KOCHAM KINO :)

agniecha - ja mam tak samo, dlatego lubię egzorcyzmy Emilly Rose 🙂 i oczekuję na Ostatni Egzorcyzm

Paranormal nie oglądałam, bo mówili mi że taki sobie
Byłam ostatnio na Pirania 3d, bo w zasadzie nic nowego nie było  😵
Powiem tylko tyle: masakra, masakra, masakra  🤔wirek:
W ramach relaksu oglądnęłam "Wyspę tajemnic". Tzn za trzecim podejściem oglądnęłam. Za pierwszym razem słodko zasnęłam po 40 minutach. Za drugim razem wytrzymałam jakieś 20 minut i dopiero na drugi dzień oglądnęłam do końca. Niech się pan Scorsese w hitchockowską psychologię lepiej nie bawi, bo do niczego dobrego go to nie doprowadziło. I ta "leosiowa puenta" na koniec filmu. Gwóźdź do trumny owej "psychologii".
czy ma ktoś u siebie na stanie folm 'Duch roju'(oryg.'el espiritu de la colmena) i mógłby go udostępnić potrzebującej?  :kwiatek:
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
10 listopada 2010 14:56
jak ktos obejrzy skrzydlate swinie to czekam na opinie
ja również czekam na opinie 'skrzydlate swinie' i 'sniadanie do lozka' bo planuje jechac w nastepnym tyg a nie mogę sie zdecydowac 😉
Ja to Was podziwiam, że jeszcze chce się Wam na polskie komedie uderzać 🙂
Ja całkiem sobie odpuściłam polskie komedie. W szczególności komedie romantyczne.
"Tylko mnie kochaj" był chyba jedną z pierwszych komedii romantycznych, tak rozrekalmowanych w Polsce. No i podobało mi się. 😉 Były jeszcze jakieś w miarę fajne w tym czasie. Ale później-masakra. Wszystko robione na jedno kopyto. Od dawna już nie chodzę do kina na takie filmy, bo oglądanie po raz 20 prawie identycznego wątku przestaje być ciekawe..
Nie trawię też komedii typu "U Pana Boga w ogródku"
i watek i aktorzy-ile mozna ogladac Karolaka, Wieckowskiego i Szyca? juz mi sie niedobrze robi jak na nich patrze 😀iabeł:
Ja już łapię po prostu wkur.a jak czytam plakaty polskich komedii. Hasła "niegrzeczna komedia" albo "film bez cenzury" tudzież goła dupa jako główny wabik przyprawiają mnie o białą gorączkę. Czy naprawdę tylko TO przyciąga Polaków do kina? Czy bez miliona przekleństw, nagości i ordynarnych damsko-męskich wątków nie da się zrobić już dobrego filmu w Polsce? Po prostu jest to żałosne i nie mogę patrzeć na to, co ostatnio dzieje się z polskim kinem.
troche uogolniacie piszac,
co ostatnio dzieje się z polskim kinem.

bo nie tylko glupie komedie romantyczne wchodza do kin, ale tez troche dobrych filmow jak zeszloroczny "rewers" i "dom zły" czy tez nagradzane, badz co badz polskiego rezysera "essential killing" 😉

oczywiscie zgadzam sie w 1000% jesli chodzi o ta watpliwa tfforczosc nastepców Wajdy, Bareji i starego Machulskiego... ale hamerykanskie komedie tez pozostawiaja wiele do zyczenia...  😎

