Sesja/Studia i t d ;)

bianca   At first I'm shy but then comes wine.
24 czerwca 2012 19:56
Zaliczona wodna!  🏇 To teraz zaczynam walkę w sesji! Trzymajcie kciuki  :kwiatek:
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
25 czerwca 2012 09:54
są są kciuki 😉
Zaliczyłam! Koniec sesji! Wszystko w zerówkach 🏇
Trzymam kciuki za resztę!
Bardzo, bardzo, bardzo proszę o kciuki! :kwiatek:
Dziś o 15 piszę egzamin licencjacki. Na moich studiach nie broni się pracy, mamy egzamin z trzech lat nauki. Ciężko to ogarnąć
trzymam kciuki za Was wszystkie! Walczcie dzielnie  🏇
rkt za Ciebie trzymam podwójnie, bo ratownictwo  😍
ech, miałam już dzisiaj wszystko skończyć, oddać indeks, a tu baba w dziekanacie wymyśliła sobie, że miałam przeprawianą ocenę i potrzebuję parafki. nie miałam przeprawianej oceny! według niej brzuszek od 5 wygląda jak 0 i niby daszek jest dopisany :/ skonsultowała to nawet z koleżankami i wszystkie zgodnie stwierdziły, że ewidentnie jest przeprawiane :/
Jestem po angielskim. Zdać zdam myślę bez większych problemów ale jestem wściekła bo słuchanie(coś z czego zawsze miałam najwyższe oceny) było beznadziejne. Nie dość że płyta się cięła to jeszcze jeden z pilnujących w trakcie odtwarzania biegał w górę i w dół a przy pasku miał przyczepione klucze więc hałasował niemiłosiernie.

Jutro chemia organiczna, boję się jak cholera bo niby zrobiłam wszystkie zadania, miałam "korki" przez 2 weekendy z koleżanką która jest po technologii chemicznej(+siedziałam nad tym 2tygodnie sama) i wydaje mi się że to umiem a pewnie jutro zapomnę najprostszych wzorów związków ;/ Zrobiłabym ściągi ale z moim szczęściem pewnie nie będę nawet mogła spróbować z nich skorzystać bo ktoś będzie nade mną stał i non stop pilnował...

zachciało mi się studiowania... ehhh...
kotlet, o, tez pisałam dzis angielski, ale u mnie za to pani pilnująca miała straszny kaszel i nie dawała mi sie skupić 😉

A jutro immunologia, znienawidzona już 🙁 Poprosze o kciuki!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 czerwca 2012 17:19
Ja dzisiaj zaczęłam sesję, na szczęście jestem zwolniona ze wszystkiego oprócz egzaminu w czwartek (u nas sesja trwa tydzień i codziennie są egzaminy  🙄 ) no i zamiast się uczyć stwierdziłam, że bardzo chcę mieć motocykl, znaleźć nowe mieszkanie, znaleźć pracę, poprzeglądać oferty wakacyjne.. jednym słowem wszystko byleby tylko się nie uczyć  😵
ovca   Per aspera donikąd
26 czerwca 2012 10:46
Przybywam do wątku po solidnego kopa...mam w tym tygodniu kilka wielkich projektów, jeden potężny egzamin z historii sztuki i mniejszy z psychologii...a nie mogę, no nie mogę do tego przysiąść...pokój wysprzątany, w szafach poukładane, wyprasowałam chyba wszystkie koszule w domu, zaczęłam nawet robić porządek z kosmetykami... 😂
Zaliczyłam 2/3 egzaminy, jutro czeka mnie ostatni, najtrudniejszy i jak na złość najmniej się na niego uczyłam. Wyczuwam wrześniową poprawkę  🍴 Nie mówiąc już o tym, że nawet dzisiaj nie mogę się zabrać za notatki  🤔wirek:
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 czerwca 2012 12:38
ZDAAAAŁAAAAM! Wasze kciuki czynią cuda! Czyli w sumie tylko 2 wpisy zaległe zostały 🙂
Narazie u mnie remis 2:2... Owady i chirurgia zdane(4 i 4,5) a farmakologia i patofizjologia oblane 🙄
Jutro praktyczny z diagnostyki i jak go zdam to w czwartek teoria u profesora. Żadna sesja mnie tak nie wykończyła... Jak patrze na notatki to na płacz mi się zbiera 😵 A mogłam mieć już od poniedziałku wakacje... Gdyby nie pie****** 0,07 oceny brakującej do średniej 4,0 od której były zwolnienia 👿
Czasem sie wkurzam, ze na innych uczelniach, na tym samym kierunku co mój, zwalniają z egzaminow, bo tez bym chciała, ale z drugiej strony u nas przynamniej wszyscy równo podchodzą do nich i wakacje mamy w tym samym czasie 😉 Troche mnie dziwi zwalnianie na wecie, jednak przygotowanie do kolokwiów, zaliczenie ćwiczeń a nauka do egzaminu to troche co innego i do egzaminu trzeba sie nauczyć składając całą tą wiedzę do kupy no i przypomnieć sobie wiele rzeczy.
Troche mnie dziwi zwalnianie na wecie, jednak przygotowanie do kolokwiów, zaliczenie ćwiczeń a nauka do egzaminu to troche co innego i do egzaminu trzeba sie nauczyć składając całą tą wiedzę do kupy no i przypomnieć sobie wiele rzeczy.


