KOCHAM KINO :)

Strucelka, z torrentów..

edit: Planuję się wybrać na Heartbreaker-Licencja na uwodzenie. Widział juz ktoś z Was ten film? Jakie opinie? Póki co w necie czytałam pozytywne recenzje..
Ja również polecam STEP UP. Hehe chociażby dlatego, że można pooglądać fajnych przystojniaków i do tego zajebiście tańczących 😁 😜
Querido, byłam i dawno tak się nie uśmiałam - polecam.
Querido,

76 heartbreaker... tytul odrzucal, ale zobaczylam ze to nie USA to obejrzalam.. mam baaardzo mieszane odczucia, bo nie wiem czy to miala byc parodia, czy to mialo byc bardziej na serio. jak to pierwsze to im nie wyszlo, jak to drugie to tym bardziej 😉 do tego zakonczenie tak banalne ze banalniejszego sie nie dalo...


raczej opinie moja ludzie podzielaja ci co widzieli
Cóż.. Jeśli chodzi o Heartbreaker to ja bardziej przychylam się do opinii magdy niż CuLuLi..
Ot taka sobie komedyjka.. Nic specjalnego.. No może poza fajnymi głównymi aktorami i sceną z Dirty Dancing  😁
mialam ochote na komerche i odmozdzanie, wiec poszlam na step up (77)
fabuła żadna - jedna wielka powtórka i to kojarząca się z głupimi operami mydlanymi.. efekt 3d zbędny, a nawet bym powiedziała że przeszkadzajacy, bo mam wrazenie za cale kolory, kontrast i swiatla polecialy przez to w postprodukcji... a szkoda. muzyka.. no bylaby dobra, gdyby rowniez lepiej byla nagrana i lepsze naglosnienie na sali.. ale czas mimo wszystko zlecial bardzo szybko, wiec ok. filmik dla rozrywki i do szybkiego zapomnienia 😉

na dniach chcialabym pojsc na dwa filmy:
grubasy
Mine vaganti. O miłości i makaronach najwyżej
moze tez na fados lub Amalia. Królowa Fado ?

no i czekam na 'jak ukrasc ksiezyc' - rozreklamowany jest absolutnie wszedzie, zobaczymy co to bedzie..
Mnie ogólnie wkurza fakt, że coraz więcej filmów jest w 3D i TYLKO w 3D :/
Fajnie obejrzeć taki film raz czy dwa ale jak dla mnie na tym koniec..
Niestety dziś widziałam reklamówkę kolejnego filmu tanecznego który na bank będę chciała obejrzeć ze względu na taniec (Street Dance), i znów film ma być w 3D. Tylko w wybranych kinach mają go grać w 2D  👿
niestety. na 3d bilety drozsze do tego. mam nadzieje ze boom trojwymiarowy niedlugo przejdzie a jakosc obrazu filmow cyfrowych sie poprawi (spojrzalam pare razy dzis na 'projekt dziecko' - mastering chimney pot - masakra... jakosc jak w starym, zle ustawionym TV...)
tylko ja do kina chodze? 😉
78 grubasy
79 MINE VAGANTI. O MIŁOŚCI I MAKARONACH - film do posminia sie zdecydowanie, ale jednoczesnie cos tam zmusza do przemyslenia. temat aktualny, podejcie humorystyczne, ale madre i ciekawe. postaci bardzo naturalne i super wpasowane w klimat filmu. grupka kolejnych, najbardziej wymownych postaci pojawia sie w idealnym momencie. nie zrozumialam jedynie motywu pary mlodej.. ale moze zdolam to rozgryzc 😉 tak czy inaczej - polecam 🙂
tylko ja do kina chodze? 😉

nie tylko Ty 😎

nie zrozumialam jedynie motywu pary mlodej.. ale moze zdolam to rozgryzc 😉 tak czy inaczej - polecam 🙂

ja chyba wiem o co chodzilo... 😉 i zauroczyla mnie muzyka w tym filmie!
o co, o co?? 😉

80. tak to sie teraz robi - jeden z wielu filmow z prosta historia, happy endem i ladnymi aktorami. z zalozenia rozczula, rozsmiesza nieco, jest mily i przyjemny. i choc mega szybko mi czas na nim zlecial to i tak jest tylko jednym z wielu 😉 ale jak ktos ma potrzebe na taki film pojsc to polecam
Obejrzałam The Blind Side czyli Wielki Mike.

Moim zdaniem film jest rewelacyjny !!!
To oparta na faktach historia, momentami smutna i wzruszająca a momentami śmieszna..
Sandra Bullock świetna (choć te blond włosy zupełnie mi do niej nie pasują). Zasłużyła na Oscara..

Gorąco polecam tym, którzy jeszcze tego filmu nie widzieli..
Gagulec   Mistrz lokalny
20 sierpnia 2010 08:30
Ostatnio widziałam Incepcje - super film.
Wyspa tajemnic też była świetna 🙂.

Nie mniej jednak ja z kina najbardziej (no poza Mustangiem z Dzikiej Doliny) lubię
nachosy z podwójnym sosem serowym  😅
81. jak ukrasc ksiezyc - faaajne 🙂 przeurocze minionki mozna smialo porownac do golebi z pioruna 😉 tyle ze.. no jest ich zdecydowanie wiecej 🙂 film bardzo ladny, moze nie ma jakiegos mega moralu ale i tak polecam i to dla kazdego!
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
20 sierpnia 2010 09:24
Zbrodnie przeszłości-  nuda 🤔
Umrzeć dla tańca- nuda 🤔
wlasnie mi uswiadomiliscie, ze ostatni raz w kinie bylam chyba z rok temu 😲 ale nie ciagnie mnie jakos specjalnie, jestem maniakalnym zbieraczem filmow, jak nie ma promocji w supermarkecie to jade do wypozyczalni albo sciagam. duza oszczednosc, nikt nie rzuca popcornem, nie gada i mozna wzruszac sie do woli, bez skrepowania 😉

ostatnio namietnie ogladam francuskie filmy, ktorych w polskich kinach i tak nie ma, wiec po co mam sie tluc przez pol miasta do zatloczonego kina 🙄
1.Mozecie mi polecic najlepsze wg Was filmy z A. Hopkinsem?


