NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Kameleonik   Bo życie jest piękne...
22 maja 2012 19:03
Dzięki dziewczyny 🙂 Po prostu nie zauważyłam...
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
25 maja 2012 12:58
a ja chciałam tylko napisać że użytkowniczka kalia czyli:

Kaja S.. (bo niektórzy się zbulwersowali) 😤 😤 😤

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=7000249

nick z allegro: _Kalia_

do tej pory nie rozliczyła się ze mną z naszej transakcji, nadal odkłada słuchawkę kiedy dzwonię do niej i przypominam o co chodzi ( z różnych numerów 😉 )

edit: własnie znalazlam ze tu występuje pod nowym nickiem toronto

http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/9397?q=petrie&kategoria=18&rodzaj=0&stan=&lokalizacja=&sortuj=0&widok=0&strona=
jakim cudem Siss wystawia ogloszenia???  🤔 🤔 🤔
http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/10001?q=&kategoria=13&rodzaj=61&stan=&lokalizacja=&sortuj=2&widok=0

Dokładnie tak samo uważajcie, wystawia puśliska i popręg na forum świata koni jako pomidor!!
Dunia pisząc coś takiego publicznie naruszasz ustawę o ochronie danych osobowych za co możesz dostać karę w postaci grzywny a i nawet do pierdla możesz trafić na okres do 2 lat...
Ja się lekko nacięłam na użytkownika Ola_97, rezerwowała bluzkę w majówkę do tej pory ani maila, ani gg, ani na forum, a piszę i piszę do niej, niestety ostatnio wpisałam ją w odbiorcy i już nicku nie ma;/ Nie wiem czy coś się jej stało przecież wypadki chodzą po ludziach, jeśli tak napewno posta sprostuję, ale dziwne trochę prawie miesiąc, tyle czasu bez echa i nagle znika nick;/ Jesli się to wyjaśni to sprostuję, jeśli nie... zostaje tylko uważać ehh.
U mnie ola97 zarezerwowała łęzkę przed świętami, kasę miała przekazać po świętach, a wcześniej dać znać o dokładnej dacie. Czekałam na jakikolwiek kontakt, pisałam, ale nie odpisała, po mniej więcej 3 tygodniach bez kontaktu, napisała, że jednak jej nie bierze, więc sprzedałam ją innemu chętnemu. Nie uważam tego za nieuczciwe, a niepoważne.
Nie uczciwe czy nie poważne hmmm, fakt nie poważne ale jest w tym nuta nieuczciwości... choćby dlatego, że odmówiłam komu innemu, a potem jak odpisałam do innej osoby to już wzięła co innego, strata;/, narażanie kogoś na straty, a myślę, że jest tego świadoma, jest też nieuczciwe tak jak i przysłowiowe palenie głupa, wybaczcie wyrażenie.
A co do mankaa69 to ostatnio przysłała mi siodlo, twierdziła ze będę mogła odesłać jakby nie pasowało. Jest za duże, więc napisałam do niej i siodlo odeslalam, ale ona się od jakiegoś czasu nie odzywa, nie opisuje, nawet telefonów nie odbiera. Ma ktoś może z nią kontakt?


Ktoś wcześniej pisał o podejrzeniu ze mankaa69 to dancer. Muszę się z tym zgodzić, bo był podany kontakt z dancer na fb, na którym wystawiła to siodlo, któregońie chce ode mnie teraz odebrać.
martyśś_99 - No to mamy wszystko jasne 😎
Super, napisała, że nie przyjmuje zwrotów (zaprzecza samej sobie) i twierdzi, że wyjechała na 2 miesiące. Co ja mam niby teraz zrobić?  🙁
Postrasz ją policją. Adres chyba masz jak wpłacałaś na konto. Możesz wysłać siodło za potwierdzeniem odbioru, za pobraniem. Jeśli tego nie przyjmie, wyślij wezwanie do zapłaty, a jeśli to nie podziała wezwanie do sądu. Nie ma co się szczypać, za wykroczenie też można sporo dostać, a jeśli masz na mailu wszystko to tym bardziej jesteś wygrana.
Oszustów trzeba gonić, choć ja wolałabym ucinać ręce...
Jak ona wyjechała, to niech towar odbiorą jej rodzice, to nie Twoja wina, że jej nie ma. Miałaś prawo do zwrotu, tym bardziej, że ona sama się na to zgodziła (w moim przypadku też tak było). Nie powiedziała wcześniej że zwrot nie będzie możliwy w terminie takim i takim, to już jej problem kto to odbierze😉

Wysłałaś jej siodło w ciemno? Bez potwierdzenia nadania/odbioru, bez opcji za pobraniem?
Policja straszylam, to się zaczęła frustrowac, ze nie wypada. Wysłałem za pobraniem, do końca tygodnia nie odbierze to pójdę na policję i tyle.
Chciałam dopisać do listy Wacusiowatą za bardzo nieudaną wymianę. Dziewucha upiera się, że wysłała do mnie paczkę, a poproszona o fotkę potwierdzenia nadania, wysłała mi potwierdzenie wysłania zupełnie innej paczki.
Adres odbiorcy był zamazany jakimś korektorem, a na nim napisany mój adres. Na stemplu pocztowym jest data 07.05., a paczka do mnie została niby wysłana koło 20 maja.
Poza tym upiera się, że nie dostała paczki ode mnie. Sprawdziłam na poczcie - paczka została doręczona 22 maja, po godzinie 15....
emptyline   Big Milk Straciatella
31 maja 2012 07:49
Ja nie wiem co Ci ludzie maja w głowach :/
[quote author=martyśś_99 link=topic=5367.msg1415937#msg1415937 date=1338405653]
Policja straszylam, to się zaczęła frustrowac, ze nie wypada. Wysłałem za pobraniem, do końca tygodnia nie odbierze to pójdę na policję i tyle.
[/quote]

