BrzydUla

m.indira   508... kucyków
17 kwietnia 2009 12:21
przyznać się kto ogląda ?
komu łzy wyciska Viola ?
i czy Marek zagina poprzedników z innych Brzydul , i staje się ikoną męskiej mody oraz stylu?
i jak oceniacie naszą Ulkę w porównaniu z innymi ?
widziałam kiedyś ten serial w wersji Brazylijskiej? Wenezuelskiej??

był REWELACYJNY!!

potem powstał chyba amerykański odpowiednik... teraz polski...
nie oglądam- nie oglądałam
Ja czasem ogladam w soboty powtórki,wszystkich odcinków widziałam może z 15,wersji oryginalnej nie znam więc nie porównam,serialik jak serialik,jak dla mnie taki sobie ale oglądam go głownie dla Violi i jej powiedzonek 😵 dzis dostałam linka od kolezanki z powiedzonkami Violi wyhaczonymi przez internautów
http://film.onet.pl/seriale/1,4,8,55738823,149260667,6473544,0,forum.html
😂
A ja jak jestem w domu i nie mam nic do roboty to oglądam.
Viola ze swoimi "przeróbkami" przysłów jest świetna, ale i tak moim idolem w tym filmie jest Przemko 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 kwietnia 2009 12:39
Jak dla mnie BrzydUla jest zdecydowanie zbyt polskoszmirowata. Przez 25 minut łazi i mysli o tym jak biedna jest i jak życie ją doświadczyło. W pozostałych 3 minutach pełźnie jakaś fabuła. Oglądałam i wenezuelską i amerykańską wersję i zdecydowanie wolę je od polskiej. Przynajmniej tytułowe bohaterki mają w sobie życie i pokazują, że brzydka dziewczyna nie musi jednoznacznie być ciapą i ofiarą losu. Polska niestety taka jest.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
17 kwietnia 2009 12:43
Ja oglądałam oryginał i był super. Tu samo to, że jest to kopia, już nie wzbudza we mnie takich :emocji". Niemniej jednak jak tylko trafię, to oglądam i lubię🙂
Ostatnie odcinki faktycznie są dość nudne - przez to ciągłą "przepychankę" między Ulą i Markiem. Ale ja tam lubię ten serial 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
17 kwietnia 2009 13:01
Polski film na polskie warunki.

W całości oglądałam jedynie brzydulę Betty co kiedyś na dwójce leciała.
Znacznie lepsza niż Polska 🙂
Dla mnie polska wersja dobra 🙂 z racji tym czasowego kalectwa siedząc w domu wmotałam się w ten serial i go lubię chociaż przyznam że brazylijska wersja była śmieszniejsza i ciekawsza o amerykańskiej się nie wypowiem bo widziałam jeden odcinek i jak dla mnie masakra to była jakaś. 
uwielbiam polską brzydUlę  😍
A pshemko i viola nie mają sobie równych.
Oglądam każdy odcinek i przeżywam jak niewiadomo co  💘
Ula czasami to z tą naiwnością przesadza...

ale Viola jest REWELACYJNA. Idealnie zegrana, a te teksty  😁 😁
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
17 kwietnia 2009 15:06
Hah ciesze sie,ze nie jestem sama - ogladam i bardzo lubie  😀 W kazdym badz razie dla mnie zdecydowana faworytka jest Viola! Genialnie to wszystko wyglada w jej wykonaniu!  😁
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

17 kwietnia 2009 15:16
Haha! A nie wiem czy wiecie, że Viola ma na prawdę swoje konto  na randka.pl!  😀 Nie podam Wam linka, bo strona przeciążona. Czyżby wszyscy już wiedzieli?!
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
17 kwietnia 2009 15:37
ja rowniez ogladam🙂 chodz naszej brzyduli daleko do orginalu przyjemnie sie oglada 😉

z orginalu najbardziej lubilam kolezanki brzyduli a z polskiej oczywiscie ze Viole i Przemko ( sa rewelacyjni) 😀
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 kwietnia 2009 16:03
Ja oglądam jak nie zapomnę w sobote powtórki. Jedyny serial który mnie interesuje. Warszawa w nim ładnie wygląda. Taka kolorowa, czysta, nowoczesna. Pshemko jest super. Viola też. Marek może się podobać. A jak są sceny przed ich biurem to nagrywane są koło mojej pracy. Mniej więcej 2 razy na miesiąc w soboty to się dzieje.
" dasz wiare?" to moj ulubiony tekst od czasu brzyduli 😁
asds   Life goes on...
17 kwietnia 2009 17:51
opolanka gdzie ogladałąs oryginał??

Bo bym sama chciała raz jeszcze obejrzec 🙂
Ja tez uwielbiam Brzydule 😀 Amerykańsiej oglądałam tylko jeden odcinek i był starsznie sztuczny moim zdaniem...
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

17 kwietnia 2009 20:21
W oryginalnej wersji najlepsza była Patricia i jej "sześć semestrów" rachunkowości! 🤣
wersje kolumbijaska ogladałam jak najbardziej! 😀

amerykańska sztuczna jak dla mnie...

polska? fajna moim zdaniem, niestety nie moge czasem ogladac bo leci jak dla mnie o zlej porze.. 😀


Marek całkiem, całkiem  😍

a Viola i Pshemko super ;]

W oryginalnej wersji najlepsza była Patricia i jej "sześć semestrów" rachunkowości!

'sześć semestrów' finansów na San Marino  😎



to ja sie przyznam że ogladam 😀
Ja w Anglii oglądałam Ugly Betty i bardzo ją lubiłam.. Naszą BrzydUlę- przyznaję się bez bicia, też oglądam i lubię.. 😉
Amerykańska oglądałam, Polską też oglądam... i bardzo lubię🙂
Postać Wioli zaczyna mnie już irytować, natomiast Przemko jest number one🙂
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
18 kwietnia 2009 21:43

Postać Wioli zaczyna mnie już irytować, natomiast Przemko jest number one🙂

Chyba go uraziłaś... Pshemko! No jak mogłaś nooo...  😁
slojma   I was born with a silver spoon!
19 kwietnia 2009 07:53
Ja oglądałam oryginał i powiem szczerze, że był lepszy niż polska wersja. Polską oglądam od przypadku do przypadku... czytaj jak moja mama ogląda gdy jestem w domu i nie mam co robć 😉 Jakoś specjalnie mnie nie zachwyca.
niech OSOBA zaraz poprawi rz na sh!!! 🙂

oglądam sporadycznie bo często mam zajęcia wtedy🙁 ale lubię🙂 a Marek jak najbardziej może być:P
hehe ja tez jestem wielką fanką szczególnie Violi i Seby  🤣  cos mi sie tak wogole wydaje,że jednak będzie prawdziwe love story z Ulą i Markiem  👀
BrzydUle to kocham! strasznie mnie wciągneła i całe te akcje miłosne Uli i Marka xD Ulubiony odcinek to 111 xD Najczesciej uzywana strona po n-k jest brzydula.tvn xD
Scottie   Cicha obserwatorka
19 kwietnia 2009 17:15
Ja za to uwielbiam piosenki brodki z Brzyduli, sam serial tez niczego sobie.



Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

19 kwietnia 2009 21:03
Krokus, masz rację, San Marino!
W oryginalnej wersji z Brzyduli na końcu całkiem ładną dziewczynę zrobili. Jestem ciekawa jak bardzo końcowe polskie odcinki będą podobne do kolumbijskich.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się