KOCHAM KINO :)

smartini   fb & insta: dokłaczone
11 grudnia 2017 11:46
Atea, no ja go nie widziałam to nie wiem, chciałam zobaczyć po prostu i ocenić :P też zdecydowanie wole Wall-e, w ogóle uważam ją za jedną z bardziej niedocenianych animacji - piękna historia! Ja po prostu lubię takie rzeczy oglądać w kinie 😉 a czasu miałam akurat przeznaczone na film i animację i miałam zdziwko 😉
(Ciesz się, niewiele straciłaś  😀iabeł🙂

Wall-e cudowny, choć widzieliśmy pierdyliard razy bo syn miał fizia jakieś dwa lata temu. Bawił się nawet figurkami Wall-ego i Evy i w kółko gadał "FLO-RA, FLOOOO-RA". Ja pierdzielę, że ja jeszcze dzierżę tę bajkę - to cud  😁
A ja ostatnio z mam tyle wolnego czasu, że wzięłam się za oglądanie.  😜

WYSPA TAJEMNIC - wspaniały! Zakończenie zupełnie mnie zaskoczyło. Film, którzy koniecznie trzeba obejrzeć!
DOM SNÓW - bardzo dobry. Dla fanów thrillerów obowiązkowo!
LABIRYNT - zaskoczenie również zaskoczyło. Nieco gorszy od poprzednich ale zdecydowanie warty obejrzenia.
KWIATY NA PODDASZU (wszystkie cztery części) - pierwszą część uwielbiam. Druga równie wciągająca. Trzecia nieco gorsza ale równie mocno zaspokaja ciekawość i dobre zakończenie całej historii w czwartej częsci. Zdecydowanie warte obejrzenia.
Ostatni Jedi... piękny, wzruszający, przemyślany, świetnie zrobiony film. Mogłabym się przyczepić do kilku scen z głupawym, amerykańskim dowcipem ale nie będę tego robić, bo całość była jednak znakomita, pelna niespodzianek, zaskakująca. Uwielbiam 💘
Atea, a mnie właśnie wkurzyło, że go nie miałam przez Coco :P

Też nie miałam, a czekałam czy poleci.
Za to było dużo reklam, za dużo.

Coco to tak fajna bajka, że bez chusteczek nie podchodź. "Król Lew" mnie tak nie ruszył jak ta produkcja.
Naprawdę warto.
żaczkowa   gone with the wind
19 grudnia 2017 15:48
Skończyły mi się pomysły, polećcie pilnie coś lekkiego i sentymentalnego w stylu Listów do M., The Holiday czy Love Actually, nie musi być świąteczne, chociaż byłoby miło 😀 :kwiatek:
ja ostatnio oglądałam Blended (Rodzinne Rewolucje po polsku chyba). Taka przyjemna komedia romantyczna  😀 nie jest świąteczna ale miła do obejrzenia na taki luźny wieczór.
Kastorkowa   Szałas na hałas
19 grudnia 2017 16:08
Z takich które ostatnio oglądałam, może nie koniecznie świąteczne, ale może sobie coś znajdziesz.
Zanim się rozstaniemy
Miłość bez końca
Bez bagażu
Zawsze jest czas na miłość
Rodzinne rewolucje

polecam też, ale nie koniecznie są luźne

Między nami góry
Tajny dziennik
Śmieć
Huragan zmian
Logan Lucky
Mów mi Vincent
Podróż na sto stóp
Volta
Don't think twice
Ja ostatnio obejrzałam przez Was polecanego Trupa i Contratiempo. Hiszpańskie filmy jednak nie do końca przypadły mi do gustu. Chociaż oba zupełnie nieprzewidywalne, dobre thrillery. Trup chyba bardziej mi się spodobał.  😀
A ja znów zapytam - gdzie oglądacie Trupa? 😜
Ja oglądałam na youtube.

😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 grudnia 2017 15:50
Wyjeżdżam na ponad tydzień i muszę zabrać ze sobą jakieś filmy.
Jakieś mega dobre komedie lub inne filmy (odpadaja horrory). Love Actually kocham i będę ściągąć, jednak w ogóle nie oglądam filmów i nie mam pojęcia za co się zabrać.  😵 help!
Kwiaty na poddaszu (są 4 części o różnych tytułach)
Komedia to jest ale baardzo polecam! 🙂
Ostatni Jedi - przez przedziwne zabiegi fabularne (mam na myśli Leię latająca w kosmosie i prze-arcy-groźnego-wszechwiedzącego Snoke'a, który nie zauważa, że miecz świetlny kręci się na oparciu jego krzesła) niestety nie dorównał w moim odczuciu Przebudzeniu Mocy, które ładnie trzymało się kupy. Na plus walki na miecze. Na bardzo duży plus - Adam Driver i postać Kylo Rena - naprawdę świetnie poprowadzona i zagrana.
Scottie   Cicha obserwatorka
21 grudnia 2017 07:16
Wyjeżdżam na ponad tydzień i muszę zabrać ze sobą jakieś filmy.
Jakieś mega dobre komedie lub inne filmy (odpadaja horrory). Love Actually kocham i będę ściągąć, jednak w ogóle nie oglądam filmów i nie mam pojęcia za co się zabrać.  😵 help!