Nie wypada to nie przyjąć zwrotu z jej strony 😵
Ona nie ma skrupółów, Ty też nie miej 😉
[quote author=martyśś_99 link=topic=5367.msg1415937#msg1415937 date=1338405653]
Policja straszylam, to się zaczęła frustrowac, ze nie wypada... (...)
[/quote]

Nie wypada? Ona w tej kwestii co wypada a co nie, nie powinna się w ogóle udzielać. Padłam jak to przeczytałam  😵 brak słów na nią.

martyśś_99, szybkiego rozwiązania sprawy życzę :kwiatek:
ja musze napisać o użytkowniczce seganowa , dobry kontakt, ale paczkę wysłała w zeszły piątek i idzie dziwnym trafem 10 dni... mam nadzieję że dojdzie niedługo, ale z czego wiem , to mało możliwe, że jeśli wysłała w pt. to paczka idzie 3 dni robocze i powinna już na środę być...
a może paczka jest na poczcie, tylko awiza nie masz nawet? mnie się tak kilka razy zdarzyło..
emptyline   Big Milk Straciatella
03 czerwca 2012 20:46
ja musze napisać o użytkowniczce seganowa , dobry kontakt, ale paczkę wysłała w zeszły piątek i idzie dziwnym trafem 10 dni... mam nadzieję że dojdzie niedługo, ale z czego wiem , to mało możliwe, że jeśli wysłała w pt. to paczka idzie 3 dni robocze i powinna już na środę być...


Leć na pocztę, miałam tak milion razy. Listonoszom się chwilami nie chce pracować :/
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
03 czerwca 2012 20:48
A masz potwierdzenie nadania?
Hah, pewnego razu "mojemu" listonoszowi nie chciało się wychodzić w deszcz z samochodu do skrzynki pocztowej, więc położył awizo na brukowanym podjeździe i przykrył kamieniem... Nie muszę mówić, co z karteczki zostało.
Negatyw za nieuczciwa transakcje dla Tia  - kupiłam ochraniacze miały byc nowe, nawet nie wyjete z opakowania (miały byc prezentem) a tu przyszły uzywane -- nawet troche brudne ,ślady na rzepach i neoprenie)stan b dobry ale jednak używane --- sprzedajaca tłumaczyła sie że ich nie uzywała i dostała takie ze sklepu  ale przeciez wyjeła z oryginalnego opakowania żeby przepakować mi do listu-- Nie wiem co tu jest prawdą ale nawet przepakowując widać że sa uzywane  -- Więc wysłałam kilka fotek z prośbą o wyjasnienia -od tego czasu zero kontaktu --czekałam na maila z wyjasnieniami 2 tygodnie i nic -- więc ostrzegam innych przed transakcjami z ta voltowiczką
Zreszta sami oceńcie Czy to nowe ochraniacze?Choc na zdjeciach ciezko to pokazać

No są ewidentnie zabrudzone. Może przymierzyła ale nie chce się przyznać?
ja znowu apropo użytkowniczki seganowa byłam na poczcie, paczki takiej w ogóle nie ma,napisałam do niej z prośbą o numer który dostała przy nadawaniu,zero odzewu, i tak samo zero odzewu na prośbę o potwierdzenie nadania...
nie wiem co mam teraz zrobić. Mam jej dane i numer telefonu , ale watpie że to pomoże
ogłowie dotarło, po długim czasie oczekiwania , wraz z listem w którym przyznała się że , Ktoś , zniszczył jej ogłowie, jest naprawione ,  w dziwny sposób. Mam nadzieje że nie będzie obcierało konia... Było również brudne , nasmarowane.
jesli wierzyć dziewczynie, że to nie jej wina, proszę o dopisanie użytkowniczki seganowa .
asds   Life goes on...
05 czerwca 2012 10:33
finezyjna to może zwróć jej to ogłowie skoro jest uszkodzone?
nie mam zamiaru już się z nią kontaktowac a co dopiero klucic. pozatym , ogłowie za które się z nią wymienilam jest za male na mojego konia.
Takze myslalam o tym, ale je zostawię.  🙁
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
05 czerwca 2012 11:46
Ale w takim razie na jakiej podstawie chcesz dodać ją do listy nieuczciwych, skoro nie chce Ci się nawet z seganową kontaktować? To trochę niepoważne...
emptyline   Big Milk Straciatella
05 czerwca 2012 11:47
Finezyjna, no to jest jakieś jajo. Nie mogła zadzwonić/napisac przed wysyłka? Ratunku. Moim zdaniem sprawa jest do wyjaśnienia.

Powiedzieć Wam coś zabawnego? Interior ciągle nie wysłała mi tych nędznych 5 dyszek.
Skad jest ta interior?pod jaki okregowy zwiazek kyneologiczny podlega,od tej str moge sprobowac pomoc...psiarze b.czybko eliminuja watpliwej uczciwosci ludzi ze swego kregu...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się