POMOCY! jak ''naprawic'' iPoda?

dzis rano dzien jak co dzien wlaczam ipoda i nagle wyswietla mi się cos takiego jak na zdjęciu ponizej.
podłączyłam go do komputera, w programie niby wszystko normalnie, ale nie da się go jakos 'zresetowac'', no nic kompletnie.
miał ktos podobny problem ?
prosze o pomoc  🙇

edit: zapomniałam dodac zdjecia :emot4:
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 kwietnia 2009 19:52
A może wyjąć na chwilę baterię i włączyć ponownie?
to dziadostwo się nie otwiera  🙁
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
24 kwietnia 2009 20:01
A masz go jeszcze na gwarancji?
niestety juz nie  🙁
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 kwietnia 2009 21:27
albo odlacz od komputera i sprobuj zresetowac (włącz i wyłącz przełącznik Hold, a pozniej naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przycisk Menu i środkowy przycisk (Select) do momentu wyświetlenia sie jabluszka).
mozesz tez podlaczyc do komputera i przywrocic ustawienia fabryczne (restore) 🙂
Pierwsza opcja nie działała i nawet przy podłączeniu nie chciał mi przywrocic tych ustawien.
zostawiłam go w takim stanie na całą noc. bateria padła, podłączyłam go znow do kompa i nagle wsztko ok  🤔wirek:
zobaczymy co dalej z tego bedzie.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 kwietnia 2009 12:28
Jun, Podobnie iałam z moją mp3 sony. Tyle, ze ona mi sie zawieszała, kasowała wszystke pliki mp3 i wyskakiwał błąd systemu. Jak rozładowałam parę razy inie uzywałam jej troche to po tym czasie wróciło wszystko do normy... o.0
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
25 kwietnia 2009 16:20
Ja mam też drugie mp3 Creative Zen, i wszystko jest ok, ładuje się, można słuchać, ale nie łączy mi z kompem. Tym samym nie moge zgrywać nowych mp3, dalam bratu moze uda mu sie cos z tym zrobić, bo gwarancje chyba zgubiłam 😁
Ada   harder. better. faster. stronger.
25 kwietnia 2009 17:06
Jun, nie pocieszę Cię ale generalnie ipody są zrąbane :/
Sama kupiłam mimo iż wszyscy odradzali teraz mi się wiesza ale cóż podobał mi się więcj kupiłam :p
Mój kuzyn miał 3 idpody, które mu padły teraz ma 4-tego.
W większości przypadków nie opłaca się tego wogóle naprawiać bo kosztuje to prawie tyle co nowy.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
25 kwietnia 2009 17:24
🤔 ja mam 3 ipody: 1, 2 i 3 generacji, wszystkie dzialaja i ani razu sie nie zawiesily, a z zadnym sie nie cackalam jakos specjalnie
Ada   harder. better. faster. stronger.
25 kwietnia 2009 17:48
Edytka, no mój kuzyn tak jak mówiłam ma już 4-tego.
Moja kumpela 2 miałam, trzecie mp3 kupiła już inne.
Mój ipod, na którym np. w danym momencie jest 700 kawałków po podłączeniu do komputera potrafi pokazywać ich tylko 50 i jak go odłączam od komputera rzeczywiście zostaje ich tylko 50 :/
Mój kolega z klasy też ma ipoda jemu akurat się wiesza co jakiś czas, wyskakuje tam jakiś komunikat i po jakimś czasie sobie znika, nikt nie wie czym jest to uwarunkowane.

No więcej nie ma co wymieniać, więcej przypadków zresztą nie pamiętam.

Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
25 kwietnia 2009 17:55
Ale mnie przestraszyłyście, oby mój iPod działał tak jak należy dopóki to JA nie zadecyduje, że chcę go wymienić  😁
Ada   harder. better. faster. stronger.
25 kwietnia 2009 18:00
A właśnie tak a propo może ktoś coś poradzi na mój problem, który opsiałam powyżej ?

Mój ipod, na którym np. w danym momencie jest 700 kawałków po podłączeniu do komputera potrafi pokazywać ich tylko 50 i jak go odłączam od komputera rzeczywiście zostaje ich tylko 50 :/
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
25 kwietnia 2009 18:36
sprobuj zrobic restore calego systemu. po podlaczeniu ipoda do komputera powinnas miec taka funkcje, to powinno pomoc na takie problemy 🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
25 kwietnia 2009 19:04
Ok, dzięki !
Zrobione, może pomoże.

A wiecie może co poradzić na:
Wrzucam do ipoda całą płytę, każdy kawałek ma swoją nazwę oraz jest tyłu albumu.
Na ipodzie tego nie ma.
Wszystko mi wpada do "Unknow Album"
Da się jakoś to zmienić ?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
25 kwietnia 2009 19:51
zobacz w iTunes czy wpisujesz te dane w odpowiedniej rubryce 🙂 bo moze masz te dane wpisane nie tam gdzie byc powinny. a jezeli tutaj jest wszystko w pozadku to skonsoliduj bibliotekę
Ada   harder. better. faster. stronger.
10 maja 2009 18:34
Tyle że genralnie to ja nic nigdzie nie wpisuje.
Po prostu wrzucam -"dodaj folder do biblioteki" to czasami pakuje się ładnie jako płyta z nazwami kawałków a czasmi wlatuje do "Unknow Album"
A da się jakoś inaczej ? tzn. gdzie to się wpisuje ?
Ja tak mało techniczna jestem  🙄
Jak zgrać audiobooka na Ipoda?


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się