BrzydUla

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
20 października 2009 22:47
In., Odcinek 08 jest jeszcze w sieci niedostępny. Pojawia się albo późno wieczorem albo wcześnie rano.

http://www.mininova.org/search/?search=39+i+pol&cat=0
tu tez nie ma.
In.   tęczowy kucyk <3
20 października 2009 23:55
W ostatni wtorek ściągnęłam już koło północy, liczyłam, że i tym razem się uda ;P
Dzięki za fatygę :kwiatek:
No nic, do jutra muszę poczekać... Ach, ja niecierpliwa... 😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
21 października 2009 06:37
Widzę, że nie tylko ja oglądam z wyprzedzeniem 😁
Może i bym oglądała w TV, gdyby wszystko leciało na TVP1 lub TVP2. Ale jak mają mi przerywać reklamami, to ja jednak podziękuję :P A jak już oglądam odcinek dzisiejszy i jest dostępny jutrzejszy, to co mam zrobic? Frajdę sobie odebrać? :P
In.   tęczowy kucyk <3
21 października 2009 12:56
Jako, że jestem u konia codziennie w godzinach 19-23 nie bardzo mam możliwość oglądać w tv ; )
kurcze, nie mogę ściągnąć dzisiejszego odcinka a go nie obejrzę... czy ktoś pomoże? 😉  :kwiatek:
In.   tęczowy kucyk <3
21 października 2009 13:46
no tak, ale do tego nie mam kodeków 🙁 i ten komentarz nie jest zachęcający - ściągnął ktoś z Was już ten odcinek?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
21 października 2009 13:52
Ściągnij program uTorrent, potem zainstaluj, a następnie właduj pik ściągnięty z mininovej. A kodeki już podawałam kilka stron dalej. 🙄
Notarialna spokojnie 😉 mam zainstalowanego torrenta, ściąga mi się, kodeki to nie problem 😉 tylko ktoś tam wpisał komentarz, że ten odcinek to nie 191 a 189 i stąd pytanie  :kwiatek:
In.   tęczowy kucyk <3
21 października 2009 13:54
No tak, nie przeczytałam tam komentarza. Jeżeli tamten to 189, to proszę: http://www.google.pl/search?q=brzydula+191+torrent&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a setki torrentów, ściągniej uTorrent i do dzieła 😎

edit: nie doczytałam, że już masz utorrenta ; ) więc omiń przedostatni punkt i... do dzieła ; ) 😎
Nie, nie... dzisiejszy ściągnęłam, bo mi się porybciało. Teraz będę zasysać jutrzejszy.

Ja akurat stąd:
http://peb.pl/seriale/384862-mix-brzydula-2008-dvbrip-pl-589.html

Głuupii Adam!! I Coraz piekniejsza Ulcia ;D
Ula faktycznie, cały czas ładnieje 🙂 a Adam.. no cóż.
Kurcze niech że ona się z Markiem zejdzie :P
Dynamo teraz właśnie najciekawsze odcinki się zaczynają 😉 Ja już chce zobaczyć odcinek piątkowy! 🙂
a ja weszłam na link zacytowany przez Dworcikę i ściągnełam sobie niby odcinek 192 czyli piątkowy, ściagałam 2x i wyszedł odcinek czwartkowy :|
hej dziewczyny czy mogłabym prosić na PW skrócony opis tych odcinków do przodu?:> muszę sobie zaplanować które na pewno oglądać, a które mogę pominąć;P
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
22 października 2009 17:53
Breva - masz PW 🙂
a jest opis odcinkow jeszcze bardziej do przodu niz ten ktory ktos wrzucal kilka stron temu?
Ja na razie znalazłam do 203 odcinka 🙂
In.   tęczowy kucyk <3
22 października 2009 23:58
ewuś, mogłabyś mi na pw wysłać? ja tylko do 199 widziałam ;x

OMG, ja chcę już jutro wieczór, ja chcę piątkowy odcinek!!
ja juz widzialam i nie ma sie czym ekscytowac...w ogole, brzydnie mi juz ten serial, dobrze ze sie konczy, bo tracilabym czas ogladajac go wylacznie z przyzwyczajenia 😉
In.   tęczowy kucyk <3
23 października 2009 00:01
sienka, widziałaś piątkowy? gdzie? 👀
In. PW poszło 🙂
Ja też już widziałam piątkowy odcinek na http://brzydula.tvshow.com.pl/brzydula-odc193/ 🙂 Ale w tej chwili jest już zwiastun tylko :/
In.   tęczowy kucyk <3
23 października 2009 01:01
Kurde. Sorry. Głupia jestem. Byłam pewna, że dzisiaj jest środa... Oczywiście o poniedziałkowy mi chodziło... Muszę zacząć się wysypiać... 🤔
Czy Wam tez przy poniedziałkowym odcinku wyświetla sie " Nie odnaleziono filmu" ? 🙁
Ada   harder. better. faster. stronger.
23 października 2009 19:25
Alice ja właśnie obejrzałam poniedziałkowy odcinek na brzydula.tvshow
Jest świetny  😍
Ja też właśnie skończyłam oglądać.
Paula mnie zaczyna mocno irytować 😵
Ja już tez obejrzałam😉 Włączyl sie jednak. Jeju, czy oni nie mogą porozmawiac normalnie z tym Markiem? :P
Ja też obejrzałam. tak jak Dynamo coraz bardziej mnie Paulina irytuje. Ja się nie dziwie Uli, ze nie chce z Markiem rozmawiać. I cały czas się zastanawiam jak On sie z tego wyplącze 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się