Sesja/Studia i t d ;)

busch   Mad god's blessing.
27 września 2010 20:53
remendada - ile potrzebujesz tych tekstów? Mam przetłumaczone, ale nie mam skanera, więc mogłabym je dla Ciebie przepisać  😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
27 września 2010 20:59
szam, a łatwo cię poznać? ja to raczej wstydzioch jestem  😡
Jeśli zobaczysz coś z blond włosami w dużym nieładzie i terminem do fryzjera na milion lat temu wraz z ciemnowłosym małżem, to na pewno będę ja;]
Averis   Czarny charakter
27 września 2010 21:40
A ja sobie wzięłam lektorat z japońskiego, o.
Averis, odważnie;]
Dostałam listę fakultetów. Masakra. I tak z 3 dni wolnych, zostały dwa  😤 Nie dość, że całe dnie na uczelni, to musieli nam zabrać piątek  😤 👿
Severus   Sink your teeth into my FLESH
28 września 2010 07:29
szam, a łatwo cię poznać? ja to raczej wstydzioch jestem  😡


ja teeż... ale razem jakoś damy radę  😉 Jakby co wstawiam zdjęcia swojej paszczy dla celów rozpoznawczych (niestety lepszych nie było - właśnie odkryłam, że znalezienie mojego zdjęcia bez konia graniczy z cudem  😁 )



wrrrrrrr! od dzisiaj rejestracja do grup na przedmioty (nowość u nas) i co? i oczywiście u innych lat przebiegało to sprawnie, a dla naszego roku zrobili tak, że możemy się zarejestrować jakby na jeden przedmiot!:/ no i jak zwykle nic nie wiadomo, ja jutro mam egzamin w Gliwicach, dzisiaj mam konsultacje na które też chciałam jechać, żeby jutro sę nei zbłaźnić jak z czymś wyskoczę, a tu jedna wielka KICHA!!!:/:/:/
kujka   new better life mode: on
28 września 2010 07:45
Averis, o matko... no to sie przygotuj na tak lamerskie towarzycho jakiego jeszcze w zyciu w jednym miejscu nie widzialas... jedna moja kumpela sie zapisala na lektorat z japonskiego. poszla na 1 zajecia i... tego samego dnia sie wypisala, poki jeszcze mozna bylo  😜

ja wlasnie robie liste ewentualnych opcji mojego planu i zobacze jak tragicznie to moze wygladac.
no i oczywiście. zapisy od jutra. K*RWA!!!!! czy to jest naprawdę taki wielki problem, żeby sprawdzić czy usos zadziała i dać studentom coś sprawdzonego?? czy naprawdę za każdym razem musimy to my w dniu rejestracji ogłaszanej 2 tyg wcześniej odkrywać błędy w systemie? jeszcze mi się nie zdarzyło żeby nie było komunikatu, w związku z problemami technicznymi rejestracja jest przełożona na jutro...:/:/:/
Averis   Czarny charakter
28 września 2010 09:41
kujka, kurczę, serio? To może ja jednak zmienię 😁
haa widziałam mój plan, piątki wolne 😅
A ja składam papiery na mgr, wczoraj obroniła licencjat  💃 Idę na chyba pierwszy w Polsce kierunek o nazwie marketing interaktywny czyli planowanie kampanii reklamowych w internecie, pozycjonowanie itp
czy ktos studiuje w Niemczech i moglby sie do mnie odezwac na pw? Czy ktos ma dosiwadczenie z Duale Hochschule>>  :kwiatek:
kujka   new better life mode: on
28 września 2010 10:25
Averis, z reszta na samej japonistyce tez takie przychlasty  😁 w naszym turbo "klubie orientalistycznym Afrezja" (pewnie widzialas  🥂 ) zawsze sie ich dalo poznac i po ubraniach i po najnudniejszych tematach rozmow  👀

Presja gratuluje! jaki mialas temat?
Kujka - Dzięki  :kwiatek: a temat miałam "Reklama internetowa a reklama prasowa - analiza porównawcza" Jakby ktoś kiedyś pisał o reklamie prasowej to służę pomocą bo to moja branża i mam sporo badań, i wykresów z firmy  😉
Nie cierpię swojej uczelni  👿 Pierwszy semestr magisterskich, a plan tak porozwalany i nawet z piątkiem ....
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 września 2010 12:58
moja uczelnia popisała się tak z planem że nawet nie bardzo miałam jak się zamienić grupami. jeżeli na zootechnice będą robili z tym problemy to będę musiała zrezygnować. a tego bym nie chciała  😕
skleciłam sobie jakiś wstępny plan. niestety omijam wykłady z botaniki i zoologii. na infie nie będzie mnie za to na wykładach pro dziekana - systemy operacyjne. facet jest super bardzo żałuję 🙁 omijam jeszcze analizę funkcjonalną i wypukłą (co zapewne odbije się na zaliczeniu...) oraz finanse. bywa.
w poniedziałki siedzę od 11.30 do 19.15. wtorek 8.15 - 17 środa 9.00 - 16.15 czwartek 8.00 - 17.30 w piąte tylko botanika. może być ciekawie  😂 chciałam w tym roku udzielać korepetycji ale to chyba po nocach tylko  😵

Presja, gratulacje.

