Sesja/Studia i t d ;)

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 czerwca 2015 09:38
galopada_, oh, 3 jest cudowna <3
Strzyga, galopada To trzymam za Was bo ja swoje 3 już dzisiaj z histologii wywalczyłam🙂 Ale było ciężko 😁 , ale dobrze, że zdane bo w pewnym momencie już mi się wszystko zaczęło mieszać i z każdym kolejnym podchwytliwym pytaniem wiedziałam mniej. Tym samym ćwiczenia z głowy, pozostaje 'tylko' egzamin praktyczny w przyszłym tyg i za dwa tygodnie pisemny ech.. to będą cięzkie 2 tygodnie.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
02 czerwca 2015 12:26
Pato zdane 💃 jeszcze czekam na wyniki biofarmy...
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 czerwca 2015 13:11
drabcio, ale scs był spoko, zwłaszcza, że ja mam taki okrojony, ino wykład. tylko o 8, to nie chodziłam 😉

boże, dzisiejsze zaliczenia były straszne. wrzesień 🤔
a czy was też katują filozofią? Ja jeszcze nie wybrałam czy będe zdawała historie czy współczesną (nie nie wiem jak wygląda wykładowca  :lol🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 czerwca 2015 15:48
miałam historię filozofii do połowy XX w (albo XIX, nie pamiętam ;P ).
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
02 czerwca 2015 16:12
P-termin z biofarmy zdaaany 💃 wszystkie 2 kola i egzam zdany w 2 dni 🏇
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 czerwca 2015 16:18
drabcio, Filozofia to zapchajdziura na każdym humanie. 😵 U mnie była na lic historia filozofii, a na dyplomacji europejskiej miałam historię antycznej i współczesnej. Do dzisiaj dziwię się jak mi się to coś udało zdać na 5.... 🤔wirek: 🤔wirek: 🤔wirek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 czerwca 2015 16:35
dla mnie filozofia współczesna jest ciekawa, ale nie mam jej jako przedmiotu 😉 uważam natomiast, że warto znać
drabcio, Filozofia to zapchajdziura na każdym humanie. 😵


ja na wecie w pierwszym semestrze miałam historię filozofii a w drugim filozofię przyrody.  😂 😂
Z oby dwóch mam 3.  🤣 Z tego semestru teoretycznie napisałam koło zaliczeniowe na 5, ale prowadzący bardzo się zbulwersował, że wszyscy mieli słowo w słowo takie same odpowiedzi.  🤣
subaru Gratulacje😉

Ja miałam do wyboru na I semestrze filozofię albo psychologię i wybrałam to drugie. Co do wybieralnych przedmiotów ciekawa jestem jak będzie z fakultetami bo mamy dwa w kolejnym semestrze a z tego co widzę to na jeden już jest dużo za dużo ludzi, ciekawa jestem czy uda mi się załapać.
Gastro napisane, teraz trochę powalcze z diagnostyka, która pisze jutro. A później to juz  tylko sesja :-)  i od 18 czerwca wakacje.
orientuje się ktoś jakie były progi na wete do Lublina w zeszłym roku?
Zabijcie mnie, nasza cudna docent z biochemii na 3 tygodnie przed egzaminem postanowiła że prócz Harpera i skryptu mamy również opanować materiał z jakiś cudnych kserówek o biochemii w żywieniu - ponad 300 stron (!!!!!) bzdur.  😵