2. Druga prosba dotyczy polecenia najbardziej wg Was poruszajacych dramatow/melodramatow.
Z gory dzieki 😉
Wczoraj Duże Dzieci, typowa amerykańska komedia do pośmiania się, nic więcej. Można spokojnie obejrzeć w warunkach domowych, nie wymaga pójścia do kina.
Dziś idziemy na Niezniszczalnych, jutro na Jak ukraść księżyc, a w niedzielę na Tak to się teraz robi.
1.Mozecie mi polecic najlepsze wg Was filmy z A. Hopkinsem?


2. Druga prosba dotyczy polecenia najbardziej wg Was poruszajacych dramatow/melodramatow.
Z gory dzieki 😉


1. słaby punkt  😜 😜 wilkołak

2. może Nostalgia anioła?
1.Mozecie mi polecic najlepsze wg Was filmy z A. Hopkinsem?


2. Druga prosba dotyczy polecenia najbardziej wg Was poruszajacych dramatow/melodramatow.
Z gory dzieki 😉

1. Milczenie owiec oczywiście
2. Love story, Holiday (uwielbiam ten film, nawet żałosna Diaz mnie w nim tak bardzo nie wkurza)
Drużyna A - bardzo odjechali od oryginału, ale fabuła ciekawa, poza tym uśmiałam się jak nigdy
The Airbender - ktoś miał fajny pomysł na fabułę, ale amerykańska komercha, czasami płytka gra aktorska i kiepska reżyseria ją zniszczyły.
co do Hopkinsa to jasna sprawa, ze seria z Lecterem przerobiona juz dawno🙂 Instynkt, Wichry namietnosci, Dowod, Kraina wiecznego szczescia-to ostatnio. Wszystkie z tych filmow szczerze polecam.

Nostalgie, Holiday i Love story rowniez juz widzialam. Moze ktos jeszcze podrzuci jakis ciekawy tytul? cos takiego co naprawde wywarlo na Was wrazenie, chetnie jakis mniej znany film?

a tak jeszcze dopisze, ze polecam 'Everybody's fine'- strasznie smutny film,wg mnie poruszajacy.
o co, o co?? 😉

ja to zrozumialam jako to, ze warto robic w zyciu cos co sie naprawde chce, a nie jest sie zmuszonym, bo do niczego dobrego to nie zmierza 😉

wlasnie mi uswiadomiliscie, ze ostatni raz w kinie bylam chyba z rok temu 😲 ale nie ciagnie mnie jakos specjalnie, jestem maniakalnym zbieraczem filmow, jak nie ma promocji w supermarkecie to jade do wypozyczalni albo sciagam. duza oszczednosc, nikt nie rzuca popcornem, nie gada i mozna wzruszac sie do woli, bez skrepowania 😉

a ja np mysle zupelnie inaczej 😉 filmow na komputerze nie ogladam w ogole, w tv czasami, zdecydowanie wole posiedziec w ciszy i spokoju (na projekcje z rzucaniem popcornu nie chodze 😎 ) niz siedziec w domu, gdzie wszystko rozprasza 😉 poza tym nie sciagam filmow bo nie dla zasady, ze piractwo jest zle 😉

1.Mozecie mi polecic najlepsze wg Was filmy z A. Hopkinsem?

2. Druga prosba dotyczy polecenia najbardziej wg Was poruszajacych dramatow/melodramatow.
Z gory dzieki 😉


ad 1. oprocz Milczenia i Hannibala jeszcze w Instynkcie zagral wysmienicie 🙂
ad 2. byl taki film o 3 pokoleniach mezczyzn, ktorzy wybieraja sie w podroz po Stanach.... za nic nie moge sobie przypomniec teraz tytulu, ale ktos z voltowiczow jeszcze to ogladal, bo nawet zagadka w "czy cos Ci to movie.." byla!
Do obu kategorii zalicza Ci się też ten film co Brać Pić grał śmierć. Jaki to był tytuł, bo mam zaćmienie umysłowe  😵
Do tego dodałabym jeszcze - Człowiek -słoń, Okruchy dnia, 84 Charing Cross Road, Powrót do Howards End, Dracula (!!!), Cienista dolina... no chłop ma w swojej filmografii sporo ciekawych pozycji...

A dramat/melodramat, no to jest temat rzeka. Mi się bardzo podobał np "Krzyk w ciemności" z Meryl Streep - jak to pieski dingo zjadły pani dziecko.
hmm Joe Black ?
Tak!
nie znoszę tego filmu ! wyprowadza mnie z równowagi 😎
E tam, dobrze się na nim zasypia! Aaaa! I przypomniał mi si jeszcze jeden film z Hopkinsem, ale nie powiem jaki - wstawiam jako zagadkę 🙂
Salt - James Bond w spódnicy 😉
Fabuła mocno naciągana, ale cały czas coś się dzieje.. Jak dla mnie film jeden z wielu..
Raczej nie zapisze mi się w pamięci..
oglądałam ostatnio w tv

Tato - bardzo lubię ten film
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się