NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

A jeżeli ktoś odbiera wiadomość "nie aktualne" jako aroganckie też proponuje mnie omijać szerokim łukiem wink

akurat w moim przypadku czekałam już na nr rachunku bo ponoć miałyśmy finalizować transakcję 🙂 ale to już teraz mało istotne - dawno to było 🙂🙂🙂🙂 ale jak to mówią odrobiłam lekcję na przyszłość 🙂
Czy miał ktoś z Was jakiekolwiek transakcje z użytkownikiem koniuch145, wysyła mi już pieniądze ponad 2 tygodnie i coś nie mogą dojść, a kontaktu nie ma i nie ma.. ;/
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
10 stycznia 2012 18:21
[quote author=incognito link=topic=5367.msg1241930#msg1241930 date=1325255788]

Miał ktoś do czynienia z użytkownikiem koniuch 145 jaką osobą kupującą? Trochę dziwnie się  koresponduje i nie wiem czy warto jakichś transakcji dokonywać.



ja miałam i nie polecam. 21 grudnia zamówiła u mnie komplet czaprak, owijki i nauszniki, następnego dnia miała zrobić przelew (dokładnie to jej mama, bo ona chyba niewiele lat ma), do tej pory nie mam pieniędzy. cały czas tłumaczyła się tym, że nie może zrobić przelewu z różnych przyczyn, byłam cierpliwa ale miarka się przebrała bo za długo to już trwa i coś mi się wydaje, że dziewczyna kręci więc zrezygnowałam z transakcji z nią.
[/quote]
tylkoze Dramko czesto zamieszczasz jedno zdjecie do kilku par bryczesow, ktore sa podobne i podobnie opisane. ciezko wtedy sie domyslic ktore sa ktore.


Bo czesto mam jeden model ale w różnych rozmiarach  😉

Matinka Szczerze nie pamiętam..tyle osób do mnie pisze..nie podaje temat pw..
Stokrotka*** Uznałam swój błąd i zwrot za ogłowie otrzymałaś. Niestety trwało to parę dni ponieważ często mam nowe dostawy i pieniadze miałam ulokowane w towarze, jak tylko sprzedałam przelałam na twoje konto.


Dobre sobie. Nie przyznałaś sie do błędu. Twierdziłaś ze ogłowie nie miało oznaczeń, a miało. Mam zdjęcia wiec mogę udowodnić. Bez przerwy wymyślałaś rożne wymówki żeby wykręcić sie od oddawania mi pieniędzy. 
Zwrot pieniędzy nie trwał parę dni, a miesiąc sie o to prosiłam. Po tym jak ogłowie było u ciebie zwrot dostałam po ponad tygodniu.


P.S Przy decyzji o kupnie nawet nie pomyślałam, że mnie oszukasz z rozmiarami. Dlatego nic nie wspominałam o ewentualnym zwrocie. Byłam pewna, że wszystko będzie pasować.
Czekałaś tydzień na kase, a ja miesiac na ogłowie!

Myślałam ze zrezygnowałaś ze zwrotu, nie odzywałaś sie, a po miesiacu przychodzi ogłowie i to nie na mój adres tylko na adres zameldowania (z danych z przelewu)
Bo sie o adres nie mogłam doprosić i bez przerwy mnie zbywałaś wymówkami.
Że nie masz pieniędzy na zwrot, ze wymienisz na sprzęt albo jak sie trafi to na większe itp.
Nie napisałaś odeślij i wtedy zobaczę co mogę zrobić czy cos takiego.
A ja nie byłam pewna że mi te pieniadze w końcu oddasz bo sie cały czas wykręcałaś.
Jak odesłałam paczkę na adres z przelewu bo innego nie podałaś to tez źle było, bo tam nie mieszkasz i musieli ci odsyłać.
Mozesz policzyć ile pw dostałas odemnie z zapytaniem o adres?
Dramko ale ty się bronić zbytnio nie musisz, przy takich cenach ludzie i tak od ciebie kupią. Mogłabyś jedynie zmienić podejście do klienta, nawet sposób odpisywania czy rozmowy na kulturalniejszy i tyle. I od razu byłoby przyjemniej. I dobrze zdajesz sobie sprawę że nie chodzi o "nieaktualne" 😉
gryglodor witaj w klubie. 🙂 wcześniej już pisałam co nieco o tej użytkowniczce. czy koniuch145 też wymigiwała się od zapłaty używając pretekstów takich jak "zapłacę po świętach bo teraz nie mogę", "zapłacę po nowym roku bo teraz nie dam rady", "mama ma zepsute konto i nie może zrobić przelewu" i "ojej, zrobiłam przelewy wszystkim sprzedającym, a o Tobie zapomniałam, przepraszam zrobię to jutro" ?  🤣

