KOCHAM KINO :)

Piszesz o tym, że wszystkie bajki są mniej więcej ze sobą powiązane i mają jakby jedną linię czasową? Gdzieś też to widziałam. Np. w Meridzie jest obraz Sullego z "Potwory i spółka".
smartini   fb & insta: dokłaczone
17 października 2016 18:01
maluda, tak. Tylko nie chodzi tu wyłącznie o 'wspólne elementy' jak Sully u Meridy czy wszędzie pojawiająca się SpacePizza a całą chronologię świata, wyjaśnienia dlaczego zwierzęta i zabawki mówią, o co chodzi z drzwiami w Potworach inc.
oryginalna strona teorii Pixara
polskie tłumaczenie

ENJOY 😀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 października 2016 19:50
ja tam czekam na następną część "Jak wytresować sobie smoka"  😜
smartini   fb & insta: dokłaczone
17 października 2016 20:04
ja jestem strasznie ciekawa Iniemamocnych 😀 sporo czasu minęło jak na Pixara, żeby robić część drugą, może wyjść fajnie 🙂
ja tam czekam na następną część "Jak wytresować sobie smoka"  😜

Mam nadzieję, że nie podzieli losu Shreka. Każda następna część gorsza od poprzedniej, przynajmniej moim zdaniem.

maluda, tak. Tylko nie chodzi tu wyłącznie o 'wspólne elementy' jak Sully u Meridy czy wszędzie pojawiająca się SpacePizza a całą chronologię świata, wyjaśnienia dlaczego zwierzęta i zabawki mówią, o co chodzi z drzwiami w Potworach inc.
oryginalna strona teorii Pixara
polskie tłumaczenie

ENJOY 😀

Słyszałam o teorii, że Czarownicą jest Boo. Dawno temu to było, czytałam z rok wstecz czy dwa.
Chyba za pierwszym razem na demotywatorach...



mnie Jak wytresować smoka nie powaliło, za to mój mąż lubi i często ogląda serialową wersję 🙂

Na 2017 mają wyjść jeszcze Auta 3, Minionki 3, Krudowie 2 i powrót Smerfów.
Z filmów to Piraci z Karaibów 5, kolejna część Jumanji i jakiś nowy film Coco.

I Czarownica coś dla Ciebie (i mojej Julki) - pełnometrażowa My Little Pony: The Movie
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 października 2016 08:30
Ale jaki? Bo sa w sumie juz 3- ale dotycza Equestria Girls, a nie scisle kucykow. Ma powstac cos o samych kucykach i ja nic nie wiem? 👀 😀
tak, o kucykach 🙂😉)
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 października 2016 08:34
Ooo! 😀 a jest już trailer? Bo nie moge znaleźć  👀

Ja czekam w sumie na Iniemamocnych tylko, bo reszta mnie nie wciągnęła kompletnie. Jedynie Kudowie byli śmieszni, ale sama historia trochę się ciągnęła.
No i Jumanji! Pierwsze to klasyk, ciekawe czy uda im sie dwójki nie zepsuć 😉
Swoją drogą wspolczuje rezyserom odgrzebujacym kotleta, bo to mega niewdzieczne i ciężkie zajecie, a zadowolić starsze pokolenie pamietajace pierwowzór jest diablo ciężko.
a to nie ten??

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 października 2016 09:12
Nieeee 😉 To fan trailer, sceny wyjęte z odcinków serialu 🙁
aaa no to nie ma, ale o filmie czytałam w zapowiedziach na 2017 rok.
Byłam na dziewczynie z pociągu. W porównaniu do książki wiadomo, dużo scen wyciętych jednak tak jak książka mnie nie powaliła tak film był dla mnie beznadziejny...
smartini   fb & insta: dokłaczone
18 października 2016 15:55
Kakela, o nieee D: a liczyłam, że Blunt i Evans uratują tego gniotka :<

ja jeszcze z animacji na 2017 czekam na 'Baby Boss' i 'Stork' <3
Też miałam zamiar iść na Dziewczynę z pociągu, ale to kolejna opinia, że film jest gorszy od książki (czyli da się...). W związku z tym zaczekam, aż pojawi się ładna wersja w sieci :p
możliwy spoiler Swoją drogą, kiedy zobaczyłam obsadę filmu i trailer, pomyślałam: "Seeeerio? Ile spoilerów można zawrzeć w jednym zwiastunie?". Po obejrzeniu "Pozostawionych" (polecam, swoją drogą) Justin Theroux zawsze będzie dla mnie głównym podejrzanym XD
Też chciałam iść na Dziewczynę, ale zniechęciły mnie złe opinie.

