Sesja/Studia i t d ;)

martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
22 czerwca 2012 08:16
Walczy ktoś dziś? Trzymać za kogoś kciuki?

Boo... ja sama o nie poproszę  😁 o 12, ostatni egzamin w tej sesji, jeśli go zdam too... ehh no to wakacje  💘
ash   Sukces jest koloru blond....
22 czerwca 2012 08:19
martva kciuki są!
Ja poproszę o kciuki w niedzielę o 10.00
Ostatni egzamin na tym kierunku! 🏇 🏇 🏇
Ja też mam dziś egzamin o 12 i bardzo proszę o kciuki, bo kompletnie NIC nie umiem, nawet nie zajrzałam....

Ale za to wczoraj miałam przefantastyczne terenówki  😍
ja dzis o 13 zaliczam terenówki z ogrodów botanicznych, kciuki mile widziane  😉

wszystkim dziś coś zdającym życzę powodzenia! 🏇
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
22 czerwca 2012 09:28
ja o 13. mam wrazenie ze kompletnie wsio zapomniałam...
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
22 czerwca 2012 09:32
subaru2009 - skąd ja to znam. Na dzisiejszy egzamin jestem najlepiej przygotowana z tej sesji i co? I stres wielki. Jak szłam na przedostatni  egzamin, praktycznie nieprzygotowana, to zero stresu. A teraz siedzę i się denerwuję. Jest mi niedobrze itd....  😵 😵 😵

karolinag4, kotlet, subaru2009 - kciuki obecne!
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
22 czerwca 2012 10:16
martva ja tak samo, uważam, że na prawdę to umiem, ale obawiam się, że jak zobaczę tą kamienną twarz to po prostu nie odpowiem na tyle na ile chcę ...
Scottie   Cicha obserwatorka
22 czerwca 2012 11:44
smarcik, ooo, świetny pomysł 😀 jak inne nie wypalą, to będę kombinować w tę stronę.

Sankaritarina, tak, obronę mam w lipcu i równiez przy odebraniu dyplomu muszę oddać legitymację. Jasne, odebrałabym go we wrzesniu, tylko nie wiem, czy dostanę jakiekolwiek dane do irk. Jak nie, to napiszę, że zgubiłam legitymację.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
22 czerwca 2012 15:27
Witajcie wakacje, witaj piąty semestrze! Zdaaaaaaaaaałam!  💃 🏇 😅 🏇 💃

Jak tam dziewczyny u was?
Averis   Czarny charakter
22 czerwca 2012 15:43
Wszystko w pierwszym terminie, w środę obrona licencjatu.


subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
22 czerwca 2012 15:57
ja też zdałam AAAAAAAAAAAAAAAA ! Po 3 latach się udało zdać 1 głupi egzamin, który mnie blokował na pieprzonej farmacji rok I  💃 💃 💃 😅 😅 😅 😅

Wakaaacje, Teraz jeszcze tylko się do stanę na weta i baju baju maszkaro !
gratulacje dziewczyny!!! 🙂

ja też zdałam i koniec, jeszcze tylko basen we wrześniu 😉
Ja dzisiaj dostałam wyniki z egz. No więc... nic na wrzesień i wakacje xD 😅
gratulacje dziewczyny 🙂
ja jeszcze czekam na wyniki z jednego  i koncze moj licencjat............ ale obrona we wrześniu 🙂
Ja nadal walczę. Nadal proszę o kciuki! Od dzisiaj zaczynam spać na notatkach(eh bede cała poodgniatana bo tyle tego jest :zemdlal🙂
Poniedziałek patofizjologia, środa praktyczny diagnostyka, czwartek(mam nadzieje) teoria z diagnostyki.
Pierniczą mi się już przedmioty 😜 O tych samych układach się uczę z obu przedmiotów, ale pod innym kątek i mi się najzwyczajniej miesza co kiedy mam mówić 😁
Horsiaa to będę trzymać za Ciebie kciuki

ja wlaśnie próbuje pisac prace ale mam dość 🙁
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
22 czerwca 2012 17:35
horsiaa kciuki beda 😉  a aja ide spaaaaaaaaaaaaaaac 🙂
To dla równowagi ja mam wrzesień  😁 Miał być test, były pytania otwarte  😉


Gratulacje dla wszystkich co już pokończyli, za tydzień też będę po wszystkim  🏇
Trzymam kciuki za wojujących! 🏇

ja się próbuję uczyć... ale coś ciężko mi idzie. Ale spoko, jeszcze chwilka jest...
Uff cieszę się, że ostatni egzamin miałam 4.06
Dacie radę! Powodzenia  😉
sankaritarina, tak zaczepnie spytam, jak tam nauka 😉 ?
też powinnam zakuwać, jutro poprawiam statę opisową. kolejnego terminu pewnie nie będzie, a ja patrzę w notatki i czuję jak mi się co raz bardziej zbiera...na pawia. ech, jak krew z nosa mi idzie ta sesja 🙁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 czerwca 2012 23:17
a ja dopiero w przyszłym tygodniu zaczynam sesję  🙄 czas zacząć się uczyć  😁
ekhem, Powiem Ci, że nauka idzie ciężko. 😁 Mam podobnie do Ciebie. Otwieram te książki i... mam wrażenie, że zaraz pawia puszczę. Jeszcze to jest takie jakieś nuuuudne....! Nie umiem się skupić i mentalnie chyba jestem już na wakacjach. 🙁
Ja mam w poniedziałek egzamin z anatomii  🏇 teoretycznie jest najważniejszy i powinnam się raczej najmocniej jak dotąd uczyć, ale... to jest ostatni egzamin i mój mózg już przeszedł na tryb ,,wakacje"  i ciężko go zmobilizować 😂
Tak czy inaczej proszę o kciuki!
kciuki pomogły  😀 nie zdziwie się jak całej wczorajszej reprezentacji obecnej na zaliczeniu wpadną 5tki do indeksu :P

babki przez 45 minut czytały gazety i stały odwrócone plecami do nas wiec notatki latały miedzy nami po auli  🤣 każdy egzamin i zaliczenie mógłby tak wygladać 🏇
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
23 czerwca 2012 14:04
http://kwejk.pl/obrazek/1255739/yciowy-dramat.html Motyw rpzewodni mojego roku na dni do wtorku. 😀
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
23 czerwca 2012 22:11
bianca hahaha ! Ja tak przy chemii miałam, dosłownie !

gratuluje dziewczyny które zdały, a za wojujące są kciuki 😉
"W weterynarii nie zginę, jak znajdę przyczynę
rozważę odchylenia w sposób logiczny
a sam wyłoni się czynnik patogenetyczny,
gdy znajdę to co spowodowało
i co wywołało
moja terapia pozostawi pacjenta cało."

ja chcę już wakacje  😕

Proszę o kciuki jutro o 8. Żebym trafiła na odpowiedź do profesora i żebym zdała.  :kwiatek:
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 czerwca 2012 17:13
Proszę o kciuki mocne mocne jutro o 10. Jak zaliczę będzie to w sumie koniec zaległości. 😵
Orientujecie się może, czy po farmacji można się jakoś kierunkować, żeby pracować w przyszłości jako toksykolog?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się