lepiej odpuść sobie tą dziewczynę, dziecko pozamawiało rzeczy a pewnie funduszy nie ma bo mama nie chce dać pieniążków jednak.

xxagaxx Dokładnie. Ale nie utwierdzaj jej w przekonaniu "bo mam tanio to i tak kupią " 
Ja nie mam na mysli kłócić sie z Dramką bo kto wie, moze kiedyś  bede musiała cos u niej kupić.
Chce tylko opisać że jednak nie jest idealnym sprzedawcą. Ja napisałam jeden post, a po nim wysypała się lawina (dostałam tez kilka pw).

Chodzi o szanowanie klienta.
Dlaczego ktoś inny co sprzedaje np Majeczka potrafi pomierzyć wszystkie bryczesy, sprawdzić sprzet który sprzedaje? Zrobić dodatkowe zdjecia, odpowiedzieć na dodatkowe pytania, nawet tym co są nie zdecydowani albo jednak nic nie kupują?
Bo jej zalezy na kliencie. Jesli teraz nie kupiła to moze kupi nastepnym razem. Klient wie ze moze wrócić do niej i sie dogadać.

Tobie nie zależy. Mnie nie obchodzi jaki ty masz charakter i sposób bycia( jak niektórzy o tobie piszą i tym samym bronią). Dla mnie możesz być choleryczką, ale kultura to już inna sprawa.
Mi zależy ma miłym kontakcie i w razie takich przypadków jak ze mną o dojscie w miare szybko do kompromisu, żeby nikt nie był stratny.

Nie jedna osoba już to pisała, że mogła byś być bardziej kulturalniejsza. Przynajmniej w kontaktach z klientami.
Na codzień bądz jaka jesteś  😉

Pozdrawiam
xxagaxx Masz racje bronić się nie musze ani tłumaczyć. Ale jeżeli byłam taka niekulturalna i miałaś ze mną ciężką przeprawe dlaczego w końcu kupiłaś bryczesy? W końcu doszłyśmy do porozumienia, myślę ze nie straciłaś, ale kultura musi być po obydwu stronach  😉 Jeżeli ktoś mi coś narzuca lub żąda to przykro mi bardzo..

Notorycznie dostaje pw bez tematu, przelewy bez opisu, o rezygnacjach nie wspomnę.

Uważam że jestem elastyczna. Można do mnie przyjechać przymierzyć nawet w nocy, dostosowuje się. Wymieniam, czesto osoba może poczekać asz trafi sie cos co jej odpowiada, nie ma określanego terminu. Mierze bryczesy na siebie, porównuje wymiary kupującej z swoimi, czesto doradzam osobom które chcą kupić ze sklepu, nie piszą do sklepu tylko do mnie. Sprzedaje na raty. Gratis przesyłka przy wiekszych zakupach (nie zawsze).

Niestety nie jestem w stanie zadowolić wszystkich i nawet już nie próbuje.