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 listopada 2010 13:38
Ja zaczynam coraz bardziej doceniać stare państwowe kina, gdzie puszczają bardzo ambitne europejskie filmy. Bardzo zdziwiona byłam jak w repertuarze 'Cytryny' znalazł się czeski film 🙂
mery, może niedokładnie napisałam - chodzi mi o komedie. Po Testosteronie i Lejdis powstają praktycznie wyłącznie ich zmodyfikowane wersje i tylko te się mocno reklamują. Nawet ślub panieńskie mają spore powiązania z tymi powyższymi. Nie mogę patrzeć na plakaty i słuchać tych haseł - po prostu seks, slang i ciągle te same gagi. Rewers był super, Dom Zły też, ale poziom komedii jest poniżej wszelkiej krytyki.
no to z tym sie moge zgodzic w 100% 🙂
RED-
kocham Willisa, kocham Malkovicha  😁 wiec film nie mial wyjscia i tez mi sie baaaaaaaaaaardzo podobal, polecam 🙂
Widział ktoś Mr. Nobody? Wiem, że polska premiera jest dopiero w grudniu ale amerykańska była już rok temu więc może...
Ciekawa jestem bardzo tej produkcji

A dzisiaj idę na Piłe 3D - wiem, bardzo ambitne kino 😎
ja na "skrzydlate swinie", wiec nie wiem co ambitniejsze 😎
a ja mam pytanie, oglądał ktoś: The Kite Runner. 
Oglądaliśmy dziś w szkole, ale niestety w mniej rozumianym dla mnie języku, więc mam pytanie.
Czemu Amir wrobił Hassana. Dlatego, że Hassan Go zdradził w jakiś sposób, a może Amir miał wyżuty sumienia, bo mu nie pomógł- jak Hassan został pobity?
Niestety nie obejrzeliśmy całego, ale może ktoś zna odpowiedź 😉
mery, oszalałaś 😀?

Oglądałam wczoraj Historię przemocy i bardzo mi się podobało! Dawno nie oglądałam takiego dobrego filmu 🙂 No i sceny ... fiu fiu, nie powiem, było na co popatrzeć 🙂
mery, oszalałaś 😀?

za 11 zl doszlam do wniosku, ze zal nie bedzie 😉 i nie jest. żadne to ambitne dzielo, na szczescie nie glupia komedia "romantyczna" i az tak zle nie bylo 😉
Eeee, to już lepiej na Red mogłaś ze mną iść ;P
Właśnie wróciłam z "Ostatni egzorcyzm". Zapowiadało sie całkiem znośnie, za to koniec  🤔 Nie wgłębiam się w szczegóły teraz, bo to nowy film, więc jak ktoś będzie chciał to obejrzy i sam wyrobi sobie opinię. Ale nie polecam, szkoda kasy.
Eeee, to już lepiej na Red mogłaś ze mną iść ;P

nie mowilas mi, ze idziesz 🙁
Bo nie szłam, ale wiesz - mogłaś zaprosić 😉 To co, idziemy kiedyś?
multikino sobie promocje zrobila konkretna.. takie tlumy w kinie to chyba tylko w walentynki sa zawsze 😉 no ale jesli normalny bilet 3D to koszt ponad 20zł to sie nie dziwie ze ludzie tlumnie kozystaja z promocji
oo Dzionka, to moze niedziela? zeby sie jeszcze na promocje zalapac 😀 ?

a tak btw strasznie wspolczulam wczoraj pracownikom... mlyn koszmarny!
Mery good idea 🙂 Mam trening o 11, więc może koło 14 albo później? Sprawdź pliz co i jak i daj znaka 🙂!
Co do polskich komedii - jak dla mnie najlepszą jest 'Job-czyli ostatnia szara komórka'. 🙂
Właśnie wróciłam z "Ostatni egzorcyzm". Zapowiadało sie całkiem znośnie, za to koniec  🤔 Nie wgłębiam się w szczegóły teraz, bo to nowy film, więc jak ktoś będzie chciał to obejrzy i sam wyrobi sobie opinię. Ale nie polecam, szkoda kasy.


właśnie czytam opinie, że to gniot i końcówka fatalna. Mało straszny. Jednak chcę go zobaczyć, bo to mój typ horroru.
Jednak dobre opinie są o filmie The Rite który wyjdzie 28.01.2011
podobno ma być na równi z "egzorcystą"

zapowiedź
On z horrorem ma mało wspólnego... Przez pierwszą połowę filmu sala się śmiała, a na drugiej wszyscy milczeli bo taka masakra  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się