Averis, japoński super! ale co do ludzi to niestety z reguły tak jak mówi kujka 😉
Co wy wiecie o powalonych planach. Mój wydział "jest" poza miasteczkiem akademickim w innej części miasta, ale w części został sprzedany dla miasta. Ma się budować, ale nie ma projektu jeszcze nawet. Więc zajęcia będę miała w miasteczku akademickim na różnych innych wydziałach, niby ma moim wydziale w jakimś takim tycim budynki i w budynku starego wydziału, bo zostały nam tam 2 piętra. Bosko. Będę jeździć codziennie po różnych wydziałach w różnych częściach miasta  😜 🙇
też mam plan 😅 i oby w nim nic nie zmieniali! 😁
dolaczam do tego watku, bo za pare dni zostane studenka  😉 jeszcze tego nie ogarniam, to takie dziwne, strasznie ten czas zlecial. a tu nagle juz studia  🤣 a przeciez jestem jeszcze za mloda  🤣

na razie totalnie nie rozumiem USOSa i sie w nim gubie, ale na szczescie mam tak wspaniala sekretarke, ze rejestracje zalatwila za nas - bylismy zarejestrowani na przedmioty odgornie  🙇 harmonogram mam calkiem fajny - mam nadzieje, ze nie ulegnie zmianom

nie wierze w te studia  🤣
ahh a ja już się przyzwyczaiłam do półrocznego leniuchowania dzięki przebojom z promotorem, a teraz każą mi siedzieć na uczelni od 7:30... i jeszcze znowu takie durne przedmioty, no ale zachciało się życia naukowego 😉
sei - studiujesz informatykę ?
Moon   #kulistyzajebisty
28 września 2010 16:53
E... mam plan!  😅
Tak więc, mam wtorki i środy wolne  🤔 poniedziałki 9-18, czwartki 10-13, piątki 9-12.
LOL.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 września 2010 20:00
natip, tak. a dokładniej informatykę i ekonometrię 😉 bardzo fajny kierunek. polecam  😅
mnie się marzy żeby na uczelni zostać dłużej. i nie chodzi mi tu o powtarzanie roku czy coś 😉
Averis   Czarny charakter
28 września 2010 20:07
kujka, kurczę, nie sądziłam, że jest z tym aż tak źle. Ja zawsze myślałam, że to niezwykle interesujący ludzie muszą być na japo, bo i kierunek jest bardzo fajny.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
28 września 2010 20:09
Uhh... temat dotyczy i mnie.

Narazie przeraża mnie to wszystko, chodzę jak zagubione dziecko we mgle - dosłownie.

Swoją drogą zajęcia mam od wczoraj i od wczoraj odbył się jeden wykład - reszta odwołana albo nie obyła się z przyczyn nieznanych 😉 Okienka po 5-6 godzin to tak średnio 2 razy w tygodniu, w piątek jeden wykład do... 19.30  👿 Masakra jakaś jest ogólnie 🙁
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
28 września 2010 20:23
A ja sobie wzięłam lektorat z japońskiego, o.

super!  😍 mam nadzieję, że Ci się spodoba i Cie wciągnie!
gdybyś potrzebowała jakieś materiały to daj znać, zeskanuje swoje książki/notatki/hand-outy
Moon, co studiujesz?  🤣
sei - ja z kolei czyściutką informatykę 😉 ale te 5 lat temu długo się zastanawiałam czy to, czy informatykę z ekonometrią 😉 i również plan mam sprecyzowany zostać na uczelni - w końcu ma się wakacje co roku hihi 😉 szczególnie, że moja druga połówka właśnie od października po drugiej stronie biurka na uczelni - wyprzedził mnie.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 września 2010 00:35
to musisz gonić! 😉
ja bym chciała zostać na uczelni a przy okazji jakąś dobrą posadę. ... grzać tyłkiem skórzany fotel i zarabiać miliony  😂
poszłam na studia rok późnij niż 'terminowo'. gdybym szła zgodnie z tym 'co ustawa przewiduje' wylądowałabym na informatyce. ale nie żałuję. ja się do informatyki nie nadaję  😁

jaką specjalność zrobiłaś? i na jakiej uczelni? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się