Sesja/Studia i t d ;)

Interbeta, ale chociaż Ci chodzi  😁 Ja przez te dwa dni miałam masę rzeczy do napisania a w mojej wsiowej bibliotece internetu brak, na uczelnie kawał drogi i jeszcze praca+praktyki. Ale dużo już nadrobiłam, myślę że do północy skończę produkcję moich wypocin. Oby już nic nie trzeba było poprawiać...

flygirl, ale masz turbo sesje. Ja egzaminu z fizjo i biochemii na raz bym chyba nie przeżyła mimo że w sumie oba przedmioty lubię. A botanika jest bleeeeeee.

grzesiek.1993, z tego co mówili mi znajomi którzy przyjechali na studia do wwy to lepiej szukać w okolicach lipca (bo taniej i jest wiekszy wybór) i spróbować umawiać się na płacenie np. połowy kwoty za mieszkanie (o ile przez wakacje nie bedziesz tam mieszkał) która wzrasta do pełnej kwoty w momencie jak się wprowadzisz. 😉
kotlet to dopiero sesja przed sesją, w prawdziwej mam jeszcze 4 egzaminy 😀 Zaczyna się w przyszły piątek, a ja nadal jestem w ciemnej de. Chociaż były okazje, że mogłam być wjeszcze ciemniejszej, ale się udało, teraz pójdzie już do przodu. 🥂
flygirl, łoł. No ja w sesji jako takiej mam 3 egzaminy. Ale teraz mam na głowie: bioróżnorodność roślin, entomologie, ekotoksykologię, koło z genetyki i miliard prac do napisania. Więc w sumie nie ma tragedii 😉

A, i nie wiem co z bioróżnorodnością zwierząt bo nadal wyników i kontaktu z panią prof brak. W poniedziałek nasza starościna idzie do dziekan żeby ta kopnęła szanowną panią prof w jej szanowną de. No bo ile można sprawdzać prace, w szczególności że połowa osób wyszła po 5ciu minutach czyli zostało jej około 40prac do sprawdzenia 🤔wirek:.

Po pierwszych dwóch tygodniach bez wyników "nie zauważyła 🤔wirek: że doktorantki nie oddały jej prac, wyniki miały być wysłane za 2 tygodnie", potem znów "za 2 tygodnie w piątek wyśle". Potem piątek zmienił się w poniedziałek i jescze kolejny poniedziałek bo przecież o ważnych wyjazdach za granicę mówią im w dniu wyjazdu, nie?  😤
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
09 czerwca 2014 10:50
Bo jak zwykle .... K. nie może zdać po ludzku semestru, bo po co ?  😵 Kolejny waruneczek.  💃 Jakie życie byłoby smutne bez warunków ... (mój 1 w tym roku ;p)
galopada_   małoPolskie ;)
09 czerwca 2014 13:04
subaru2009 strasznie masz ciągle pod górę z tymi studiami.... 😉

Ja uczę się do czwartkowego, rocznego egzaminu z immunów tak:


😁
galopada_Ogarniasz całość, czy pytania+ wykłady tylko ? Ja chyba więcej nie zdążę, bo już wypada zacząć pato powtarzać, chociaż kompletnie nie wiem z czego.
subaru, z tego co kojarzę, co pisałaś to chyba u cb na uczelni lubią warunki... Skoro to twój pierwszy warunek nie przejmuj się, każdemu się może zdarzyć, nawet osobom, które się przykładają.
galopada_   małoPolskie ;)
09 czerwca 2014 14:00
Interbeta zamierzam (!) nauczyć się pytań i ogarnąć wykłady. Jak zrobię tyle to będzie sukces  😁

Dzisiaj odebrałam umowy ze spitalem i przychodnią, odebrałam i zaniosłam po pierwszy wpis karty egzaminacyjne. Już czuję wakacje!  💃
Ja mam z obu semestrów szalone 25 pkt xD Więc do szczęścia brakuje mi tylko 54 strzałów :P 
No nie zdam jutro, nie masz szans. Z godziny na godzinę czuję się coraz głupsza  😵
robakt   Liczy się jutro.
09 czerwca 2014 15:29
Kurczę, nie mam siły do matmy i fizyki.
Dla wszystkich co są w sytuacji beznadziejnej bądź nie mają siły: głowa i uszy do góry! Dacie radę 🙂

ps. czekam na odpowiedz zwrotną tez mi się przyda doping bo do jutra muszę napisać cała magisterkę a mam... Hmmm... może połowę? 🙂

:emota2006094: :emota2006094: :emota2006094: :emota2006094: :emota2006094:
Z angielskim jest lepiej niż myślałam, ale zaliczę go już w sesji. Trzymajcie kciuki za jutro, żebym zdołała namówić babkę od wf na wpis, znalazła babkę od botaniki i zaliczyła kolosa i żeby mi od alergenów przyjęła prezentację po czasie. :kwiatek:
robakt   Liczy się jutro.
09 czerwca 2014 16:04
Nie wiem czym się zmotywować, bo porażki niestety temu nie sprzyjają. W zeszłym semestrze wszystko poszło po mojej myśli, teraz niestety tak nie jest. Jeszcze dołują mnie rodzice, pojechałam na weekend do domu, ojciec cały czas mówił, że martwi się moją fizyką i zachowywał się jakby mi w ogóle nie zależało na zaliczeniu tego. Dzisiaj dzwonię do mamy z informacją, że dostałam 5 z grafiki inżynierskiej na koniec, a ona do mnie rozczarowana: myślałam, że coś z fizyką.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 czerwca 2014 17:30
A ja jutro mam ustny z projektowania organizacji. Zdechnę =/

