Reproduktory, nasienie, krycie klaczy - co polecacie ?

Poszukuję weterynarza/ośrodka zajmującego się inseminacją na terenie woj. mazowieckiego.
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
26 lutego 2010 10:06
Poszukuje informacji o ogierze Geronimo hol. (Coronado-Gormana), jakie potomstwo, chatakter, budowa, użytkowość itp.?

zulu   późne rokokoko
27 lutego 2010 12:11
Szukam informacji na tema potomstwa Love Affair. Z tego wątku wiem już o ewentualnym ryzyku na kopytach 😉 Coś jeszcze wiecie? Interesuje mnie przede wszystkim jaki charakter przekazuje.
Szukałam, szukałam i nie mogłam znaleźć - szukam informacji na temat ogiera MyWill - KWPN (o ile się nie mylę) Będę wdzięczna o informację jakie cechy przekazuje oraz zdjęcia.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
20 kwietnia 2010 20:02
Znam walaszka po My Will'u, trochę o samym ogierze było już w tym wątku, jego zdjęcia też ktoś wrzucał, sama dostałam zdjęcia kobyłki po tym ogierze na PW, jka właścicielka konia i zdjęć się zgodzi to mogę je zamieścic. Sama się interesowałam tym ogierem, wywołałam nawet burzliwą dyskusję na jego temat i nie tylko. Sama się zastanawiałam nad tym koniem, podobno przekazuje rorera.
Właśnie odwiedziłam dzisiaj stajnie Parkitnych i oglądałam Ron Williama ,piękny ,duży ogier i bardzo śliczny  😜  😜 
Zrobiłam parę zdjęć jego potomstwa , zdjęcia bardzo amatorskie  😵 
Ale z czego jestem zadowolona to widziałam źrebaka (2 lata) mojej klaczy i ogiera którym była kryta Corleone Z

Teraz mam problem bo nie wiem którym kryć Ron Williamem czy Corleone Z  😁
urodzilo mi sie 🙂 po nightcarry/ Carry/ Linaro z m, po Pink Floyd HL / Ramiro/Zeus
jakie uchalki ma smieszne
jakiej plci jak ma na imie?opowiadaj! 😀
dArca jaki śliczny ten maluch  😜

tegoroczne klaczki po og. Pegasus HB:











A w przyszłym roku nie będzie ani jednego Pegasuska.
faraa dlaczego ? ( może byc PW )
W sumie może być i oficjalnie. W tym roku ten koń nie kryje tylko skupia się na sporcie. 

Kryje za to jego syn - Believe In Me:



No i kolega z boksu obok - Brentino po Insider:

Tak właśnie myślałam , czekamy na sukcesy w tym roku  na czworobokach 🙂
zwierzatko to klaczka, i imie wreszcie juz ma- Alouette. zdjecie jest jako 5dniowej. teraz jest 2razy szersza ;p koksiara. matka juz pokryta powtorkowo, bo ojca goraco polecam. wszystko co sie nam rodzi to naprawde pierwsza klasa. 😉
Tak szukam odpowiedniego ogiera i mam nadzieję, że jestem w odpowiednim wątku. Czy mógłby mi ktoś podać strony stadnin, które mają ogiery Pura Rasa Espaniola?Miałam katalog z Łodzi - jak się nie mylę- i wiem,że w Polsce występują Hiszpańskie ogiery.Dziękuję.
Szukam informacji na tema potomstwa Love Affair. Z tego wątku wiem już o ewentualnym ryzyku na kopytach 😉 Coś jeszcze wiecie? Interesuje mnie przede wszystkim jaki charakter przekazuje.

