Jakie AUTO, czyli czym i dlaczego jeździmy? ;)

A mój wolnossący benzyniak już na odpaleniu. Jeszcze tylko zawieszenie i kilka drobnych pierdół i znowu będzie można się bujać leniuchem 💘

Od wczoraj wymarzony zielony Dzik dolączył do załogi 🙂 

Chyba do załogi meliorantów 🤣 Pogłębialiście rowy?
Hexa, aż mi sie Wrocławska Milicja przypomina  🏇 i rajdy ;-)
Weryfikowalismy jakosc wykonania rowów :P zdały egzamin , Patrol tez - wyjechał o własnych siłach mimo braku wyciągarki 😀

edit.

Dodofon Wrocław ma fajna ekipe off-roadową - mamy nadzieje cos wiecej wiosna pojezdzic 🙂 A wiesz, ze ja mam ciagle przed oczami Twoje zdjecia z rajdów ktore tu kiedys wstawialas , taaaka ubłocona. Bylo rewelacyjne!!!
Weryfikowalismy jakosc wykonania rowów :P zdały egzamin , Patrol tez - wyjechał o własnych siłach mimo braku wyciągarki 😀

edit.

Dodofon Wrocław ma fajna ekipe off-roadową - mamy nadzieje cos wiecej wiosna pojezdzic 🙂 A wiesz, ze ja mam ciagle przed oczami Twoje zdjecia z rajdów ktore tu kiedys wstawialas , taaaka ubłocona. Bylo rewelacyjne!!!


wiem, ze ekipa fajna, bo kiedyś z nią jeżdziłam w jednym sezonie... tereny Dolnośląskie - rewelacyjne...
Sprzedałam wczoraj moje Polo. Smutno mi  🙁 Mam nadzieję, że będzie się dobrze sprawował u nowych właścicieli.
Dada - tez nam przykro. Czy możemy Cię jakoś pocieszyć?
Dobry maz na Gwiazdke sprezentowal mi mercedesa e270 w dieselku. Silnik mruczy cudnie 😍
Na codzien jezdze Ssang Yung Rexton. Auto duze, wygodne, dobre w dlugie trasy i przede wszystkim mocne. 
Dziękuję Wawrek, poradzę sobie 🙂
ja w taką pogodę jak dzis (poslizgi i zaspy) cieszę sie swoim jeepem. A na codzien jezdzę uw golfem IV, suuper wóz , odpukac zupełnie bezawaryjny.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 stycznia 2011 12:11
Mój mały TurboMustang spisuje się świetnie 💘 nie wiem ile pali 😡 ale na pełnym baku mogę wyjeździć do 350km, więc jest git 🙂
mógłby mieć ciut większego kopa, no ale halo, mam prawko 4 miechy, bez szaleństw 😁
konik obowiązkowy 😎

A ja się gniewam na zielonego conajmniej do niedzieli 😁
A tak serio, to chyba muszę akumulator oddać na gwarancję :[
maleństwo   I'll love you till the end of time...
07 stycznia 2011 13:45
Strucelka, do naszej "rodzinki" właśnie dołączył taki Peżocik, ino biały. Sympatyczne autko, chłop wreszcie czymś wyględniejszym pomyka. (a ja wierna memu Focusowi, nie oddam!)
ash   Sukces jest koloru blond....
07 stycznia 2011 13:52
Strucelka, gratuluje! Miałam identycznego jako swoje pierwsze auto! Spisywał się rewelacyjnie!
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 stycznia 2011 14:09
maleństwo, ash :kwiatek: spisuje się świetnie, bardzo pojemny, przeżył już jeden wyjazd na zawody 😁 oraz 3 dniową wycieczkę do Zakopca 🙂 nie zawiódł mnie jeszcze ani razu, odpalałam go w mrozy bez problemu. Myślę, że to strzał w 10 jako wybór pierwszego auta 🙂
wasia   Goniąc marzenia!
07 stycznia 2011 16:19
Strucelka
do 350 km na pełnym baku? To strasznie mało. Ja mojego peugota 206SW(czyli większy od Twojego) lałam za 50 zł i przejeżdżałam ok 240 km. Nie trzasnęłaś się w obliczeniach?  😉
Strucelka a jakiej pojemności masz bak? Tak jak mówi Wasia coś mało na tym baku przejeżdżasz - ja w swoim starym Golfie III przejeżdżałam na baku 40l 600km, w obecnej VW Jettcie (zamochód zdecydowanie większy i silnik 1,9) na baku 60l przejeżdżam jakieś 800-900km, jakbym chciała tylko po trasie jeździc to ok. 1100km 🙂
Oj, dziewczyny, benzyna ciągle drożeje + zimno jest więc wychodzi więcej.
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
07 stycznia 2011 18:45
Mój w lecie palił mi 17l a w teraz w zimie pali mi niecałe 11l 😉 Stacja ta sama, trasa ta sama. Chciałam to pudło sprzedać i kupić nowsze, ale jak teraz tak mało pali to sama nie wiem.
A mój dziad mi robi odwrotnie - jak latem się zastanawiałam czy mi się wskaźnik paliwa nie zepsuł, bo się nie ruszał, tak teraz pomyka w takim tempie, że mi niedobrze od patrzenia.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
07 stycznia 2011 19:24
Powiem wam, że ja zachwycona Aurisem. Jednak Toyota to jest to 🏇
,
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
07 stycznia 2011 19:50
Tomek_J a kradnij. 😉 Jeszcze Ci flaszkę postawię. Wtedy bez żadnych wymówek zakupiłabym nowszą Lagunę. 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 stycznia 2011 21:35
chyba coś się przeliczyłam 😁 sprawdziłam dziś licznik, 330km a tu pół baku 😡 😁 No chyba, że mi wskaźnik stanął 😎
Gillian   four letter word
07 stycznia 2011 21:39
Strucelka, a jak się podjeżdża pod zabierzowską górkę zimą?  😁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
08 stycznia 2011 06:40
Gillian o dziwo chillout 😎 sam dojazd do stajni jest już gorszy, bo bywały ślizgawice okropne. Ale TurboMustang daje radę 💘
Ja na pełnym 60 L baku przejeżdżam 240 mil w trybie miejskim 😎 Coś za coś, mam silnik 3.8, żre równo 😵
Jak już się chwalimy, na pełnym baku moja Dzidzia robi ~900km, ale od ostatnich trzech-czterech tankowań - pomimo zimowej aury - zauważyłam, że przy idealnie połowie baku mam prawie zawsze ~500km przejechane, czyli spalanie regularnie spada. Prawie, bo dzisiaj, jak wskazówka pokazała 1/2 zerknęłam na licznik a tam... 590km, cóż, idziemy na rekord!  💘

Złoszczę się czasami na tą francuzicę, ale na razie - tfu tfu - złego słowa na nią nie powiem. A przebiegi miesięczno-roczne robi jak niejeden "stary" VW Golf 😉
Manta   Tyłkoklep leśny =)
08 stycznia 2011 11:44
Czy ktos oprocz mnie ma LUPO SDI ewentualnie mial? Albo POLO 1,7 SDI? Mam pare pytan ;-)

bo mnie moje zolte malenstwo zaczyna martwic troche ze spalaniem i osiagami ;-)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się