Od siebie polecam moje ostatnie odkrycie Captain Fantastic. Nie wiem czy był grany w polskich kinach. Bardzo ciekawy koncept (rodzinka żyje na odludziu, w lesie; świadomie rezygnuje z dobrodziejstw cywilizacji, którą utożsamiają z kapitalizmem i konsumpcjonizmem), bardzo dobrze zagrany i trochę dziwny. Jest i smutno, i śmiesznie. Nie jest to film wybitny, ale zdecydowanie bardzo dobry.
maluda, tak. Tylko nie chodzi tu wyłącznie o 'wspólne elementy' jak Sully u Meridy czy wszędzie pojawiająca się SpacePizza a całą chronologię świata, wyjaśnienia dlaczego zwierzęta i zabawki mówią, o co chodzi z drzwiami w Potworach inc.
oryginalna strona teorii Pixara
polskie tłumaczenie

ENJOY 😀


O kurczę... Wydaje mi się, że to mimo wszystko dorabianie teorii spiskowej tam, gdzie jej kompletnie nie ma. Bardzo naciągane to wszystko...
smartini   fb & insta: dokłaczone
19 października 2016 19:46
Achaja, oczywiście, że dorabianie teorii ale - why not? :P
What If ("Słowo na M"😉 - przyjemny na odmóżdżenie z dawką fajnego humoru 🙂
smartini, ale w sumie myślałam, że to się bardziej trzyma kupy XD
Byłam na Dziewczynie z pociągu - film przeciętny, bez szału, książki nie czytałam 😉
Gorąco polecam Złotą damę - wzruszająca historia oparta na faktach, wspaniała Helen Mirren, w tle wojna i sztuka, coś wspaniałego  😍  Upolowałam DVD za 9 zł w Media Markcie  😅
Moja pierwsza i jedyna jak na razie 10 na Filmwebie.
Może ktoś poleci filmy w tym stylu?  :kwiatek:
smartini   fb & insta: dokłaczone
20 października 2016 11:44
Achaja, generalnie sporo bajek noe trzyma sie kupy jak im siie bardziej przyjrzec wiec wydaje mi sie, ze biorac pod uwage tematyke teorii (bajki) oraz jej zlozonosc to jest wsystarczajaco zwiezla zeby ucieszyc i pobudzic mozg do myslenia przy nastepnych produkcjach nie ujetych w teorii 😀
Ale ja gustuje w takich zabawach :P
Sorki, ale bajki są dla dzieci, a nie pobudzania mózgu dorosłych. Myślałam, że od tego są na przykład filmy Bergmana. No ale jeżeli ktoś przeprowadza rozmyślania filozoficzne nad "Gdzie jest Nemo", no to jego sprawa w sumie.

Byłam na Wołyniu. Nie mam zielonego pojęcia jakie mam odczucia. Ciężko cokolwiek napisać. Na pewno nie podobała mi się aż tak rwana narracja, ale Smarzowski to klasa sama w sobie i koniec kropka. Wiem już Cierp1enie co Ci się nie podobało (a przynajmniej podejrzewam).
A myślałam, że tylko ja oglądam "bajki" "dla dzieci". 😀
Jak wytresować smoka kocham miłością wielką i imo druga część jest lepsza. Serial jest przezabawny, ale od trzeciego sezonu, dwa pierwsze mocno dziecinne i przewidywalne (z drugiej strony zawierają elementy istotne dla fabuły dalszych, więc lipa). Szkoda, że premiera trzeciej części jest ciągle przesuwana. Miała być w 2016, teraz wychodzi, że 2018. Podejrzewam, że raczej w 2018 będzie, dwie pierwsze części wychodziły w odstępie 4 lat. 🙁

Ze szkołą byliśmy kilka dni temu na Wołyniu. Do tej pory nie wiem jaki ten film jest... Na pewno warto obejrzeć.
Ja to tak uwielbiam bajki, że aż pracę licencjacką napisałam o "Jak wytresować smoka" 😀
Na magisterską też coś fajnego się znajdzie 😁

Byłam na Wołyniu. Nie mam zielonego pojęcia jakie mam odczucia. Ciężko cokolwiek napisać. Na pewno nie podobała mi się aż tak rwana narracja, ale Smarzowski to klasa sama w sobie i koniec kropka. Wiem już Cierp1enie co Ci się nie podobało (a przynajmniej podejrzewam).



Tak rwane narracja i również mi się nie podobała.
Co do tego co mi się nie podobało to zero wprowadzenia do tego jak powstawało UPA, dodatkowo pokazane to w taki sposób, że można wywnioskować iż to były garstki chłopów napadających na Polaków, a tak naprawdę były to duże oddziały uzbrojonych ludzi, czasami po tysiąc osób. Były to zaplanowane akcje, na długo przed tymi krwawymi dniami.
No i to wyższość panów Lachów...

Na wakacje jadę na Wołyń, tam gdzie leżą moi bliscy, niestety nie ma już cmentarza. Jest łąka i krowy się pasą.
Z kolonii i domów gdzie mieszkała moja rodzina nic nie zostało, wszystko spalono.
smartini   fb & insta: dokłaczone
20 października 2016 21:05
Cierp1enie, ta rwana narracja brzmi dość charakterystycznie dla Smarzowskiego. Ale jeszcze nie widziałam, wrócę tu z opinią jak już obejrzę (pewnie jeszcze w tym tyg)
Dramuta12, olencja, ja jestem wielką fanką animacji. I klasycznych i nowych, no uwielbiam. A Unlimited pozwala mi na nie chodzić do kina *_* tylko sprzedawcy popcornu nie bardzo łapią klimat, jak kupuję zestawz kubkiem i chcę KONIECZNIE tą a nie inną figurkę -_-
Dokładnie, to jego znak rozpoznawczy 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
20 października 2016 21:24
Cierp1enie, Dom Zły i Drogówka są świetnymi przykładami 😀 w tym pierwszym to jeszcze nie dość, że się narracja rwie to jeszcze chronologia :P
Więc to trochę jak się zdziwić, że u Tarantino przez pół filmu nic się nie dzieje a przez drugie pół przelewa się pół hollywoodzkiego magazynu sztucznej krwi i wnętrzności 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się