Crazy, stupid, love- to jest moja ulubiona komedia, polecam!!
Niewidzialny strażniki całkiem fajny hiszpanski thriller 🙂 pierwsza połowa baaardzo mi sie podobała, druga trochę mniej ale ogólnie ok 🙂
gdzie można online zobaczyć Słodkich snów/Mientras duermes?  :kwiatek: nie moge znaleźc  😵
Jak znajdziesz Słodkich Snów to daj znać. Chyba z 5 lat temu widziałam w kinie i pamiętam, że bardzo mi się podobał  🙂
Jumanji bardzo fajny, miły i przyjemny film młodzieżowy  😉 Obśmiałam się jak już dawno na żadnym filmie. Tylko jest kilka fragmentów związanych z, hmmm... nazwę to "sprawami damsko-męskimi" i czułam wtedy zażenowanie przy mojej 12 letniej córce 😉
The Party - mooocno polecam! 70 minut, z których reżyserka wycisnęła max! Kino-teatr, 7 świetnych aktorów w jednym pomieszczeniu 🙂 inteligentna komedia, bardzo smaczne kino 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
02 stycznia 2018 09:56
GW - Ostatni Jedi - ze mnie żaden fan serii, nie rozumiem fenomenu, dla mnie to zwykłe scifi. Także film całkiem spoko, nie nudziłam się, Kylo Ren nadal bawił i jest najgorszym czarnych charakterem uniwersum i nie tylko (aka rozmemłany nastolatek w okresie buntu młodzieńczego). Ptaszki - krzyżówka pingwina z chomikiem - skradły mi serce. Widać rękę Disneyowską i ich talent do tworzenia przeuroczych, mało istotnych postaci. BB8 też słodziak 😉

Król Rozrywki wiadomo, jak to musical, niezbyt skomplikowana fabuła, przewidywalna. Ale na spooory plus współczesne piosenki, aranżacje i choreografie, 'kostiumowy' powiew świeżości. Pozwzruszałam się, pośmiałam i generalnie naprawde dobrze bawiłam. Osobiście bardzo polecam, jak ktoś chce obejrzeć coś miłego i podnoszącego na duchu i lubi jak wszyscy bohaterowie nagle zaczynają śpiewać i tańczyć :P😉

Valerian i miasto tysiąca planet - dla mnie bez szału, historia płaska i niedopracowana (takie universum to się na serial nadale a nie na film) przez co sporo wątków wrzuconych chyba dla zapchania czasu niz przedstawienia stacji i wizji przyszłości. Spodziewałam się czegoś lepszego, sci-fi dla nastolatków.

IT - tu tez się chyba czegoś więcej spodziewałam 😉 w sumie nie wiem czego (mój pierwszy raz z Pennywise) ale jednak liczyłam, że trochę mnie przestraszy. Niestety nie wyszło 🙁 Niektóre 'straszne' momenty wręcz groteskowe. Przeczytam książkę, może tam jest lepiej
Ja na Królu Rozrywki siedziałam i zastanawiałam się co ja tam robię....Dla mnie bardzo mdło i scenografia była tak sztuczna,że aż groteskowa...
gdzie oglądałyście Sztukę kochania? Bo szukam i szukam i nic 🙁 albo nie chce odpalić albo usunięte
Kastorkowa   Szałas na hałas
18 stycznia 2018 18:55
Tutaj klik
Trzy billboardy za Ebbing - rewelacyjny film, nie wiem jak go zaklasyfikować gatunkowo, gorzko-zabawny, dialogi, obsada (Sam Rockwell...!) - mistrzowskie. Myślę, że będzie się mocno liczył na oscarach.
Disaster Artist - świetnie zagrany, tragikomiczny, choć chyba głównie dla osób, które kojarzą The Room Tommy'ego Wiseau. Jeśli ktoś jest fanem, to koniecznie.
Party zarabista tragikomedia, zagrana po prostu fantastycznie 🙂 niby tylko 70min, ale jakiej klasy!
Dla mnie Disaster Artist to jest premiera roku  😜 Dla ludzi, którzy uwielbiają The Room to pozycja obowiązkowa!
smartini   fb & insta: dokłaczone
18 stycznia 2018 20:00
jestemzlasu, bilboard wymiotl na złotych globach, Disaster też ma conajmniej jedną statuetkę (nie pamietam dokladnie). Generalnie lista statuetkowa z tegorocznych zlotych globow to zacna lista filmow do obejrzenia 😀 ja jeszcze czekam na Shape of Water, Del Torro zgarnal nagrode za reżyserię
Tak, Franco dostał za główną rolę, zasłużenie moim zdaniem, bo jak nie byłam fanką jego aktorstwa, tak jako Tommy po prostu pozamiatał. No ale oscara i tak dostanie Oldman  😉
Kształt wody koniecznie do obejrzenia. I Lady Bird, bo wszyscy chwalą.
Dzisiaj w HBO premiera telewizyjna ostatniej części Piratów z Karaibów. Co do samego filmu to były już tutaj pisanie opinie po premierze, więc pewnie każdy swoje zdanie ma. Ale o czymś innym chciałam - wersja polska...
Piratów bardzo lubię, więc wszystkie części zakupione stoją na półce. Zemstę Salazara kupiłam w dniu premiery DVD i... jakże się rozczarowałam gdy ją odpaliłam - jedyna polska wersja to dubbing. W moim odczuciu FATALNY! Przede wszystkim Jack Sparrow po prostu... masakra! Więc dzisiaj włączyłam na moment HBO, gdzie na szczęście jest wersja z lektorem. No i jakość odbioru niebo a ziemia. I teraz nic tylko pozostaje mi trzymać kciuki by wypuścili na rynek drugą edycję tym razem z tą lepszą polską wersją. 
Gniadata   my own true love
21 stycznia 2018 23:41
Ascaia  🤔 piraci są dubbingowani? ale chorym zwyrolem trzeba być żeby zrobić coś takiego.

edit: obejrzałam kawałek, to jest jeszcze gorsze niż się spodziewałam 🤔 Ascaia współczuję takiej niespodzianki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się