Sesja/Studia i t d ;)

bianca   At first I'm shy but then comes wine.
24 lutego 2012 13:57
ovca ale chamstwo..  😲
Trzymajcie proszę kciuki za mnie dzisiaj, żebym wysiedziała i jutro od 10 za ostatnie podejście do hydrologii. I za moje stypendium, które, jak nie zdam, to mi zabiorą.
Drugi egzamin zaliczony, z trzeciego jeszcze wyników nie ma, a na czwarty nie poszłam  😡
ovca, Co za bezsens. 😁
Spoko, u nas ludzie nie dostawali zaliczenia, bo prof. miała zły humor... 😉 albo bo nie chciało jej się czytać i wpisała sobie 1... 😁 albo ludzie dostawali ocenę niższą niż zasłużona (ja uważam, że mój egzamin zasługiwał na więcej. Ba, jestem tego pewna 😉 Ale cieszę się, że zaliczyłam w ogóle).

martva, Ufff, tyle dobrze, że sprawa załatwiona! 🙂
Dzisiaj dostałam wyniki z sesji - 2 egzaminy do tyłu, nosz qwa!!!
Przyjmuję postawę pt "student bez poprawki jest jak żołnierz bez karabinu", będzie drugi termin 😎
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
24 lutego 2012 17:46
Ovca - o ja, przegięcie  😲

Sankaritarina - też się cieszę, nawet nie wiesz jak bardzo! 🙂

Ciri - "Bez spiny, są przecież drugie (i trzecie  😁 ) terminy!"  😎
kujka   new better life mode: on
24 lutego 2012 20:25
czy w trakcie roku akademickiego mozna zmienic tryb studiowania ze stacjonarnego na niestacjonarny? oczywiscie bede sie dowiadywac na uczelni, ale dopiero po weekendzie, a moze ktos ma takie doswiadczenie?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 lutego 2012 20:27
kujka - to raczej niemożliwe. W każdym razie ja nigdy nie słyszałam.
kujka   new better life mode: on
24 lutego 2012 20:54
jestem pewna ze jest niemozliwe w druga strone, natomiast na chlopski rozum, jesli uczelnia ma szanse zarobic na mnie 2-3 tysiaczki (wszak program na stacjonarnych i niestacjonarnych taki sam, wiec zadnych brakow miec nie bede, nadrabiac nic tez nie musze), to powinni chciec isc na taki uklad.

no nic, pozyjemy zobaczymy
fizyka do tyłu...  🙁 mam dość. spędziłam nad tym kupe czasu, zrobiłam miliony zadań myślałam że coś umiem a tu 2. Profesor powiedział że może zrobi jeszcze jeden termin jeśli dużo osób nie zaliczy...

w dodatku babka od rosyjskiego z która się umówiłam na dziś na 16.30 na napisanie zaległego kolokwium nie raczyła się pojawić. Czekało na nią ok 20 osób z którymi była też umówiona. 😤

a przyszły tydzień nie zapowiada się lepiej. w poniedziałek 2 wejściówki z biofizyki, odpytka z botaniki (to akurat lajtowe bo botanikę lubie najbardziej) i poprawka z bezkręgowców. w środe wejściówka z chemii, podwójna z histologii (dziś spojrzałam w podręcznik i jest tego ze 150stron) i poprawka z chemii...

jak dożyje do czwartku jak już będzie po zajęciach to otwieram szampana.
Hahaha.. to sie popisałam.  :emot4:
4 lata studiów i tylko 3 poprawki przy ilości egzaminów koło 5-6 na sesje. W tym na prawde sporo takich mega trudnych z ogromnego materiału. W końcu to dzienne prawo. 5 rok, ostatnia sesja przed obroną..... całe 3 egzaminy, w tym 2 łatwe i hmmmm.... wpis warunkowy wita.
🤦
Nie ma to jak kończyc studia z przytupem.
Brawa dla mnie normalnie.....  😂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 lutego 2012 22:09
kujka- ale to STUDIA. Tu nic nie kieruje się logiką.
kujka   new better life mode: on
24 lutego 2012 22:14
Strzyga, ehh true...
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
25 lutego 2012 07:02
To idę walczyć..  😕
kujka, Wiem tylko tyle, że bodajże na Wrocławskim jest możliwość zmiany z zaocznych na dzienne -> trzeba zaliczyć rok w 1 terminie, mieć wysoką średnią i napisać podanie. Czy władza pozwoli to pewnie inna inność. Skoro tak można (przynajmniej we Wrocławiu), no to w Warszawie nie można byłoby odwrotnie?
Jak zapytasz to daj znać, ciekawa jestem. 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
25 lutego 2012 08:23
W Szczecinie też można przejść ze studiów niestacjonarnych na stacjonarne, z tego co się orientuję. Warunkiem na 100% jest pewna, ale nie wiem czy do tego nie dochodzi jeszcze jakiś tam okres czasu i inne takie.
do studiujących na SGGW czy ktoś ma może email do kierowniczki sekcji rosyjskiej w Studium Językowym? Muszę się z nią skontaktować a schemat
imie_nazwisko@sggw.pl nie działa...  😤
[s]Ja z psychologii zeszłam z wyborem na Kolegium Nauczycielskie (we Wrocławiu) - zastanawiam się między językiem angielskim, a polskim z wychowaniem wczesnoszkolnym, potem chciałabym robić magisterkę z pedagogiki. Na początku po zmianie planów chciałam w ogóle iść na samą pedagogikę, ale sama nie wiem 🤔
Lubię dzieci, myślałam o klasach 1-3 albo o klasach "specjalnych". I ciągle waham się między tym, bo muszę wybrać specjalizację....

