PROŚBA O POMOC w zbiórce funduszy

kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
03 kwietnia 2011 21:59
grzecznościowo, prośba od koleżanki:
(jeśli coś nie tak z tytulem, lub czymkolwiek proszę o sugestie.)


Cześć, mam na imię Gosia, mam 18 lat i pochodzę z Leszna.
Głupio mi pisać ale nie poradzę sobie bez was.
Moją pasją są konie i właśnie z tego powodu zgłaszam się z wielką prośbą o pomoc.

Minęły już 2 lata odkąd sprzedano mojego ukochanego konia na świecie po którym płakałam i rozpaczałam kilka miesięcy.
Ma na imię Elipsa. Kupiła ją dziewczyna mieszkająca pod Warszawą. Jakimś cudem złapałam kontakt z jedną osobą z tamtej stajni,
która od czasu do czasu pisała mi co u niej słychać. Z czasem można powiedzieć, że się pogodziłam z myślą, że jej już nie mam
i raczej mieć już nie będę. Jest wspaniałym koniem, który tak naprawdę skradł mi serce i do dzisiaj je ma.
Oddałabym wszystko za nią. Mój kontakt z moim ‘informatorem’ nagle się zerwał, nie wiem zupełnie dlaczego tak się stało.
Wiedziałam jednak, że Elipsa tam jest i ma się dobrze, że lepszej opieki mieć nie może niż tam.
Jednak po tych dwóch latach zaczęłam poszukiwać ludzi którzy mają jakieś pojęcie co się tam z nią dzieje, jak sobie radzi.
Chciałam zdobyć chociaż jedno jej zdjęcie. Na próżno szukałam... do ubiegłego czwartku.
Znalazłam ogłoszenie sprzedaży Elipsy na stronie internetowej.  Przejęłam się tym. Nie mogłam pojąć dlaczego.
Przecież jest tak wspaniałym koniem. Chęć ujrzenia jej ponownie, po latach znów wróciła.
Wróciły moje najwspanialsze wspomnienia z nią związane kilka lat temu i obiecałam sobie, że wróci do mnie.
Chce ją odzyskać. Jest całym moim światem i nie zniosłabym utraty jej po raz drugi.
Dzień w dzień zachodzę w głowę jak zdobyć pieniądze, które stanowią ten największy problem odzyskania jej...
Obecny właściciel Elipsy wystawił za nią 16tys. Jest to dla mnie kolosalna suma.
Zadzwoniłam do niego i pytałam się o możliwość negocjacji ceny.. z niesmakiem stwierdził, że ‘może’ dałoby się jakoś ewentualnie dogadać
ale to i tak będzie dla mnie zbyt duzo. Dlatego apeluje do was, oczywiście jeżeli tylko możecie i chcecie mi pomóc..


Liczy się każdy grosz dla mnie w tej sprawie chociaż wiem, że moja sytuacja nie jest aż tak przejmująca jak ratowanie życia czy zbiórka na leczenie konia.
Będę jednak dozgonnie ale to dozgonnie wdzięczna jeżeli będę mogła liczyć na wasze wsparcie..

Oczywiście macie prawo w to nie uwierzyć dlatego podaje wam mojego starego fotobloga,
którego prowadziłam przed nagłym sprzedaniem Elipsy.
www.goosiunia.photoblog.pl

Jeżeli ktoś z was zechciałby..
Podaje mój numer konta..
33 1090 1245 0000 0001 1213 8260

Z góry, bardzo Wam dziękuję za pomoc.

Mhm, a kto potem tego konia utrzyma? Kolejna zbiórka?  😵

Ja też może będę mieć ogromną prośbę, chcę sobie kupić ukochany samochód, bugatti, ale brakuje mi tych kilku baniek na koncie..
trzynastka   In love with the ordinary
03 kwietnia 2011 22:08
Ja też może będę mieć ogromną prośbę, chcę sobie kupić ukochany samochód, bugatti, ale brakuje mi tych kilku baniek na koncie..


