Sesja/Studia i t d ;)

robakt   Liczy się jutro.
03 lipca 2015 09:43
maracuja mój tata ma stetoskop, ostatnio kupował nowy, jest ratownikiem medycznym, mogę podpytać jakbyś chciała.
Strzyga, zapraszam po odbiór  😁

maracuja, w sumie jeszcze nie wiem czy trzeci  🤣 dziekan musi mi dać zgodę na warunek. Co do stetoskopu to ja mam Littmanna, ogólnie jak 90% roku, nie wiem czy popularność oznacza, że jest jakiś super dobry  🤔 ale za to jest ładny  😁
robakt, byłabym wdzięczna 🙂

zonk, wczoraj czułam się jak tępa blondzia jak z koleżanką dumałyśmy w sklepie nt kolorów, Littmann pod tym względem zdecydowanie wygrywa. Malinowy jest absolutnie szałowy 😀 niestety nie mieli akurat na stanie Ocean Blue, nad którym też się zastanawiam.

A z tym warunkiem chyba nie powinno być kłopotu? Myślę że uczelnia chętnie przygarnie trochę kaski, z tego co pamiętam wspominałaś, że ładnie sobie liczą za ECTSa... 😉
robakt   Liczy się jutro.
03 lipca 2015 14:49
Mój tata potwierdza,  ale nie w temacie kolorów,  tylko jakości -  Littmann najlepszy na rynku  😉
maracuja, chodzi o to, że dziekan może się nie zgodzić na warunek i wtedy powtarzam tylko biochę i jestem nadal na drugim roku  🙄 Ja mam malinowego Littmanna  😀 Koleżanka ma ocean blue i też jest śliczny  💘
U nas też Littmany rządzą, sama mam śliwkowy 😀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 lipca 2015 19:46
jest tu ktoś z UJ? w Waszej bibliotece jest coś, czego bardzo potrzebuję  :kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 lipca 2015 23:49
Jak mi sie nie chce uczyć do obrony 🙁
Jak mi się nie chce uczyć do anatomii.  🙁 🤣
galopada_   małoPolskie ;)
05 lipca 2015 07:43
maracuja, ja mam littmanna classic II. Jak 90% moich znajomych 😉 Spirita ma mój chłopak, ale woli osłuchiwać moim. (swoją drogą głupio wygląda z moim w kolorze ocean blue 😁 mam zdjęcie jak mi mierzy w nim ciśnienie, ale nie nadaje do publikacji, chyba ze na pw  😂 😂 )
moi też uważają, że tylko littmanny. Swoją drogą uroczo, że jak poprosiłam o sluchawki na wyjazd do stajni to dali jakiś badziew (i do tego wogóle nie ,,leży"w uszach) 😁 . Ale faktem jest, że jak słuchałam niby zastawki mitralnej to nie wiem czy to stuku puku to była zastawka, wiercący się koń czy jakieś inne tajemnicze odgłosy z wnętrza 😉
[quote author=galopada_ link=topic=518.msg2387139#msg2387139 date=1436078606]
maracuja, ja mam littmanna classic II. Jak 90% moich znajomych 😉 Spirita ma mój chłopak, ale woli osłuchiwać moim. (swoją drogą głupio wygląda z moim w kolorze ocean blue 😁 mam zdjęcie jak mi mierzy w nim ciśnienie, ale nie nadaje do publikacji, chyba ze na pw  😂 😂 )
[/quote]
dawaj, co tam 😂 szczególnie że masz ocean blue! Nie widziałam go na żywo, ale na zdjęciach to czysta miłość 😜

przekonałyście mnie, będzie Littmann 😀
galopada_   małoPolskie ;)
05 lipca 2015 10:38
ja planuje zamówić sobie jeszcze gumy w royal blue 😍
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 lipca 2015 23:57
ledwo ciągnę. co za masakra.
Strzyga, mi już mózg dymi. Siedzę przed książką i próbuję coś czytać, ale już tym rzygam 😀 We wtorek piszę anestezjologie (nienawidzę), w czwartek urologię (jest ok). Chciałabym się wziąć za to drugie ale widmo pierwszego tak mnie przeraża, że jestem w stanie tylko na tym się w miarę skupić. Chcę wakacje
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 lipca 2015 00:14
vanille, mózg mi wypłynie, siądę przed komisją i tak nic nie powiem. To będzie dopiero zabawa.
Strzyga, kiedy się bronisz?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 lipca 2015 00:35
🏇We wtorek. O ile nie zejdę wcześniej ze stresu :/ już mam nerwoból.
Błagam o mocne kciuki od 9!  👀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 lipca 2015 20:08
Za każdym razem czytam to jakbym czytała po raz pierwszy. Polegnę jutro =(
Co sie robi jak się nie obroni pracy?
Strzyga, dasz radę. Myśl pozytywnie! Jutro o tej porze będzie po wszystkim. Trzymam kciuki
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 lipca 2015 06:14
O ile dożyje.
Ostatni raz, mam nadzieje, proszę o kciuki. O 11 wszystko się okaże.
Strzyga, trzymam kciuki! Daj znać jak poszło! Ja proszę o kciuki o 15
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 lipca 2015 13:06
Straszny stres. Ale dostałam pytanie w którym dobrze się  czułam i tak oto jestem magistrem 😀
Strzyga brawo! Ja jutro zanoszę do dziekanatu pracę 🙂
Od dziś jestem podwójną studentką  🤔.
Strzyga, gratulacje! :kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 lipca 2015 21:15
Chuda, dziękuję. Straszny stres i spora ulga po 😀
vanille, dzięki, a jak Tobie poszło?
Gillian   four letter word
07 lipca 2015 21:27
Strzyga, gratulacje 🙂
Strzyga, a dziękuję, chyba nie będzie aż takiej masakry 😀 Powinnam zdać ale wyniki dopiero w przyszłym tygodniu. Teraz urologia w czwartek - w porównaniu do anestezjologii to chce mi się śpiewać na myśl o nauce tego
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się