Już nie mówię o tym, że kończę bio-chem i zamiast iść na coś przyrodniczego.... 🤣

Tak w ogóle, zrobię kolegium, potem pójdę na pedagogikę - od którego roku wybiera się specjalizacje? Jak to wychodzi, jak się przechodzi po licencjacie (wg kolegium mogę go zrobić na Uniwersytecie) robić z pokrewnego kierunku magisterkę?[/s]


edit: ...O mamo, nie ten temat.... 😵
jest tutaj ktoś kto studiuje na Akademii Leona Koźminskiego? mam pytan kilka na pw  :kwiatek:
wybaczcie, ale musialam sie pochwalic.
moj pierwszy, samodzielny projekt 😉




i uciekam do szkicowania...
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
28 lutego 2012 20:11
Losia respect!
Wapdłam powiedziec, ze sesja za mna, wszystko zdane! Witaj glupi II semestrze!  🏇
Scottie   Cicha obserwatorka
29 lutego 2012 08:45
emade, D&A studiuje.

Studiuje ktoś zarządzanie? Albo miał przedmiot zarządzanie projektami? Potrzebuję osoby, która mi sprawdzi kartę projektu.
dzięki Scottie :kwiatek:
jeeeee zaliczyłam, koniec sesji  😜 😜
💃 zdałam robale nananananaaa  🏇 jeszcze tylko kolejne podejscie do fizyki i wolne  🤣
sei   . let's grow old together & die at the same time .
01 marca 2012 21:58
potrzebuję przetłumaczyć dwa zdania z polskiego na angielski i łacinę  :kwiatek: chętnie w taki sposób bardziej 'artystyczny' 😉
Czy ktos z tutaj obecnych i studiujacych biologie umie sklonowac czlowieka????🙁(

Juz gorszego glupstwa nie mogla zrobic moja uczelnia! Zaoferowali nam 4 przedmioty w jednym terminie, z ktorych musze koniecznie zrobic w tym semestrze dwa, bo inaczej nie skoncze studiow.

No po prostu genialnie  🙁

Pandurska, A myślałam, że takie rzeczy tylko u nas. 🤔 Nie da się tego jakoś pozmieniać? I nie widzą, że to błąd? Chyba, że masz 2 kierunki...?
Mam takie "2 w jednym", ale przedmioty, o ktorych mowie, to akurat ten sam kierunek.

No nic to. Przemyslalam sobie i w sumie moze jakims cudem uda mi sie zorganizowac. Jeden przedmiot, to seminarium (czyli u nas zajecia w b. malych grupach dotyczace przedmiotu), a drugie to wyklad, na ktorym Prof nie sprawdza obecnosci. Jesli tylko kogos wyhacze, zeby mi dawal notatki, to sobie spokojnie zdam egz. na koniec. Jak mi sie nie uda, to kurde musze 1 semestr dluzej studiowac 🙁


A narazie mamy ferie zimowe az do 10 kwietnia 😀 😉
Czy pobierają u Was opłaty za egzamin dyplomowy?
Właśnie się upewniam, że moja uczelnia bezprawnie chce ściągać z nas kasę.
Szczegóły na dole strony:
http://www.nauka.gov.pl/index.php?id=2531
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 marca 2012 16:52
Ten semestr to jakaś masakra. Czeka mnie maaaasa pracy. Zakuwam od samego początku semestru =(
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się