NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Dokładnie jak pisze Ciska. Nie widomo czy pad nie był już używany, tak samo jak owijki Konwalii.
Tym bardziej, że mamy post o treści
Czy to przypadkiem nie ta sama osoba? Wychodzi na to, że ma nieco więcej za uszami niż awanturę w sprawie padu...  🙄

[quote author=konwalia link=topic=20214.msg1274447#msg1274447 date=1327503320]
a mnie wkurzyła dzisiaj ogromnie pewna sytuacja  👿
szafirowa ;* jedzie na wieś do koni gdzie będzie jeździć po błocie. Zapytała czy może wziąć moje owijki idealnie pasujące do jej padu wasabi. Ja odpowiedziałam, że nie, bo wrócą w kawałkach lub brązowe/czarne. ''Spoko spoko'', ale rano tych owijek ani padu nie było w pace, wyjęła sobie bez pozwolenia a że owijki były nie używane ani razu to po prostu myślałam że komuś... yyy.. kogoś pobije. MASAKRA  🤬 ja już nigdy nikomu nic nie pożyczam i wszystko zamykam u siebie na klucz  👿

[/quote]

Więc nie ma pewności, że zdjęcie zostało zrobione przed użyciem padu 🙂
sprawa z owijkami wyjaśniona, bo szafirowa ;* nie wzięła ich i padu do jazdy, tylko zostawiła w domu, oddała mi w stanie w jakim były. Byłam świadkiem jak szafirowa przyniosła pad do stajni tuż przed tym jak dostała paczkę (fioukova albo ApAnia też, nie pamiętam która) i stan faktycznie nie jest bardzo dobry. Z tego co mi wiadomo, jeszcze go nie używała.
Ale ja go nie chcę i nie chciałam zwracać - kolor i pad mi się podoba , ale plamy rdzy , i popuszczane szwy to jest już przesada . Jakbym to wiedziała to spoko - i tak bym go pewnie wzięła bo długo go szukałam , a wstawiłam negatywa tylko dlatego , że nie zostałam o tym poinformowana .
Ale on nie mial plam rdzy i peknietych szwow ...
Nie no , w ogóle -.-
Same szwy i plamy zrobiły się w paczce , tak ?
Jego stan (w dniu otrzymania paczki) mogą potwierdzić : konwalia , fioukova , Soczewkova(na forum już jej nie ma) , darova , groteskowa .
edit : jeszcze ApAnia  😀
noen   A story of a fighter of our human race
28 stycznia 2012 19:56
Mi juz nie chce sie bronic, pisze ostatni raz, ze tych plam przed wysylka nie bylo, i jestem pewna na 100%, od wewnatrz zadnych puszczonych szwow nie bylo, odo wewnatrz przyznam sie, nie przygladalam sie 😉 Dla mnie juz koniec dyskusji 😉
Od wewnątrz nie było , tylko od zewnątrz .
Potwierdzić mogę, jako, że widziałam "świeżutki" padzik tuż po zakupie 😉
Plamki rdzy ma i może ja po prostu nie lubie brudnych czapraków, ale mi się w oczy rzuciły i zwróciłam na nie uwagę.
Pognieciony jest jak każdy pad, nie widziałam jeszcze używanej Anky gładkiej i lśniącej, więc myślę że i Szafirowa nie ma z tym problemu.
Problem jest z niedokładnym opisem sprzedawanego produktu, po prostu na przyszłość może noen zwróci na to uwagę 😉
Sprzedałam nowe wedzidło sprenger kk (za 150zł) i kupujący twierdzi ze jest uzywane poniewaz posiada "ryski"  😵

Nigdy nie widziało pysk konia, trzymam wedzidła razem w skrzynce i pewnie stąd te ryski.  🤔

Jak sprzedawałam używane wędzidło pisałam że jest używane

Podejrzewam ze ta osoba przymierzyła na konia, okazało się nie dobre i chce zwrócić..