Jutro praktyczna nauka języka angielskiego. 11:30-16😲0 na naszym kochanym wydziale, gdzie jest teraz z 80 stopni ciepła.
Nie przeżyję tego i będą mnie musieli wynosić  😁
Hura, święto wielkie, dostaliśmy wyniki z bioróżnorodności zwierząt. Zaliczyło 20% osób 🤔wirek:. I mnie nie ma w tych 20%. Drugie podejscie 18.6.  😵
Szykują się intensywne 2 tygodnie ale jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to mam tylko 2 egzaminy w sesji 😀.
Zaliczyłam kolokwium z baz danych i napisałam dzisiaj rachunkowość - wyniki w środę/czwartek.

Jeszcze tylko 2 projekty, 2 kolokwia i 2 egzaminy do wakacji 😁

robakt, Twoi rodzice są fizykami?
fin jeśli naprawdę w przyszłym semestrze będę mieć rachunkowość, to zgłoszę się do ciebie, jako do mentora. 😀

Zabieram się za robienie prezentacji o diecie eliminacyjnej. Nie mam zielonego pojęcia jak z tego tematu zrobić więcej niż 5 slajdów. 🤣
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 czerwca 2014 18:40
Jutro praktyczna nauka języka angielskiego. 11:30-16😲0 na naszym kochanym wydziale, gdzie jest teraz z 80 stopni ciepła.
Nie przeżyję tego i będą mnie musieli wynosić  😁


A mnie dzisiaj tak potraktowali klimatyzacją na uczelni, że wróciłam do domu z bólem głowy i katarem  🙁 Ze skrajności w skrajność..
robakt   Liczy się jutro.
09 czerwca 2014 18:42
Moi rodzice mają średnie wykształcenie bez matury...
fin jeśli naprawdę w przyszłym semestrze będę mieć rachunkowość, to zgłoszę się do ciebie, jako do mentora. 😀

Akurat z rachunkowości mam ładne notatki i z ćwiczeń, i z wykładów, więc polecam się 😀 O ile będziecie przerabiać podobny materiał.

robakt, a dlaczego tak bardzo zależy im na fizyce? Po swojej współlokatorce widziałam, że taka grafika inżynierska to też twardy orzech do zgryzienia!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 czerwca 2014 18:46
robakt, jesteś ich pierwszym dzieckiem na studiach i mówiłaś im, że najbardziej boisz się fizyki?
galopada_   małoPolskie ;)
09 czerwca 2014 18:47
Ojezuuuu jak mnie wyprowadziła z równowagi właścicielka mieszkania, które wynajmuje! Normalnie miałam ochotę ją rozszarpać  😵 Dobrze, że się wyprowadzam.

robakt   Liczy się jutro.
09 czerwca 2014 18:49
fin zależy mi, bo nie ma szans na warunek, a nie chcę wakacji spędzać w pracy z myślą, że wisi nade mną fizyka.
Strzyga tak jestem najstarszym dzieckiem, rodzice się interesują wszystkim, ale jakoś się strasznie uwzięli na tą fizykę, a mi takie ciągłe powtarzanie o tym nie powtarza. Dzisiaj powiedziałam to mamie, mam nadzieje, że poskutkuje.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 czerwca 2014 18:50
robakt, masz odpowiedź. martwią się bardzo.
[quote author=olencja link=topic=518.msg2114607#msg2114607 date=1402331683]
Jutro praktyczna nauka języka angielskiego. 11:30-16😲0 na naszym kochanym wydziale, gdzie jest teraz z 80 stopni ciepła.
Nie przeżyję tego i będą mnie musieli wynosić  😁


A mnie dzisiaj tak potraktowali klimatyzacją na uczelni, że wróciłam do domu z bólem głowy i katarem  🙁 Ze skrajności w skrajność..
[/quote]

U nas to nie ma takich wynalazków jak klimatyzacja  😁
Zimą za to prawie nie ma ogrzewania. Po prostu o każdej porze roku temperatura w środku jest bardzo zbliżona do tej na zewnątrz. To tak, żeby przypadkiem nikt nie doznał szoku termicznego  😉
A tak poważnie to nie wiem jak dotaszczę jutro zgrzewkę wody  😂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 czerwca 2014 18:59
U mnie w salach dla studentów też nie.. z resztą tak jak nie ma WiFi i kilku innych rzeczy  😉 Mamy za to "centrum symulacji i komputerowych gier wojennych" i tam już klima być musi  😉
u nas jest klima, w jednym budynku, ale zawsze! W chłodni prosektorium  😀 ...
AAA zdałam PPG!!  💃
Dzisiaj pisałam karne. Tragedii nie było, ale wszystko zależy od tego jak poszedł test i czy kazus dobrze rozwiązałam... will see. Za tydzień administracyjne i upragnione wakacje  😅 😅
Ostatnia sesja w moim życiu. Dzisiaj miałam ostatnie ćwiczenia  😁

Jakoś to do mnie nie dociera, że za rok będę miała dyplom ukończenia Medycyny Weterynaryjnej  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się