trener

Witam,
szukam dobrego trenera z okolic Oświęcimia, Pszczyny, Bierunia. Jeżdżę jak dotąt rekreacyjnie, ale marzy mi się ambitniejsza rekreacja, złota odznaka i być może jakieś amatorskie zawody. Jeżeli znacie kogoś, kto udziela dobrych treningów, czekam na odp.
Ja bardzo przepraszam, ale skoro "może jakieś amatorskie" zawody, to chyba raczej brązowa odznaka. Ewentualnie srebrna. 🙂
szczerze to już jestem po srebrnej i szukam kogoś kto mnie przygotuje do złotej i ewentualnie do egzaminu na instruktora szkolenia podstawowego. Miałam rok przerwy w jazdach ze względu na ciążę 🙂
A to dałam się zmylić tym amatorskim zawodom.  😉 Brzmiało mi to jak " Jeżdżę używanym Tico, ale mam ambicję na coś lepszego, Jaguar a może jakiś Opel?"  😉 Sorki  😡
spoko 🙂 nic sie nie stało 🙂
Czy ktoś z Poznania ma jakiegos sprawdzonego trenera??? I jak sie ceni  😉
Dziewczyny polecam dwoje fajnych ludzi mają fajną stajnie, super pracują z końmi. Wiele ludzi jest zadowolonych mają jednak stajnie 30km od janek. Wszystkie konie startują w zawodach umieją b.dużo, ja przerzuciłam już kilku takich "trenerów" i tu się zatrzymałam bo mój koń zaczął skakać a moja technika, która była do bani się poprawiła. Nigdy nikt nie powiedział mi o rzeczach i tak ważnych szczegółach co oni. Ale myśle że nie będzie dla nich problemem dojechać do Was. Szczegóły podam na prv jeśli będziecie zainteresowane 🙂.
Czy ktoś z Poznania ma jakiegos sprawdzonego trenera??? I jak sie ceni   😉


Od skoków czy ujeżdżenia?
Chodzi o trenera skoków i  elementy ujeżdzenia łopatki, ustępowania itp. konik młody więc musi się uczyć,  wolałabym pod doświadczonym okiem  😉
Znacie Andrzeja Owczarka? Wiem, że dojeżdża do mojej stajni, ale nic poza tym, więc chętnie się czegoś dowiem 🙂
Severus   Sink your teeth into my FLESH
14 grudnia 2009 11:49
Dzionka - Andrzej Owczarek jest trenerem w LKJ Klaudyn Kampinos. Niedługo będę tam jeździć (pewnie po świętach), więc będę mogła powiedzieć coś więcej.
Dzionka - Andrzej Owczarek jest trenerem w LKJ Klaudyn Kampinos. Niedługo będę tam jeździć (pewnie po świętach), więc będę mogła powiedzieć coś więcej.
dziwne, bo baza PZJ nie zna takiego szkoleniowca ani nawet zawodnika...a sam "Klaudyn" też nie jest marka gwarantującą jakość usługi...
Razem zaczynaliśmy jeździć. Potem on założył swoją stajnię, na pewno współpracował lub nadal współpracuje z Ratajczakiem. Ale czy jest trenerem w pełnym tego słowa znaczeniu? Baza Pzj mówi, że nie.
zupełnie nie obchodzą mnie formalności...znam wielu doskonałych szkoleniowców nie mających żadnego "kwitka", chodzi mi o to ,ze praktykiem tez chyba nie jest skoro PZJ nie odnotował takiej osoby w swoich bazach...tylko tyle i aż tyle.
Witam,
szukam dobrego trenera z okolic Wołomina (koło Warszawy), chcę zacząć ambitniejszą rekreację, starty w zawodach itd. jeżeli znacie kogoś, kto przyjeżdżałby do mnie (mam swoją stajnie i konie) to czekam na odp.  🏇
wrotki, ja akurat nie znam tego Pana ani też o nim nie słyszałam, więc nie bronię niczyich racji, ale PZJ ma bazę komputerową tak naprawdę od kilku lat i wiele wyników , choćby sprzed 8-9 nawet lat (a może i wcześniejszych) nie ma w bazie danych dostępnych przez net czu nawet tam na miejscu, jeśli ta osoba ma nawet tylko 30 lat to mogła mieć wyniki a ich nie zobaczysz. To mówię tak na przyszłość, i innym, bo mogą być fajnie pracujeący z końmi ludzie a obecnie nie startujący lub startujący mniej.
Jesli chodzi o Andrzeja Owczarka to jak ktos juz napisal wsoplpracuje on z Ratajczakiem.
Jesli chodzi o treningi to Ratajczak pozwala mu na swoich zgrupowaniach byc wspolprowadzacym - co mysle o czyms swiadczy.
Jak chcesz cos dokladniej to zapraszam na priv. - trzymam konia u niego w stajni, jezdze z nim, znam tez prywatnie a nie tylko 'sluzbowo'.
Pozdrawiam 🙂
maab   road to hell
15 grudnia 2009 11:04
Trzymalam konia w Klaudynie do wrzesnia. Kilka treningow/jazd z A.O. widzialam. Powiem tyle, ze zycze wlascicielowi stajni wiecej wytrwalosci i zaangazowania we wlasne miejsce, ktore ma olbrzymi potencjal, ale jak dotad kompletnie nie wykorzystany!
Severus na Twoim miejscu poczekalabym do wiosny, ewentualnie do momentu powstania hali, bo zima, poza jazda w teren, nie ma gdzie jezdzic.
pozdrawiam
Severus   Sink your teeth into my FLESH
15 grudnia 2009 18:57
A jak w końcu idzie z tą halą? Bo słyszałam, że trochę się obsunęli czasowo
OK, dzięki za opinie! Będę się jeszcze dopytywać.
ej tam gadacie  🤣 Andrzej O. przystojny facet  🏇 napewno będziecie zadowolone...młode dziewczyny lubi i one jego też  😎
O kurde, to jutro dzwonię ;P
Witam,
szukam dobrego trenera z okolic Wołomina (koło Warszawy), chcę zacząć ambitniejszą rekreację, starty w zawodach itd. jeżeli znacie kogoś, kto przyjeżdżałby do mnie (mam swoją stajnie i konie) to czekam na odp.  🏇


