 zł  😁
zapomniałam dodać spódnicy czarnej satynowej szytej z koła na zdjęcia 😀
a dziś dostałam info od mamy- dwie pary euro-star granat z czarnym pełnym lejem, nówki praktycznie :P
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 stycznia 2014 17:19
W końcu mi się udało!

Kurtka mountain horse, zimowa, w dobrym stanie. Niestety L, ale przy górze polarów w której chodzę, będzie ok.
Kosztowała mnie 5 zł, chyba nie przepłaciłam, patrząc na to:
http://www.gnl.pl/kurtka-mountain-horse-grace-jesien-zima-2012.html
Jezu... Nieźle  🤣
Ja wciąż nie mogę znaleźć nic końskiego  🙄
nie żebym jakoś intensywnie szukała ale w ciuchlandzie bywam często. Raz tylko widziałam kask, niestety za mały, no i bryczesy w jednym ale bardzo kiepskie i drogo bo kobieta ogarnęła, że to nie pierwsza lepsza rzecz.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 stycznia 2014 18:50
Chess, od dłuższego czasu nic nie było fajnego, tak mi się miło na mrozy trafiło 😀
Niesprawiedliwy świat  🤣
Jednak skłamałam. Przypomniało mi się, że widziałam niedawno kamizelkę jeździecką, niestety coś z nią było nie tak (albo rozmiar albo cena, nie pamiętam).
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
20 stycznia 2014 22:40
Strzyga, super zakup! Ja osttanio upolowalam polar pikeura, jest cudowny! 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 stycznia 2014 07:33
A ja kupiłam polar The Nortg Face'a za całe 3zł! 🙂 Stan idealny. To już mój drugi łup tej firmy 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 lutego 2014 11:41
A ja dziś zakupiłam spodnie 3/4 The North Face w stanie idealnym za.. 1zł  😉 Do tego pasek nowy z metką za kolejne 1zł i żakiet dla mamy za całe 4. No i sukienkę z metką "isabel marant" ale wydaje mi się, że to podróba, bo co Marant robiłaby w ciuchu?  😉 Wrzucam zdjęcie sukienki i metki, może ktoś tu się zna na podróbach  😁
A mi się ostatnio udało upolować w końcu jakąś fajną jeździecką rzecz!

Nie wyprowadzałam pana z błędu, że to kask rowerowy.
Podobno ma być nie długo znowu dostawa i liczę, że coś dużego na mnie się znajdzie, a marzy mi się właśnie taki kask z casco!  😍

I do tego ostatnie polowania:

I w sam raz na walentynki ( ogólnie jest beżowa, nie wiem czemu takie niebieskie zdjęcie wyszło)
Kupiłam 5 sukienek, dwie spódnice, bluzę i to były moje najlepsze zakupy w życiu.
Za całe 43,60PLN, jestem przeszczęśliwa!
I to w Poznaniu 😂
ushia   It's a kind o'magic
10 lutego 2014 13:30
Alaska a gdzie chodzisz? 😉

kask urokliwy 😉
Ushia  po szmatki dla siebie chodzę do Bigi http://www.bigastyl.pl/ na Wrocławską.
Może nie jest najtańsza, ale są na prawdę fajne rzeczy, a nie powyciągane babcine majciochy. 😉 I poza tym obsługa miła i czysto.
Kask akurat dorwałam w małym osiedlowym ciuchu, bo wisiał na wystawie i dojrzałam go przechodząc z psem. 😀
Martva - gdziezes pikusia dorwala?😀
Ja dorwałam w Świętochłowicach 2 pary jeansów, marchewkowe i ceglane spodnie za szalone 60 zł
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
25 lutego 2014 09:58
Smarcik, to moze byc oryginał, to Isabel Marant Etoile, tańsza wersja Marant. Farciara z Ciebie, gdzie dorwalas?

Możecie polecić jakies fajne ciucholandy niedaleko od centrum/rynku Wrocławia? :kwiatek:
Ja dorwałam w Świętochłowicach 2 pary jeansów, marchewkowe i ceglane spodnie za szalone 60 zł


szczerze? Na wyprzedazach w firmowych sklepach kupuje spodnie za parenascie zl... Jak dla mnie takie ceny w ciucholandach to totalne zdzierstwo.
W moim ulubionym wszystko jest za 2 zl, a spodnie H&M, Zara, C&A i inne lepsze marki w super stanie. Ostatnie spodnie z normalnego sklepu kupilam za 13 zl w Terranovej na wyprzedazy 🙂
Ja sobie kiedyś kupiłam spodnie w terranovej za 30 zł, szkoda tylko, że przy 3 założeniu szlufka została mi w ręku a w spodniach dziura  😎
W takim układzie wybieram ciucholand. Kupiłam ostatnio wymarzone spodnie z grubego sztruksu, nowe z metkami i na pewno nic mi w ręku nie zostanie z nich przy ubieraniu 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
25 lutego 2014 12:16
Diakon`ka całkiem rześki lumpek był w zasadzie centrum rynku, na ul. Oławskiej i na ul. Świdnickiej kawałek za operą. Tam jest Roban (ale nie warto wchodzić) i mniejszy lumpek, oddział tego z Oławskiej 🙂 Jak jeszcze mieliśmy wydział w rynku to często tam wpadałam, może fajne rzeczy wyczaić.
Alaska no coz 🙂 W moich nic sie nie dzieje. W Zarze tez kupilam sztruksy za 13 😉 Anyways, ja wybieram lumpa za 2 zl  😀iabeł:
Chess: Do których sh chodzisz?
Ostatnio prawie tylko ten pod moim domem, na Surowieckiego (Ursynów). Czasem jak mam czas to chodzę koło Kościoła przy KENie, tam w okolicy jest dużo ciuchlandów. Tak to jak jakiś mi wpadnie w oko na mieście to wchodzę ale jednak w tym pierwszym kupuję najwięcej rzeczy. Niestety z końskich rzeczy to raz na jakiś czas jakaś kamizelka i tyle  🙁
W ogóle to wciąż moim numerek jeden są ciuchlandy w Toruniu gdzie bywam raz czy dwa w roku.
w którym miejscu na Surowieckiego? kurcze u mnei na stoklosach jest jeden beznadziejny przy metrze, a tak... same pustki
Z lumpeksu mam dwie pary bryczesów, jedną kamizelkę - taką sztywną i chroniącą plecy, a ostatnio nawet oficerki  😅 za kilka dni zakładam je na pierwszą jazdę w tym roku.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się