Sesja/Studia i t d ;)

Ja też mam ładny tydzień. We wtorek poprawka z koła ćwiczeniowego z chemii, środa wykładowe z chemii i informatyki, czwartek zerówka z matmy... Ale za to w sobotę 100dniówka i sobie odbiję  😜
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
22 stycznia 2012 20:53
czy ktoś z bywających tutaj używał autocada i mógłby udzielić mi pomocy?  :kwiatek:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 stycznia 2012 21:08
ja też jednak markuję. zapomniałam, że na wtorek mam projekt gigant. a nie zdążę go zrobić jutro, ponieważ we wtorek mam też test zaliczeniowy z projektowania systemów informatycznych  😵 dobijcie mnie...
trzynastka   In love with the ordinary
22 stycznia 2012 21:10
ziew ziew... ja mam jutro egzamin 😀
Właśnie sobie przypomniałam... a byłam pewna, że jest w czwartek !
Tum tururuum ! Logiko [powoli] nadchodzę 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
22 stycznia 2012 21:12
Zrobiłam sobie chwilę przerwy i niestety czas wrócić do kodeksu...
Idę po kawę i walczę dalej.
bianca ja robie rysunki do projektów w Autocadzie, ale znam raczej na poziomie podstawowym 😀 ale moze akurat
macie, ładnie ryje główkę  😂 odstresujcie się  😁
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
22 stycznia 2012 21:31
breakawayy
Masakra 😁

Mam coś lepszego

Ciekawe, czy ktokolwiek poczuje się przy tym odstresowany 😁
To też jest dobre! Nie wyobrażam sobie oglądać tego przez 10h  😂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
22 stycznia 2012 21:36
Ja mam dość po minucie 😉
ovca   Per aspera donikąd
22 stycznia 2012 21:56
bianca a jaki masz problem? znam cada 2d, jakieśtam podstawy 3d też mam 🙂
macie, ładnie ryje główkę  😂 odstresujcie się  😁


Może jestem nienormalna, ale ja sie lubie przy tym uczyc 😀

A to moj ulubieniec naukowy
Przy tym moge nauczyć się wszystkiego :P (nie, nie słucham tego na co dzień)
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
22 stycznia 2012 23:01
bianca a jaki masz problem? znam cada 2d, jakieśtam podstawy 3d też mam 🙂

Spanikowałam i szukałam info jak tylko mogłam, teraz w miarę ogarniam, ale jak na cos będę tępa, to będę uderzać. 😀 Obudziłam się z projektem na czwartek. W sumie nie obudziłam, bo mam nowego kompa, ktory postanowił jednak się zbuntować i trochę problemów miałam i dopiero dzisiaj sie zabrałam. :|
Cricetidae, Ej, co to jest ten Danger? Dobre, czegoś takiego to ja faktycznie słucham na co dzień. 😁 Muszę to potem obczaić.

Ja się uczę albo przy muzyce klasycznej czy chórach (Moses Hogan!) albo przy wkręcających hitach techno w stylu "Sandstorma" Darude albo przy cold wave czy innym elektro (albo przy niemieckim folku elektronicznym 😁 o, proszsz.... ->
). Co się dobrze wkręci do leci.

I chyba bym zwariowała przy amazing horsie czy innym nyan cacie! Ożesz! Nie dam rady przez 2 sekundy nawet. :P
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
23 stycznia 2012 09:32
[s]Nie mogę znaleźć indeksu ... ja Cie piernicze ...[/s]

edit JEstem zajebista. Od października nie odebrałam indeksu z dziekanatu  😁 . Uff. Dobrze, że jest.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
23 stycznia 2012 10:11
subaeuy,  😁

a ja zaspałam na zajęcia. jestem jeszcze bardziej zajebista... pójdę chociaż na te o 14  😂
trzynastka   In love with the ordinary
23 stycznia 2012 11:05
Zdane. Zamknięta sesja pierwszego jej dnia 😉
[niestety tylko teoretycznie, ciągle z tego ruskiego babka coś ode mnie chce]
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
23 stycznia 2012 11:33
Ja pierniczę! Ale mi się udało! Myślałam, że będę musiała odpowiadać z dwóch najgorszych zaległych syfów, a doktor wspaniałomyślnie pozwolił mi pisać pracę o stosunkach m.nar Rosji z krajami bałkańskimi. Matko, wolę już pisać pracę z tego giganta niż tego się uczyć. A z drugiego mam pisać kolokwium. Ale mi ulżyło  🙇 🙇

