Sesja/Studia i t d ;)

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 września 2016 09:33
Ja już po, było strasznie  🙁 nie wiem co myśleć i nie wiem kiedy wyniki.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
14 września 2016 20:23
smarcik- będzie dobrze! Nie przejmuj się!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 września 2016 15:58
Dementek zależy co kto rozumie pod pojęciem 'dobrze' 😉  :kwiatek:
Już prawie tydzień po fakcie, ale biochemia zdana  💃
madasrabbits to zapraszam jutro na moja biochemie 😀
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
16 września 2016 12:47
Dementek zależy co kto rozumie pod pojęciem 'dobrze' 😉  :kwiatek:


Aby do przodu. Czort z ocenami  😉 Ważne, żeby zaliczyć.
Wygrałem batalię z sesją, natomiast okazało się, że muszę napisać pierwszy rozdział licencjata do przyszłego tygodnia, żeby dostać zaliczenie z seminarium... A niestety, nie mam jeszcze prawie nic 🙁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 września 2016 15:54
Dementek u mnie jest trochę inaczej 😉 Tu nie ma ocen. Za to część komisji bardzo mocno skrytykowała moją koncepcję rozprawy, co nie wróży dobrze na przyszłość.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 września 2016 16:25
Wygrałem batalię z sesją, natomiast okazało się, że muszę napisać pierwszy rozdział licencjata do przyszłego tygodnia, żeby dostać zaliczenie z seminarium... A niestety, nie mam jeszcze prawie nic 🙁

witamy w świecie pisania prac dyplomowych ;P
Ja po udrękach z mikro w końcu ją zdałam ... Tak wiec sesja w całości zaliczona i jestem oficjalnie na trzecim roku.  😅
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
16 września 2016 23:14
Dementek u mnie jest trochę inaczej 😉 Tu nie ma ocen. Za to część komisji bardzo mocno skrytykowała moją koncepcję rozprawy, co nie wróży dobrze na przyszłość.


Oj, na tym to się nie znam kompletnie...
Właśnie zdecydowałam, że poprawiam maturę w tym roku z dwóch przedmiotów.
Jeszcze nie wiem czy mi się to przyda, ale sama dla siebie to zrobię.

Więc powoli biorę się za naukę, żeby to poprawianie miało jakiś sens  🤣
robakt   Liczy się jutro.
18 września 2016 14:04
Proszę o kciuki jutro o 10. Dzisiaj ostro siedzę.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
18 września 2016 15:50
Ja jutro o 11.30 . Brak mi mocy ... 🙁
Nadal nie mam planu zajęć. 😵
flygirl, u nas też ni widu ni słychu 😁 Podobno rok temu pojawił się pod wieczór dzień przed zajęciami 💃 Nie myśleć o tym i dobrze wykorzystać ten tydzień wakacji, o 😀
flygirl, ja też nie, ale u nas to akurat nic dziwnego 😉
Na dodatek dostałam informację, że na publikację planu przed 26. września raczej nie mamy co liczyć...
Tak tylko, że ja już nie mam zamiaru mieszkać w Lublinie, tylko dojeżdżać, jednocześnie idę do pracy w Szczecinie i miło by było podać dyspozycyjność i w ogóle wiedzieć, co zrobić ze swoim życiem. 🤣
To tylko my zaczynamy 26. września? 😁
u nas też pewnie pojawi się chwilę przed rozpoczęciem zajęć, ale idzie się do tego przyzwyczaić. W końcu to UP 😁
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
19 września 2016 20:14
To samo na UWM-ie... Dzisiaj dowiedziałam się, że do 24 września trzeba opłacić studia za semestr. Nie ma planu, nie wiem, jak umawiać klientów, kiedy zawozić klamoty do akademika, gdzie się przeprowadzam z narzeczonym...
I weź znajdź jakąś prace czy zaplanuj cokolwiek gdy nic nie wiadomo.

A jeśli chodzi o UP w Lublinie to w zarządzeniu od rektora jest, że plany zajęć mają być podane do wiadomości na dwa tygodnie przed rozpoczęciem zajęć  🙄
Najwyraźniej mają to daleko gdzieś
Trzeba było tydzień wcześniej tu napisać, dzisiaj rano już plan był. 😁
Mam zajęcia od środy do piątku, w tym połowa co 2 tygodnie. Nadal nie mam pojęcia, jak to rozegrać. 😂 Mam nadzieję, że na część nie będzie trzeba chodzić, a resztę się poprzenosi.
Ja znam zarys planu od dawna, ale większość to ćwiczenia, na które rejestruję się 27 i 29. Jak dobrze mi się uda, to będę miała jeden dzień wolny, a pozostałe od rana do wieczora, co mi najbardziej pasuje. Tylko zsynchronizowanie tylu spraw przy rejestrowaniu się pierwszy raz trochę mnie przeraża.
My też planów nie mamy, ale w tamtym roku były jakoś 22.09 więc w tym tygodniu powinny być, oby bo też muszę zaplanować co i jak z weekendami zależnie jak będę miała zajęcia w piątki i poniedziałki, czy będę mogła wracać na weekend do pracy czy raczej muszę szukac czegoś w Lublinie.

Dementek   ,,On zmienił mnie..."
23 września 2016 12:21
Narzeczony ma już plan zajęć, a ja dalej nie. I nie wiem, czy umawiać klientów na następny weekend, czy nie...
A ja już mam póki co wyklarowane. Jeden tydzień będę jeździć na czwartek i piątek, a drugi na sam piątek. I gites. 😀
Mój plan wygląda cudownie, nie będzie problemu z połączeniem studiów z pracą na noce, bo nie zaczynam wcześnie rano  😍 Już w sumie nie mogę się doczekać!
Mój plan powinien pojawić się dziś późniejszym popołudniem. Mam nadzieję, że w poniedziałek nie będę miała na rano, bo jeszcze tkwię w domu i nijak nie wyobrażam sobie wrócić do rzeczywistości, więc pojadę dopiero w niedzielę 😁
Mój plan też nie jest tragiczny
Jeszcze tylko dowiedziec sie w których grupach językowych jestem.
(gdyby ktos z UP byl na Ciwie i zobaczył czy sa listy to będę wdzięczna)
Teraz tylko znaleźć jakąś prace  🙄 i czekać na decyzje o stypendiach
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się