Charakterek mojego jest bardzo dobry, koń nie sprawial problemów jako ogier, a jako walach, to już w ogóle do rany przyłóż.
To trzylatek - na tyle, ile moge pracować z późnodojrzewającym koniem: jest pilny, szybko się uczy, jest dynamiczny w pracy, choć po robocie troszkę melanholijny i ciapkowaty. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z charakteru, takie rodzinne stworzonko 🙂 Zależało mi na dolewie xx i zachwyciłam się Argentinusem w papierach, ale mimo, że kocham tego brzdąca jak nastolatka, to kobyły kolejny raz nie pokryję LA.  :kwiatek:
Szukam informacji na temat ogiera Iphino ? Warto czy też nie?
Czy mógłby ktoś napisać jak rozkładają się koszta rok po roku od podjęcia decyzji o zaźrebieniu do zajeżdżania?
Gdzie najlepiej dać odsadka?
Jak najlepiej dobrać ogiara, ew. do kogo udać się po poradę w tej kwestii?
Bardzo proszę o pomoc, poszukuję nasienia jakiegoś uznanego Perszerona z dobrym papierem, nie musi być z Polski. Cena nie gra dużej roli.
Up, up, proszę o pomoc, to sprawa życia i śmierci niemalże, a nawet nie bardzo wiem jak się zabrać za szukanie tego na zagranicznych stronach.
Hej może pomożecie? 😉 Szukam Ogiera dla mojej kobyłki http://www.bazakoni.pl/horse_15885.html#gallery tu macie jej rodowód😉 Cena w sumie nie gra roli wręcz szukałabym czegoś dobrego😉 Myślałam żeby pojść troche w kierunku jej dziadka Saturna han.😉 Macie jakies propozycje ?? A tak w ogole to szukam ogiera ze stanowka mrozone nie wchodzi w gre, kobylka ma juz 15 lat ale dala juz dwa bardzo dobre ogiery wiec ostatni dzwonek zeby jeszcze jednego dzieciaczka wychowac😉
W ogole krycie Ronem wiliamem jest teraz mozliwe, czy nie za bardzo ze wzgledu na jego stan zdrowia?
W ogole krycie Ronem wiliamem jest teraz mozliwe, czy nie za bardzo ze wzgledu na jego stan zdrowia?

A co sie z nim dzieje?

Poszukuję weterynarza/ośrodka zajmującego się inseminacją na terenie woj. mazowieckiego.

I co? Znalazlaś coś?
Potomstwo Rona Williama - na sprzedaz - Gestut Sprehe

[[a]]http://www.gestuet-sprehe.de/en/horsemarket/dressurpferde/?id=172&titel=Allo%20Allo%20du%20Pardi[[a]]

[[a]]http://www.gestuet-sprehe.de/en/horsemarket/dressurpferde/?id=128&titel=Dunkelbraune%20Stute%20von%20Ron%20William[[a]]
Jaka słaba na nogach ta pierwsza  🤔

Megane
Z tego co wiem poza Łąckiem jest klinika pp. Skowron
http://www.rozrod-koni.pl/
Inseminuje także dr Wnuk (świeże)
Podobno inseminować na życzenie można też w Bogusławicach
armara - dziękuję 🙂
wczesniej na miejscu z powodzeniem inseminował dr Łuczak, teraz jednak chyba zdecyduje sie wlasnie na mrozonkę, czyli kobyłę przewiozę na kilka dni "gdzieś" 🙂
Megane
Mozna wstawic na Sluzewiec i tam inseminuje Witkowski (przynajmniej w zeszlym roku byla taka mozliwosc).
baba_jaga dzięki za informacje  :kwiatek:
[quote author=Hypnotize link=topic=5087.msg662665#msg662665 date=1280419315]
W ogole krycie Ronem wiliamem jest teraz mozliwe, czy nie za bardzo ze wzgledu na jego stan zdrowia?

A co sie z nim dzieje?

Poszukuję weterynarza/ośrodka zajmującego się inseminacją na terenie woj. mazowieckiego.

I co? Znalazlaś coś?
[/quote]

ponoć zlamał noge. ale to juz jakies czas temu.
... ale w PL złamał nogę, czy jeszcze w rodzimym kraju?
Ja się  tu wcisnę z pytaniem.
Krył ktoś og. Lord Star? Albo zna potomstwo tego ogiera. Kilka znalazłam. Ale jestem ciekawa czy ktoś ma jego potomstwo i może mi powiedzieć jakie jest?  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się