Jutro załatwiam dwa wpisy, potem zaliczam po wpisie kolejne zaległe. Ufff. Byle do przodu.
haha orędzie z mojego akademika  😂
pony   inspired by pony
23 stycznia 2012 11:52
Pony - ja kiedyś na 40 pytań, znałam 3, dostrzelałam idealnie do zaliczenia, więc wiesz, wszystko jest możliwe 😀


dostalam 4!!! Umiałam naprawdę dużo,fakt. Ale egzamin (pytania) nie podpasowały mi wcale. I tak sobie policzyłam to 10 odpowiedzi musiałam strzelić. Nie wierze 💃

dziś miała biologię i poszlo mi raczej dobrze, dwa dni siedziałam w pokoju jak w celi i się uczyłam.
Jeszcze tylko w środę i koniec🙂
break jesteś z Poli Łódzkiej i mieszkasz w akademiku taaaak 😎?
To wiesz jaka jest legenda samolotu przy Politechnice?
Podobno odleci jak jakaś dziewica wyjdzie z akademika  😂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
23 stycznia 2012 11:58
Przynoszę i ja wieści z placu boju.
Jedno zaliczenie do przodu 😅 , a losy drugiego cały czas się ważą... wprawdzie pisałam z użyciem pomocy, ale nie jestem pewna, czy to o co kobiecie chodziło. Sądzę, że nie będzie tego czytała, ale i tak się stresuję, wyniki miały być koło 12, a tu nadal cisza... 🙄
Idril taa polibuda  😁 słyszałam tą historię ;d ale mieszkam w prywatnym akademiku, więc chyba mnie nie dotyczy  😁
A nawiasem, skąd znasz historię? Czyżby również studentka PŁ? 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
23 stycznia 2012 12:18
Idril
A słyszałaś o pelikanie (chyba) na UWM-ie? 😉
Nieee, co z nim?  🤣
edit: break jestem z Łodzi, każdy to zna.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
23 stycznia 2012 12:25
Nie jestem pewien, czy to na 100% pelikan, ale jest gdzieś na Kortowie takie ptaszysko (rzeźba), które ma odlecieć, jeśli UWM ukończy jakaś dziewica 😁
a ja mam jutro egzamin z pediatrii.

Zostałam dziś w domu, miałam się caly dzień uczyć. Ale nie moge  👿
Spółdzielnia postawiła na odnawianie budynków na osiedlu, więc przy oknach mam wielkie rusztowanie i robotników którzy urządzili sobie właśnie "Mam talent". Niech oni przestaną śpiewać  👿
Pauli Rzeźby nie kojarzę, ale widać w każdym mieście podobna legenda  😂

Tak w ogóle mam pierwszy wpis w indeksie, pierwsza (i pewnie ostatnia) piątka z łaciny...
Jutro mam mega koło z anatomii, proszę o kciuki  :kwiatek:
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
23 stycznia 2012 12:41
Idril
Też nie wiem, gdzie ten ptak, ale gdzieś na początku Kortowa, bo to podobno jeszcze z czasów Akademii Rolniczej.

Właśnie zadzwonił kolega i powiedział, że drugie kolokwium zaliczyli wszyscy 😅
Kolejne stracie w środę...
A ja znowu do Was wracam 😉
Zaczyna się ostatnia sesja w moim życiu (mam nadzieję). Dzisiaj pierwszy egzamin zdany na 3, ale ważne że zdany😉 Jakoś nie moge tego pojąć, że to już moja 11 sesja  😲 😲    Czeka mnie jeszcze kilka mega ciężkich egzaminów i potem szukanie miejsca na staż. To jest dopiero straszne, jak ktoś niewie co chce robić, gdzie chce mieszkać;/ A gdzieś trzeba się zaczepić 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się