Sporo sprzedaje tych wedzideł i nikt nie miał zastrzeżeń co do stanu.
ash   Sukces jest koloru blond....
02 lutego 2012 17:15
Dramka, wiesz że kupujący ma prawo do 10 dni poinformować Cię że rezygnuje z zakupu i chce zwrot kasy?! Takie jest prawo zakupów przez internet.
A to nie jest prawo zakupów internetowych, kiedy sprzedaje sklep?
ash   Sukces jest koloru blond....
02 lutego 2012 17:20
Każdy zakup w internecie mozesz zwrócić do 10 dni.
Nawet jak kupisz np. na allegro u osoby prywatnej to musi przyjąć zwrot.
-kiedy kupujesz na allegro od sklepu z ceną "kup teraz" masz prawo zwrotu
-kiedy kupujesz na allegro od sklepu z licytacją- nie masz prawa zwrotu

Licytacje na allegro są inaczej traktowane niż zakup kup teraz.
I wcale nie byłabym taka pewna, że kupując od osoby prywatnej na allegro masz prawo zwrotu !
Dramka, wiesz że kupujący ma prawo do 10 dni poinformować Cię że rezygnuje z zakupu i chce zwrot kasy?! Takie jest prawo zakupów przez internet.



Oczywiście, jeżeli towar nie posiada śladów użytkowania  😉
Kupując na odległość od osoby prywatnej nie ma się prawa zwrotu w ciągu 10 dni bez podania przyczyny. Takie prawo obowiązuje tylko firmy/sklepy. Przedmiot sprzedawany przez prywatną osobę może mieć gwarancję. Jeśli nie ma o niej informacji w ogłoszeniu - przedmiot sprzedawany jest bez gwarancji. Kupującemu przysługuje jedynie zwrot z tytułu rękojmi (art. 556 KC), a mianowicie gdy towar posiada wady fizyczne, a dokładnie brak określonej właściwości (brak koloru wymiaru etc. określonego w ofercie). Dlatego osoby, które chcą zwrócić towar, który im się nie spodobał lub nie pasuje na konia, chcą na siłę doszukać się wad (rysek), żeby mieć prawo zwrotu. Myślę, że szybciej doprosiłyby się go, gdyby po prostu szczerze i prosto z mostu powiedziały...
Oczywiście  ❗

kenna   🙇  👍  :kwiatek:
Myślę, że szybciej doprosiłyby się go, gdyby po prostu szczerze i prosto z mostu powiedziały...


Nic dodać nic ująć 😉
Brzoza   😁 jasne

Potrzebuje kontakt telefoniczny do NIRV   👀
asds   Life goes on...
03 lutego 2012 09:30
Ojj...do Nirv kiedys miałam w starym telefonie. teraz tylko gg posiadam.
Ja mam tel do NIRV  😎
Ja już też mam 😀

Brzoza Jedna transakcja z toba mi wystarczy..
Chciałabym ostrzec wszystkich przed transakcjami z użytkowniczką Mons
dwa miesiące temu doszło między mną a nią do wymiany, paczkę miała wysłać następnego dnia, ja tak samo. Wywiązałam się z tego, niestety ona do tej pory nie. I na zapytania co z wysłaniem rzeczy zasłania się raz to sesją, raz zabieganiem a od tygodnia przestała w ogóle odpisywać. Także niech uważajcie na jakiekolwiek transakcje z tą użytkowniczka

Edit: Paczka doszła chwilę po wystawieniu mojego negatywnego postu
Może nie tyle co nie uczciwa, ale na pewno nie poważna jest llilaa  😵
revoltowiczka., no to nam na prawdę dużo mówi  🤣 😵
mons najprawdopodobniej przeprowadza transakcje nirv.  a jak widac nirv nie zmienila sposobu postepowania.
Miałam sprzedac jej bryczesy 😉
Powiedziała, żeby bryczesy jej zarezerwowac, a ona na dniach wpłaci pieniądze na konto.
Czekałam 3 tygodnie, po czym straciłam cierpliwośc.
asds   Life goes on...
05 lutego 2012 18:08
No powiem szczerze nie spodziewałam się czegoś takiego po Mons.....

A ja sama trochę nerwa łapię bo czekam na paczkę od NAciau. Umawiałyśmy się na wysyłkę po wpłaceniu przez mnie 2raty z 3 i tak mijają 2 tygodnie od info o wysyłaniu paczki a paczki dalej nie ma 🙁((((


Na razie czekam az na pw odpisze
Ja zawsze z nirv spotykałam sie osobiscie i nie mam problemów  😉
asds , napisz ,ze paczka doszła , bo nie chce miec jakis nieporozumień na forum
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się