Biorąc pod uwagę, że codziennie mam 6 koni do ogarnięcia i wracam do domu po 16, ledwo żywa to... może powinnam sobie to odpuścić i zaplanować biochemiczny wrzesień?  😎
patid Wstyd przyznać, ale nie wiem mimo, ze tam studiuję. Wiem na pewno, że sporo osób z listy rezerwowej wskakiwało nawet w sierpniu/wrześniu na kolejne miejsca. Ja rekrutowałam sie trochę inaczej (dopiero w rekrutacji na niestacjonarne bo wczesniejszą przegapiłam, tzn nie wiedziałam jeszcze wtedy, że mam plan studiować;d) i z moimi 286 punktami dostałabym się od razu w pierwszej (mówię o stacjo, bo na niestacjo to wiadomo jeszcze niższe).
Jakbyś znalazła jaki ostatecznie był próg to daj znać bo sama jestem ciekawa.
Proszę o kciuki o 8:30 i 16. Cobym nie musiała sobie we wrześniu głowy genetyką zawracać...  😵
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 czerwca 2015 09:18
Grrr nie dostałam zgody na promotora  🙁 I jestem w czarnej d. bo żaden z listy, z której mogę wybrać nie zajmuje się moją tematyką  🙁
Na kole z ochrony środowiska miały sie powtórzyć wszystkie pytania. Powtórzyły sie 2 na 25.  😂 jestem w czarnej d..  😵
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 czerwca 2015 10:22
Proszę o ostatnie (mam nadzieje) kciuki o 13.
smarcik Oj a a to nie od promotora zależy czy cię przyjmie?

Sonkowa Ech nie tym to następnym razem, ja w czwartek mam ostatnie koło z ochrony i muszę je napisac na 5 jesli chcę miec zwolnienie z egzaminu, nie wiem czy to realne... a jak nie to egzamin 25 czerwca...

Strzyga kciuki są!

i generalnie zostałą ta nieszczęsna histologia z embriologią i oprocz tego własnie egzamin z genetyki i ochrony środowiska.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 czerwca 2015 11:04
Magdzior no niestety nie bo on sam podpisał pismo żeby być moim promotorem.. I pupa, dziekan się nie zgodził i tyle. Cóż, napisałam maila z prośbą żeby sam mi przydzielił promotora bo nie jestem w stanie znaleźć nikogo innego kto zajmuje się tą tematyką.. Mam nadzieję, że się zgodzi 😉 Potrzebuję takiego nieingerującego promotora 😉
Ja z takim szybkim pytankiem, jak wygląda kwestia wykorzystywania ilustracji w pracy dyplomowej? Zarówno z książek i z internetu. Czy muszę do każdego autora pisać pytanie o zgodę czy wystarczy jak dodam odnośnik jak przy cytowaniu?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 czerwca 2015 15:51
etyka w zarządzaniu zdana.
Strzyga, gratulacje! To teraz już spokojnie możesz ruszać na CSIO? 😀

Oddałam dzisiaj pracę licencjacką do dziekanatu, nareszcie mam to oficjalnie z głowy! 😅 Obrona 26 czerwca 😀
Koło z genetyki to był jakiś kosmos.... Drugi termin najprawdopodobniej we wrześniu. cudownie...  😵
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 czerwca 2015 21:28
w "bulach" cisnę esej naukowy na temat który mało mnie interesuje, na który mało wiem. w dodatku wszystkie materiały mam z neta w pdf  😜
może skończę dziś, oby. tyle miałam zrobić, a oprócz tego eseju, napisałam tylko przemówienie na zaliczenie z retoryki  🤔wirek:
W przyszłym tygodniu muszę zaliczyć:
- wykłady z profilaktyki
- kolosa z profilaktyki
- całość z produkcji roślinnych
- kolosa z dobrostanu
- nieobecności z metod
- dwa kolosy z metod
- zerówkę z uczenia
Pozdrawiam. 😜
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
05 czerwca 2015 13:33
Flygirl ja ponadrabialam zaleglosci to i Tu dasz rade. Ja wlasnie sie wczoraj eksmitowalam na wies, trzaskam synteze na wtorek na tarasie i co jakis czas przebiega sarna po polu <3 to sa dla mnie idealne warunki do nauki. Na dzis zostaly mi jeszcze 3-4 syntezy+ powtotka+powtorka mieszania+ nowa metoda. Jest przyjemnie.
czy ktoś pisał pracę dyplomową z ankietą? mój promotor ma mnie głęboko w poważaniu i powiedział, że w analizie ankiety pomogą mi jakieś publikacje, czy książki do tego przystosowane. Czy korzystaliście z takiego czegoś?
Tradycyjnie, zabrakło mi pół oceny do zerówki z diagnostyki. Takie szczęście xD
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się