"Odebrałam dzisiaj bryczesy, doszły całe i zdrowe, nawet pasują 😉
dziękuję bardzo za tak szybkie wysłanie 😉"

Dziękuje za takie pw, wtedy wiem ze warto.

PS. Rozmiar ogłowia był wybity wewnątrz naczółka, pierwszy raz sie z tym spotkałam.  🤬 Kieffer ma na pasku, passier nie ma, stubben nie ma..

Stokrotka*** Po tym wszystkim chcesz od mnie cos kupic? Litości! wyobraz sobie ze tez mam swoja czarna liste klientow..np. takie osoby ktore mnie tutaj obsmarowuja a pozniej zamawiaja towar. Znajda sie tez tacy co czepiaja sie majeczki  😤 i gdyby mi nie zależało bym nie zwróciła kase i nie znalazła kupca na napierśnik.
Nie chce, napisałam "może będę musiała". Z czytaniem ze zrozumieniem masz problemy też.
Ja jestem cały czas miła, a ty nadal się rzucasz. O to właśnie wszystkim chodzi!
Zasłużyłaś na to żeby cie tu wpisać.
Śmieszna jesteś z ta czarna listą. Ja niczym nie zawiniłam i jeszcze na czarna listę się dostałam, ciekawe.
Powodzenia


Edit: Margaritka wystawiła informacje w ogłoszeniach do wiadomości wszystkich. Wiec jakim sposobem znalazłaś mi kupca?!
To juz lepiej dla ciebie, że sie udało go sprzedać dalej, bo o połowę mniej pieniędzy miałaś do zwrotu mi.
Mam nadzieje ze nigdy nie będziesz musiała 😵

Cały czas jesteś miła 😁

Takie osoby jak ty uczą mnie żebym na przyszłość nie zwracała kasy bo i tak będę nie dobra..Ludzie ciągle mnie uczą rozumu.

PS. Jeżeli ktoś potrzebuje pieszczot, nie do mnie  😉
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
10 stycznia 2012 21:25
ja muszę powiedzieć że ja z Dramką miałam same pozytywne transakcje  😉 i zawsze grzecznie czekała na kase, czy rozłożyła na raty
teraz np też czeka i wcale sie nie czepia  :kwiatek:

i towar też był ok 🙂
Ale zaraz zacznie sie czepiać  🤬  :kwiatek:
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
10 stycznia 2012 21:42
:przytul:...ojtam ojtam 😉
narrrvana no dokładnie ten sam teks: ojej, zapomniałam wysłać tobie pieniążków, bo do wszystkich mama wysyłała i tylko tobie jakoś mi umknęło, jutro wyśle na pewno! porażka jakaś, przed świętami już się zdecydowała... ;// jakieś małe dziecko przed kompem... ;//
i jak sprawa z Siss?? Komus jest jeszcze cos winna?
Chciałabym napisać, że użytkowniczka koniuch145 dziś przesłała mi pieniążki błyskawicznie wręcz, więc wycofuję, chociaż czekałam 3 tygodnie na to.

A co do użytkownika Siss, to dokonałam z Nią wymiany i nie było żadnego problemu. Wręcz perfekcyjnie się wszystko odbyło. 😉
I ty brutusie.. 😁
a jak sprawa z siss? bo moj czaprak zaginal gdzies w czelusciach tego swiata..
no coz mnie byla winna 150 zl, oddala 80 zl jakies 2 miesiace temu, na reszte czekam dalej... nie odbiera telefonow, nie odpisuje na gadu, phoblogu.. fejsa usunela. Wazna podkreslic ze jest mi winna od grudnia 2010 roku.. Jak zamawialam u niej 3 czapraki i 1 pare owijek, czapraki dostalam szybko, lecz na owijki czekalam chyba z 8 miesiecy.
gryglodor a kiedy u dokonalas tej wymiany?
Teraz, właściwie tydzień i sprawy pozamiatane. Ja mam swoje paseczki, a ona ma cukierki dla konia. 😉 Żadnych problemów z kontaktem, ani nic. 😉 Wręcz wzorowa transkacja. 😉
gryglodor, ale chyba nie na tym forum???
Miałam z Nią kontak przez gg, na koniec zapytałam jaki ma nick na rv, to jej dam plusa w "uczciwych..." no i napisala Siss, teraz to już zwątpiłam... ;//
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
13 stycznia 2012 10:03
Aktualizacja:

Agaleon
ARONIA222
Adrianna32
agata*
Andre
Anderia
annkathrin
arabianka
Atos
BaŚ
beata.e222
Bell
bella
blendzior95
buu
Caira
celly
Celtowa
chudapigi
CLAY
cudna_11
cyntia
Dasia
derige
Dramka
elen
enigma_28
episode
equi.drea
Fanga
Faszka
gajara18
gandini
hektor
Hexa
Hexa
intryga92
Iskiereczka
Iskierkaa93
ISKRZACZEK
jago
jascus199
Jaskierkowa
jojo
Jotusia
KajO
karen
Karina7
Karmela
katakumby18
Katarzyna0585
kinia992
KolorWiatru
koniara108
konie_3
konie-legnica
Likier
llilaa
Lov
magdaszka
majka
marta_88
Medziiik
Melanie
Minosia
moneta
Naciau
Naska
nightmare
Nikitaa
olafasola
olcia86
Pacia
Palomaa
paulut
pejcia1
PETIT
Puma
reniaa
Rewir
Rita
Saharynka
saliniak
Shilton
Siss
sonia346
sophieanne
Sylkam_38
Tajfunowa
Truskafffka13
walarajdowiec
Wezyrowe
Wilczyca
zaćjesz
Zeave
zorza.polarna
Nie polecam użytkowniczki noen , ponieważ czekałam na pad prawie miesiąc , nie zostałam poinformowana o jego wadach tzn. zagniecenia i zabrudzenia przy popręgu , zabarwienia na padzie niespieralne , a pisała mi i w ogłoszeniu , że stan idealny bez żadnych wad !  🤬
noen   A story of a fighter of our human race
18 stycznia 2012 22:27
Szafirowa ;*, Na pad czekalas pol miesiaca moja droga, dlatego, ze czekalam na Twoj przelew, ktory zostal zrobiony na poczcie przed sylwestrem, a dotarl dopiero jakos na poczatku tamtego tygodnia. Poczta tez nie rozwozi paczek w 2 dni, wiec tutaj nie masz zupelnej racji. A pad, ma znikome zagniecenia i przebarwienia, ktore moge nawet udowodnic zdjeciami.


Wedlug mnie ta anka wad nie ma. Zdjecia wyslalam Ci te same co opublikowalam teraz na forum. Moge jeszcze wyslac zdjecia dzien przed wysylka, tylko musialabym zgrac z telefonu 😉
Sami ocencie czy ten pad jest warty 160zl z przesylka 😉
noen  Ja też mogę udowodnić zdjęciami w jakim stanie jest pad, i proszę Cię - raz piszesz że 'ma znikome zagniecenia i przebarwienia' a później 'według mnie ta anka wad nie ma'. To, że dasz zdjęcia z telefonu, to nawet jeszcze lepiej, no chociaż wątpię, że telefon robi zdjęcia tak dobre że wszystko będzie zauważalne - ja z chęcią jutro wezmę pad na światło dzienne i każdą plamkę obfocę. Dla mnie jest to już bezsens że się bronisz, nie wysłałaś mi zdjęć obrazujących wszystko dlatego właśnie napisałam Ci negatywa, zdania nie zmienię - to tyle. 
I ona kosztowała 170zł z przesyłką moja droga  😉
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
19 stycznia 2012 06:17
Za 100 zł góra. 170 zł w życiu bym nie dała. Zresztą ja bardziej cenię sobie produkty Jarpolu, bo cena normalna, a jakość taka sama.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się