trener

Jakie ma podejście, czy dużo można się u niej nauczyć i jakie konie.  :kwiatek:
Czy w okolicach Michalowa ( swietokszyskie ) jest jakis ogarniety trener, ktorzy poprowadzi trening na moim koniu z uwzglednieniem, ze jest mlody i wszystkiego musi sie nauczyc ?
Dramuta12 ma bardzo duże doświadczenie w pracy z końmi, różnymi, w tym młodziakami i uważnie dopiera trening do wieku konia, co mi się bardzo podoba. Wie dokładnie co koń w danym wieku może zrobić.  Ma strasznie dużo cierpliwości, bardzo dużą wiedzę, obserwuje, wsiada i słucha - niby takie oczywiste, a jednak ciężko z tym u niektórych. Daje dużo wskazówek co do żywienia konia, pomaga, wysłucha, jak trzeba podniesie na duchu. Ja jestem bardzo zadowolona, mój Młodziak strasznie się zmienił na plus, rozbudował się w prawidłowy sposób - co również potwierdza prawidłowy trening - nasza Masażystka to potwierdza. Ogólnie POLECAMY 🙂 mój koń trafił do niej jako chodzący jak jeleń  chudzielec, teraz jest super, a jazda na nim to mega przyjemność.
Jakbyś miała jakieś jeszcze pytania śmiało pisz.
Pozdrawiam

O to super. Szukam właśnie kogoś, żeby popracować z młodą, a przy okazji poduczyć się na innych koniach 🙂. Bierze ona może konie w trening? Tak, nie wiem, na miesiąc? Może być priv  :kwiatek:.
Dramuta12 pewnie tak 🙂 Leci priv 🙂
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
03 września 2014 09:12
Szukam trenera - skoki dla koleżanki, ktory dojechałby w okolice Piaseczna 2 do 3 razy maksymalnie w tygodniu w cenie za trening do 100zl. Ze strony ujezdzeniowej koleżanka ma trenera, szuka kogoś z kim mogłaby skakać. Do głowy przychodzi mi Mietek Zagor, ale nie wiem ile aktualnie bierze za trening. Ktoś coś?
Szukam trenera ujeżdżeniowego, który jest w stanie dojechać w okolice Radzynia Podlaskiego (woj. Lubelskie)? Ktoś zna kogoś takiego?  Poziom klasy N 🙂
Nie wiem czy nie zadać tego pytania w innym wątku, do którego częściej zagląda np. trójmiejskie stajnie, ale spróbuję tu:

szukam trenera ujeżdżeniowego w pomorskim, dokładnie okolice Kartuz, Lęborka, Trójmiasta.
Z mojej wiedzy: p.Zofia Górska, p. Mishlanowa-Podpora, p.Agata Lenartowicz, p.Anna Skrzeszewska, p.Hałeła-Pawłowska, Joanna Lopko.
Czy ktoś coś wie bardziej konkretnie? o tych osobach- gdzie trenują? czy na swoich koniach? koszt treningu? może być na pw.  :kwiatek:
Może polecacie kogoś innego? Bardzo zależy mi na znalezieniu dobrego trenera uj.
RioBravo, w pomorskim jest jeszcze pani Marlena Gruca-Rucińska: http://dressage.zabookuj.eu/
Możecie polecić trenera ujeżdżeniowego ( Aromer i okolice ) który  poprowadzi trening na własnym ( trenera ) koniu ?
kujka   new better life mode: on
24 września 2014 09:32
RioBrawo, pani Lopko zdecydowanie!!
Witam 🙂
Czy miał ktoś z was okazję trenować pod okiem p. Bartosza Budka? Bardzo proszę o każdą opinie na jego temat! 🙂

  arivleMietek Zagor bierze ponad 100 za trening.
arivle z tego co pamiętam to jak kiedyś do P.Mietka dzwoniłam to brał jakieś 150zł? nie jestem do końca pewna,ale na pewno ponad 100zł. a może tak Mietek Podgórski?mimo opinii jaką ma to jednak uczyć potrafi,u mnie w stajni wytrenował pare osób na poziom 130 i więcej z tego co słyszałam.
malamroz co do Bartka to opinie są różne,jedni chwalą inni nie..to zależy czego oczekujesz od trenera i do jakiej kwoty,napisz na priv. jeśli masz ochotę to może jakoś pomogę :kwiatek:
czapraczek   Cel jest bliżej niż myślisz ;)
29 grudnia 2014 13:15
Hej , mozecie mi pomóc , szukam trenera skokowego i dobrego macie jakieś propozycje ? 🙂  :kwiatek: 💘
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 grudnia 2014 14:31
Gdzie?
czapraczek   Cel jest bliżej niż myślisz ;)
31 grudnia 2014 00:13
Warszawa 😉
Praski. Magda.
Ciekawe , warto posłuchać Witka  😉 http://www.swiatkoni.pl/videos/1228,siodlarnia-adam-nowak.html Niech tytuł strony nie myli  😉
Wie ktoś może czy warto jeździć z p. Anną Ciesielska (Poznań - Kiekrz)? Interesują mnie treningi na jej koniach ile to będzie mniej więcej kosztowało?  👀
Czy ktoś jeździł z p. Krzysztofem Tomaszewskim? Potrzebuję opinii, gdyż mam możliowść konsultacji.
Zna ktos jakiegoś trenera ujezdzeniowego w kotlinie kłodzkiej ?

poszukuje osoby która popracuje z nami od poprawy podstaw i poprowadzi przynajmniej pare kroków dalej 😉
edit : to moze chociaz jakis naprawde dobry trener z rekreacji?
Orientuje się ktoś czy tacy zawodnicy jak p. Kiecoń, p. Ludwiczak, p. Skrzyczyński, p. Morsztyn, bądź p. Psiuk przyjmują do siebie osoby z zewnątrz na konsultacje? 🙂
Pialotta - jeśli chodzi o J. Skrzyczyńskiego to najlepiej zadzwoń 🙂  bo czasowo różnie bo jest bardzo zapracowany a i boksy zajęte, ale są w planach dodatkowe boksy, najlepiej pytać bezpośrednio...na priv podam telefon
Pialotta, Grzesiu Psiuk bez problemu jeździ po okolicy i trenuje różnych zawodników. Tak samo jak wyżej, polecam zadzwonić, to mega sympatyczny człowiek 🙂
Będę bardzo wdzięczna za kontakt, anai skrobię pw  :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 lutego 2015 21:54
Pialotta, a chcesz jechać na jeden dzień czy z noclegiem? Bo jak na dzień, to Skrzyczyński raczej nie protestuje.
Każda opcja wchodzi w grę 🙂
Kogo polecacie z okolic Starej Miłosnej od skoków? Zależy mi na kimś kto jezdzi w te strony, żeby koszty dojazdu mnie nie zabiły 😉
W okolicach Starej Miłosnej z całego serca polecam Pana Mariana Nowickiego.
Bardzo prokoński, spokojny, zero pośpiechu, wplata w skoki dużo pracy nad rozluźnieniem i ujeżdżeniem.
Wadom jest, że jest mało medialny, nie ma dobrej gadki na wstępie i nie obiecuje "wielkich sukcesów" przez co z początku nie robi oszałamiającego wrażenia.
U nas w stajni niestety większe wzięcie mają trenerzy z dobrą gadką i bajerem - nawet jeśli nie przekłada się to na wyniki jeźdźca/ konia.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się