wodze i wodze pomocnicze

🤔 a jak bandaz ma wspomoc rownowage?
Że niby dzięki nim ma większą świadomość własnego ciała 👀 taki artykuł czytałam dawno temu, nawet zdjęcia były...
To ja będę nudna - ma ktoś z was ten patent free jump collar? Chodzi za mną strasznie, po prostu muszę go mieć! A jest strasznie ciężko dostępny w Polsce, w żadnym sklepie nie widziałam...
Gillian   four letter word
06 sierpnia 2012 14:05
A ktoś gdzieś widział tańszy odpowiednik tego Free Jump? Za granicą są podobno takie, a ja bezskutecznie szukam...
Gillian, no dobra, jest - ale za 330 zł za parę pasków 🙁? Nie wiem czy nie kupić napierśnika i samej coś pokombinować, przecież to nie może być takie trudne 🙂
Gillian   four letter word
06 sierpnia 2012 14:24
stawiam na to, żeby pokombinować samemu 😉
ja juz pisalam- bombal, bo ja nie mam umiejetnosci takich, bedzie kombinowac, to sie pewnie podzieli. ja widze problem tylko w jednej czesci, mianowicie trzymadelku. ono jest z takiego elastycznego plastiku/twardej gumy, tak zakonczone, ze bardzo dobrze sie to trzyma. nie mam pomyslu czym to zastapic.
jednak patent jest magiczny! dziala! 😀
A ma ktoś może zdjęcia tego patentu z bliska ???
Mam takie:



Dobra wiadomość jest taka, że uchwyt nie musi być z tworzywa: po prostu 3 grube paseczki skóry złożone w literę T i wzmocnione nitami.
Zła wiadomość - FJC potrzebuje dużo dobrych regulacji, żeby spełniać swoje funkcje.
Ten na zdjęciach miał za mało.
halo, super zdjęcia poglądowe, dzięki 🙂
halo, ma jakas ulepszona wersje 😀
googlując ten patent znalazłam wiele wersji - proste, profilowane, z dodatkowymi pasami, całe skórzane, parciane, z gumami...
który robić, które najlepsze  🤔
Produkuje jakaś firma wodze dłuższe od standardowego fulla czy trzeba zamawiać u rymarza? 🤔
Dziewczyny, mam pytanie
te wychwalane przez znaczną część osób wodze kauczukowe Stubbena to te na zdjęciu?
czym się różniły te kauczukowe od zwykłych gumowych? bo już się zamotałam...
Ciężko stwierdzić po tym zdjęciu ale wyglądają podobnie.
Nie wiem czym się różnią ale są obłędne 😜
co prawda raz reklamowalam z powodu zepsucia się karabinka ale bez problemu wymienili
kauczukowe wodze, roznia sie od gumowych twardoscia, ukladaniem sie w reku. gumowe sa sztywne, twarde, grube i w ogole nie nadaja sie do uzytku (katka jest chyba jedyna osoba na swiecie, ktora je lubi). kauczuki sa elastyczne, miekkie, nie sa takie grube i dobrze ukladaja sie w reku.
a ja mialam okazje kiedys miec w rekach wodze silikonowe. waziutkie- wydawaloby sie, ze nie wygodne. a byly obledne!  😜
No dobra, bo na stronie BRUGE (stąd to zdjęcie) pisze, że to wodze gumowe. I w ogóle wszędzie pisze gumowe  🙄
Może mi jakaś dobra dusza powiedzieć, gdzie kupię kauczukowe Stubbeny? Bardzo mi zależy.

Link do Bruge:

[[a]]http://www.koniesklep.pl/STUBBEN-Wodze-gumowe-SLIM-z-karabinczykami%284,611,1034%29.aspx[[a]]
ash   Sukces jest koloru blond....
12 października 2012 10:47
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 października 2012 10:58
No dobra, bo na stronie BRUGE (stąd to zdjęcie) pisze, że to wodze gumowe. I w ogóle wszędzie pisze gumowe  🙄
Może mi jakaś dobra dusza powiedzieć, gdzie kupię kauczukowe Stubbeny? Bardzo mi zależy.

Link do Bruge:

[[a]]http://www.koniesklep.pl/STUBBEN-Wodze-gumowe-SLIM-z-karabinczykami%284,611,1034%29.aspx[[a]]


bo kauczuk to też guma,ale za to jaka  😜
zadzwoń do arpavu,sa bardzo mili,pewnie załatwisz to telefonicznie (link,który wstawiła ash jest do arpavu,bo są przedstawicielem stubbena w Polsce), mam od nich już druga pare i nie umiem juz w innych 😉


katija- a jakiej produkcji były te silikonowe? 👍
Dziękuję Wam bardzo dobre duszyczki  :kwiatek:
w tym linku to patrząc po zdjęciu to chyba te drugie "Wodze gumowe 1/2" NOWOŚĆ !!!"
Sea, stubben chyba nie robi tych chamskich gumowych, nawet w opisie jest napisane "z bardzo miekkiej gumy".
Ktoś, zabij mnie, nie mam pojecia... zapytam osoby, do ktorej nalezaly. byly to wodze wykonane ze skory, pokryte po wierzchu taka warstwa. byly cieniutkie, mialy max 1,5 cm szerokosci i takie jakby... elastyczne? no odjazd.
ide sie podpytac co to bylo 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 października 2012 11:33
katija, robi robi,chamskie gumowe tez ma i najgorsze jest to,że na zdjęciach wygladają bardzo podobnie 🙁 trzeba pomacac,żeby poczuć  😜 🥂 😁


to dopytaj,bo brzmi super 🙂
Ktoś, a te cienkie gumowe z DawMaga macałaś ? 😉
katija, dowiedz się dowiedz - aż jestem ciekawa, może wreszcie wymienię swoje - bo na razie to nie mogę znaleźć nic lepszego 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 października 2012 13:05
Puma, macałam,ale za bardzo mi się przez ręce przelewały...chociaż,może jakbym miała okazje z konia pomacać,to zmieniłabym zdanie 🙂

epk, a Ty jakie masz?
Ktoś, no właśnie te Daw-Maga cienkie gumowe :
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 października 2012 13:21
epk, a jexdziłas z tymki kauczukami stubbena? 😁
Ktoś, hihi w sumie podobnie jak ty z Daw-Magami 😉 - macałam je tylko.
famka   hrabia Monte Kopytko
12 października 2012 14:43
Ktoś, no właśnie te Daw-Maga cienkie gumowe :



ja używam tych wodzy, praktycznie już ze 2 lata, ja się chyba przyzwyczaiłam,
nie robi mi rożnicy czy parciane czy skórzane
ale jak kumpela wsiada na mojego ziutka to marudzi że są sztywne i ciężkie i ręce między palcami obciera
ja nie mam z nimi problemu
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się