Ankieta do uzupełnienia - do pracy magisterskiej

Prosze moderatorów o pozostawienie wątku tylko na dzisiekszy wieczór😉

Koleżanka bardzo mnie poprosiła o pomoc, potrzebuje szybko zebrać jeszcze trochę ankiet do pracy magisterskiej. Już raz voltowiczki mi bardzo pomogły, więc obiecałam jej, że wrzucę Wam tą ankiete i w jej imieniu poproszę Was o pomoc😉

Ankieta dotyczy wiedzy o resocjalizacji i opinii na ten temat. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Koleżanka prosi żeby odpowiadać na czerwono😉

Ankieta do pobrania tutaj: http://wrzucacz.pl/file/1801302636445/ankieta.doc

Uzupełnione wysyłajcie proszę na adres: martyna.kronenberger [at] gmail.com

Ponieważ to sprawa pilna to bardzo proszę o uzupełnienie ich jak najszybciej! I prosze o podsyłanie ich dzisiaj, ewentualnie jutro. Później moderatorki prosze o zamknięcie wątku😉

Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
Nie chciałam tworzyć nowego tematu, bo znalazłam idealny 🙂


Proszę o wypełnienie krótkiej ankiety do pracy magisterskiej. (dotyczy turystyki jeździeckiej)

http://www.ankietka.pl/ankieta/114996/ankieta-dotyczaca-turystki-jezdzieckiej-na-dolnym-slasku.html wypełnisz?
ushia   It's a kind o'magic
06 marca 2014 23:03
podbijam:
prośba o wypełnienie ankiety do ludzi wychowanych w rodzinach niepełnych / zastępczych:

https://docs.google.com/forms/d/1dv6arNAg-cJD9bsqxkL-obgolJrxHfG4c9sK36RTkZA/viewform

Dziękuję w imieniu magistrantki  :kwiatek:
Ankieta fajna, ale dluuuuga, z 15 min.trzeba miec jak nic 🙂
Już wypełniam 😉
Ja jestem za tym, żeby zrobić wątek z ankietami do wypełnienia, bo co chwile jakis nowy wątek, bo ktoś robi ankietę 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 marca 2014 17:46
[s]Jak jestem jeszcze przed maturą, to zaznaczam w wykształceniu gimnazjalne czy student (w domyśle - w trakcie nauki)? [/s]
Edit: Nieważne już. Nie dla mnie ta ankieta, za dużo pytań o związkach, a ja w żadnym nigdy nie byłam  😁
Też się nad tym zastanawiałam, zaznaczyłam gimnazjalne
Pytania w ostatniej części z góry zakładały że osoby wypełniające ankietę mają permanentną depresję 🙂 A ja akurat teraz od niedawna nie mam stanów depresyjnych  🏇 gdybym ankietę wypełniła dwa miesiące temu wynik pewnie byłby zupełnie inny...
Podejrzewam że wyniki ankiet zostaną podstawione do wymyślonej już tezy.
No ale nie moja sprawa, ankietka wypełniona 🙂
Też na to zwróciłam uwagę i brakowało mi odpowiedzi "jestem bardziej szczęśliwa niż wcześniej" 😀
Koniki5, pytanie 50 i 59 się powtarza 😉 wypełnione 😉
Próbowałam... wymiękłam w 1/3...
Za długa ankieta, poza tym dlaczego zwykły człowiek ma tłumaczyć przepełnienie schronisk, czy decydować o usypianiu ślepych miotów... przy okazji usypia się ślepie mioty, czyli zwierzęta zanim otworzą oczy - a nie gdy są fizycznie ślepe lub głuche...
Libeerte 
  :kwiatek:

Gaga dzięki za podjecie proby 🙂 lepsze to niż nic. Generalnie ankieta może się wydawac ciezka ale taka miała być. Jeżeli chodzi o slepe/głuche szczenięta to masa osob nie zauwaza ze z psem jest cos nie tak - patrz watek PSY tam chyba tez pojawil się post o białym głuchym bullu. Co do schronisk to każdy może mieć inne zdanie nie trzeba pisać elaboratu.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się