Zamówienia na Totilasa też można składać ?  😉 bo oglądając eurosport czuję olbrzymią więź z tym koniem !
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 kwietnia 2011 22:09
Ja tylko nikona d300s, marne 4,5 tysia. Ale bardzo, bardzo go pragnę i będę miała nawet kasę na utrzymanie go!
ja bym prosila jakies datki na siodło  😵  😂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 kwietnia 2011 22:14
Potrzebuję nowy sprzęt foto. Potrzebuję TYLKO 3500 zł! Da mi ktoś? 😁
mi wystarczy 1500 wiec jestem przed wami  😎  😂
Oddam królestwo za żelki haribo teraz w tym momencie !!!!!!!!!!
Ja skromnie 80 tyś na mojego ukochanego konika bym chciała.  👀  🥂


Mój nr konta:  11111111111222222222222233333333333333

(Mam duży trawnik przed domem i kwiatki na balkonie - więc  na utrzymanie go zbierać nie będę, ale jak by ktoś Niciaka Fioleta chciał mi sprezentować to nie odrzucę. Adres wysyłki: ..................  ......................................)  🏇 😵
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 kwietnia 2011 22:16
Ale jak we mnie wsadzicie 4,5, będę wam robiła darmowe fotki 😀 I cieszyła forum =)
zen, akurat mam drobne w portfelu, ile chcesz tych bugatti?
Burza mi daj mi daj troszke drobnych!! 🙇
Postuluję o zmianę nazwy wątku na "Napisz do Re-voltowego Św. Mikołaja/ Zajączka"  👀  🏇 🏇 🏇 🏇


Czy Niciaka ktoś już do mnie wysyłał?  👀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 kwietnia 2011 22:22
Ja puściłam 3.
galopada_, weź nie będę po 20tys wysyłała bo mi się nie chce ręką ruszać... 😉
hahaha, loża szyderców  😉 😉 😉
a ile ja bym rzeczy chciała...
Strzyga dzięki. To teraz jeszcze poproszę o owije, kantar i derkę do kompletu  🤬 💃
Ja zaszaleje, zbieram na hale każda złotówka się liczy  😜 
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 kwietnia 2011 22:29
Buuu, ja chcę całą kolekcję eskadrona.... Chciałabym mieć wszystkie czapraki jakie wyszły do tej pory. Zrzucicie się? 🙁
Dla mnie na pierwszym miejscu za parę minut mam 12 rocznicę ślubu ,więc zrzucać się  😁  hala to moje marzenie .  🏇 
Monia a deski, cegły i płyta oboronicka też może być? Wysłała bym Ci od razu smsem  👀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 kwietnia 2011 22:35
Kopyciak, darmozjadów utrzymywać nie będę...

Swoją drogą, gdyby ktoś miał i mu się znudził, czerwony tramwaj, najlepiej swing, strasznie chętnie przyjmę. To moje wielkie, wielkie marzenie. Od dziecka śnię o czerwonych tramwajach, spędzam w nich większość mojego życia i gorąco pragnę mieć swojego własnego, osobistego i uciec nim gdzieś daleko.
oj z czerwonym to problem bedzie... mam tylko niebieski...  🙁  😁
kujka   new better life mode: on
03 kwietnia 2011 22:38
Strzyga, oj szkoda, ja mam pese - to pewnie nie bedziesz chciala.

na szczytny cel juz wyslalam 20 tys zeby starczylo na konia i sliczne czapraczki.... NA BOGA, CO TO W OGOLE MA BYC?
Kopyciak deski mam bo zakupiłam na ogrodzenie ,cegieł też leży kupa ,płyta obornikowa by się przydała ale maż nie ma czasu  😀  w końcu posadzkarz a płyty nie ma czasu wylać ,ale ta hala mnie męczy  😁 

Ok ja idę na  :winko:  może jak wrócę to hale będę miała  😀 
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 kwietnia 2011 22:40
galopada_, kujka,  zróbcie miksa.
NA BOGA, CO TO W OGOLE MA BYC?


PROSBA O POMOC!
nic nie rozumiesz🙂😉 chyba ktoś naczytał sie o biednych Orkanie i kociaku przejechanym 🤔wirek:

chyba trzeba zamknąć ten temat?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 kwietnia 2011 23:02
Arimona, Skoro re-voltowicze są tacy dobrzy i wpłacają na każdego, kto tylko o wpłatę poprosi to co szkodzi dać apel w stylu 'koniara szuka pieniążków na loffcianego konisia!' 😁
cieciorka   kocioł bałkański
03 kwietnia 2011 23:04
ubaw.
mnie też brakuje kasy, to mój numer konta, wszelkie datki mile widziane: 1837q21324f.....
A pamiętacie jak jakaś laska chciała przyjąć bryczesy i na samym końcu wyzwała nas, userów, od sępów? 😜 😁 Zaraz się okaże, że naprawdę jesteśmy straszliwie skąpi 🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się