A jaka dyscyplina Cię interesuje?
Hej szukam osoby,która ma doświadczenie z końmi, która mieszka w pobliżu Cieszyna i uradziła by mi parę porad za jazdę lub kasę.
Witam,

przeniosłam się ostatnimi czasy na Mazowsze i aktualnie szukam dobrego trenera/ instruktora ujeżdżenia, który mógłby dojeżdżać (1-2 razy w miesiącu) w okolice Ostrołęki (120km od Wawy na północny wschód) bardzo bym była wdzięczna za jakiś kontakt  🙂 pozdrawiam
hej 🙂

Szukam trenera okolice Częstochowy - Opola
Zna ktoś jakiegoś ?? 🙂
I może jakiegoś polecic?? i jak to z cenami i dojazdami 🙂
W Częstochowie bida z tym, ja jeździłam, własciwie nadal troche jeżdżę z p.Suchanami, podobno w Borkach Wielkich jest jakis trener.
Ale w obu przypadkach bardziej na miejscu mysle.
Okolic Opola natomiast nie znam
😅 😅 😅
hej, a słyszeliście albo mięliście może przyjemność jeździć pod okiem pani Małgorzaty Jurczak z woj. mazowieckiego? Chciałabym się czegoś o niej dowiedzieć, gdyż otworzyła niedaleko mnie stajnię i prowadzi jazdy i treningi sportowe, a na tych drugich mi zależy. Jaka jest podczas nauczania, czy umie przekazać wiedzę? Proszę o info🙂
dziękuję :kwiatek:
Ktoś moze wie, kto dojeżdża w okolice Łomianek/pod Warszawą ? Jest kilku re-voltowiczów np. z Sawanki, Lidera, Bajardo itp. może ktoś wie cuś ?  😀

Chodzi mi oczywiście o ujeżdżenie.

Poleicice kogoś ?  :kwiatek:
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
26 kwietnia 2010 19:25
Aventia, w Bajardo urzędują Ola Seweryn i Monika Giedrojć.  Jakbyś chciała szczegółów to zapraszam na PW.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się