trener

Ja mam podobny problem - poszukuję trenera, który by dojeżdżał do Pobiedzisk. Chodzi o doskonalenie techniki jazdy i skoki. Czy możecie mi pomóc?
Mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat P. Antoniego Dahlke?
ma ktoś jakiś kontakt do Niego?  :kwiatek:
Czy ktoś może wie, czy Anna Stępkowska udziela indywidualnych treningów w Warszawie? Jako że jest jedynym w Polsce "certyfikowanym" instruktorem Świadomego Jezdziectwa, to jest to bardzo zachęcające,  jestem tylko ciekawa, czy zajmuje się udzielaniem treningow z dojazdem.
A kto to taki ta pani Stępkowska i czym się różni świadome jeździectwo od tradycyjnego ??? 😲
http://swiadomejezdziectwo.pl/ksiazki,12,.htm
Ja juz w tym siedze od dluzszego czasu (znaczy czytam :p), i dla mnie roznica jest taka, ze wszystko jest uporzadkowane, przejrzyste i zrozumiale 😉
Smok10, ze świadomością w polskim jeździectwi bywa różnie  🥂
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 maja 2014 17:14
Smok, jak ktoś będzie chciał skorzystać z takiej metody, to tobie absolutnie nic do tego  🤔
Smok, jak ktoś będzie chciał skorzystać z takiej metody, to tobie absolutnie nic do tego  🤔


Ale pozwalasz mi się zapytać  ??? Bo tak się składa że nic nie słyszałem o tej osobie ani o tym co robi  🤔

A kto to taki ta pani Stępkowska i czym się różni świadome jeździectwo od tradycyjnego ??? 😲


Przecież ja tylko zapytałem ,a nie komuś odradzam. Nawet nie wiem kto to i co to . 🤔
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
23 maja 2014 23:20
nasturcja, jak ja ją zapraszałam to w okolicach Warszawy mówiła, że minimum musi być 3 jeźdźców.
Kogo polecacie do prowadzenia treningów ujeżdżeniowych, nie koniecznie ind., może być w kilka 2-3 osób, pomorskie, okolice Kartuz, Kościerzyny, Lęborka, ewen.Trójmiasta, ale nie w cenie 100+...
Czy ktoś byłby w stanie poprowdzić mi trening lub zna trenera, który zajmuje się/interesuje RWYM i mógłby mnie dobrze usadzić? Jeżdżę już wiele, wiele lat, sama uczę innych, ale wciąż popełniam wiele błędów dosiadowych - analizowałam to na sto sposobów i problem tkwi w szczegółach, nie jestem jednak w stanie sama się poprawić nie oglądając się z dołu. Poprawianie na podstawie filmików dużo mi nie daje, bo na filmiku widzę, co jest nie tak, a w trakcie jazdy tego już nie czuję. Mieszkam w Trójmieście, dlatego szukałabym kogoś z okolic (mam swojego konia), chyba że ktoś zgodziłby się poprowadzić jazdę na swoim koniu to mogę gdzieś dojechać (bywam w okolicach Trójmiasta, Poznania, Łodzi, Częstochowy). Pozdrawiam  :kwiatek:
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 czerwca 2014 19:34
Chętnie się dołączę do fanelii . Chwilowo niestety własnego konia do jazdy brak, za młody. Nawet popatrzeć i posłuchać bym chętnie pojechała  :kwiatek:
mitbah   arabskie szczęście
17 czerwca 2014 21:40
Odświeżam 🙂
Zna ktoś trenera/instruktora ze świętokrzyskiego/podkarpacia. Potrzebna mi jest pilna pomoc, a nie mogę znaleźć takiego który dojeżdżałby do mnie...
Z góry dziękuję :kwiatek:
Dzieki Koniczka  :kwiatek:

O p.Giedrojć nie znalazłam żadnych opinii,takich wiarygodnych,  a co do p.Seweryn to właśnie nie wiem jak tam moje nerwy się będą miały i dumam .... 😉


Wątek trochę stary, ale temat w sumie aktualny. 😉 Trenowałam z Moniką jakieś półtora roku i jest to dobra trenerka. Bardzo cierpliwa, z dużą wiedzą i doświadczeniem.
Chodź widzę, że tu większość osób tylko pyta to jednak ja będę liczyć na odpowiedź  😉 zna ktoś dobrego trenera w woj. lubelskim lub mazowieckim ? Obojętne mi czy to bedzie klasyk czy westernowiec narazie ma mnie i konia wyprowadzić na prostą
TheWunia, skoki? ujeżdżenie?
Zuzu na miom etapie podstawowych podstaw to nie robi różnicy, dopiero potem bede wybierać specjalizacje, ważne aby był ktoś kto nas ogarnie
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
22 lipca 2014 11:25
TheWunia, określ trochę bliższą lokalizację, bo całe województwa, to duże tereny.
Miejscowość Łuków, pogranicze lubelskiego i mazowieckiego, 20 km od siedlec
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
22 lipca 2014 14:16
ja też chętnie zaproszę do siebie trenera ujeżdżeniowego. Zapłacę za dojazd, oczywiście. Do ogarnięcia dwóch,a może nawet trzech jeźdźców z własnymi trochę ogarniętymi końmi.
południowa strona Wrocławia, okolice Świdnicy
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 lipca 2014 21:09
Rudzik, Jarek Poręba? Do Parkitnych jeździ regularnie, a to jeszcze dalej. Mogę Ci dać namiary na niego na pw.
Trenował ktoś z p. Kasią Porożyńską? Polecacie?
polecacie jakis trenerow ujezdzeniowych w wojewodztwie mazowieckim takiego ktory moglby dojezdzac do mnie do stajni ?
Czyli nikt z re-volty u p. Kasi nie trenował  🙁?
Może lepiej zapytać w wątku lokalnym, właściwym dla jej terytorium? 😉
kujka   new better life mode: on
15 sierpnia 2014 08:46
Dramuta12, znam konia, ktory poszedl do niej w trening i w sumie ciezko jej cos zarzucic. ale to jedyne co jestem w stanie powiedziec.
Szukam trenera skokowego po prawej stronie Wisły, prawdopodobnie przynajmniej 2 razy w tygodniu do kilku koni. Najchętniej jeśli byłaby to także osoba, która ewe. mogłaby wsiąść na konia w razie jakiś problemów podczas treningu. Raczej osoba z doświadczeniem.
ja też chętnie zaproszę do siebie trenera ujeżdżeniowego. Zapłacę za dojazd, oczywiście. Do ogarnięcia dwóch,a może nawet trzech jeźdźców z własnymi trochę ogarniętymi końmi.
południowa strona Wrocławia, okolice Świdnicy


Rudzik masz tak blisko pana Marka Pawłowicza.
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
27 sierpnia 2014 12:25
espana dzięki, już znalazłam trenerkę ze Strzegomia
Dramuta12 ja trenuję z Kasią od półtora roku, stoję tez u niej w stajni. Co chcesz wiedzieć ?

Pozdrawiam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się