Jakie masz idealistyczne podejście do tego :p
A nie uważasz, że jeśli ktoś zaliczał te kolokwia na same dobre oceny to nie należy mu się jakiś "profit" z tego?
Że traktowanie kogoś, kto ma w pierwszych terminach na 4 i 5 pozaliczane kolokwia na równi z osobami zdającymi kolokwia za 3 razem na ledwie 3 jest fair? Szczególnie że nauka na kolokwia nie różni się niczym od nauki na egzamin? Bo i na kolokwium uczymy się z materiału z ćwiczeń i z wykładów. Każdy wydział inaczej prowadzi zajęcia, egzaminy itd. Więc nie zakładaj z góry, że skoro u Was nie ma zwolnień to i na innych nie powinno być.
Może i mam idealistyczne, ale widze różnice w nauce do egzaminu a do jednego cząstkowego kolokwium.
Uważam, że jest fair, jeżeli ocena jest sprawiedliwa, czyli ktoś kto ledwo zalicza w trzecim terminie to ma to swoje ledwo 3, jak już wszystko poprawi, a ten kto ma wszystko w pierwszych terminach na 5 ma 5 w indeksie 🙂 I jest profit w postaci oceny, może jak ktoś jest dobry i ma takich profitów więcej, to ma szanse na stypendium. I to jest moim zdaniem sprawiedliwe.
Ja też sie ucze na kolokwia materiału z wykladów i ćwiczeń, również potem mam egzamin i z wykładów i z ćwiczeń, z całego roku.
Nie zakładam z góry, że jak u nas coś jest, to w innych miejscach też powinno być, ale jednak byłam troche zdzwiona tym, ze na Waszej uczelni zwalniają, i tyle 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 czerwca 2012 19:06
Zgadzam się z Cricetidae, ja np jestem pozwalniana z większości egzaminów i bardzo mnie to cieszy, ale studiuję kierunek, gdzie połowa wiedzy wcale mi się nie przyda a jej brak de facto nikomu nie zaszkodzi. Z kolokwiów miałam same 5 ale teraz już i tak połowy nie pamiętam i do egzaminu musiałabym uczyć się od początku.. nie wyobrażam sobie, żeby coś takiego mogło mieć miejsce na kierunkach typu medycyna czy weterynaria, gdzie od wiedzy lekarza może zależeć czyjeś zdrowie czy życie.
Averis   Czarny charakter
26 czerwca 2012 19:17
Jutro obrona licencjatu...
no to masz ode mnie kciuksy!
jaki temat pracy?
Averis   Czarny charakter
26 czerwca 2012 19:53
Obraz Warszawy w twórczości Adama Ważyka na podstawie "Poematu dla dorosłych".
Trzymam kciuki za Wasze egzaminy!

Jest tutaj ktoś, kto studiuje "odnawialne źródła energii i gospodarkę odpadami" ? 😉
Averis o której kciuki trzymać?  👀

karolinaaa mam znajomych na technologiach energii odnawialnych, jeśli to coś pomoże  😉

A ja zaliczyłam egzamin z fitoremediacji  🏇 Jutro o 9 ostatni egzamin  🏇.
Ostatnio doszliśmy do wniosku ze znajomymi, że "w dzisiejszych" czasach słowo "test" oznacza zupełnie co innego niż kiedyś  😁 Już 2 egzamin w tej sesji, kiedy prowadzący powiedział, że będzie w formie testu, a był w postaci pytan otwartych  😎
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 czerwca 2012 21:00
karolinag4 ja ostatnio spotkałam się z terminami test "zamknięty" i "otwarty"  🤔 W moim przekonaniu test to zawsze było abc  😁
smarcik u nas (wśród studentów) też jest przekonanie, że test to abcd, jednak wykladowcy rozumieją je wręcz przeciwnie  🙄
W tym roku będę wybierała się na studia.
Chciałabym zapytać jaką szkołę w Warszawie polecacie?
Konkretnie interesuje mnie kierunek reklama i pr.
Myślałam nad wsfiz, ale ostatnio przeczytałam sporo negatywnych opinii 🙁
Dziękuję z góry za wszelką pomoc  :kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 czerwca 2012 00:06
Za 10 godzin ostatnie zaliczenie... potem wakacje 🙂
W końcu się wyśpię.
dziewczynyyyyy!!!! Wasze kciuki czynią cuda, więc BŁAGAM! jutro od 9 do 12:30 mam statystykę... moja zmora, już nie mogę patrzeć na notatki, wszystko mi sie miesza, a wykładów po prostu nei rozumiem:/ masakra... jak na razie wszystko mam do przodu, czekam tylko na wyniki z psychopato życia społecznego - na 90% to oblałam więc i tak będzie wrzesień, ale jakbym tak nie musiała się już uczyć tej statystyki... please!!!😉

najważniejsze że to ostatnia prosta... jeszcze tylko równiutko 9 godzin i mam wakacje!!!😀😀😀 💃
Breva kciuki ode mnie są!!  😉

Ja też proszę o kciuki, dziś o 10tej ostatni egzamin. Anatomia... naumiana jestem(tak mi się wydaje 😉) ale wasze kciuki zawsze mogą się przydać :P
ostatni raz proszę bardzo o kciukasy  🙇 !!! To już ostatnie egzaminy i wakacje!!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się