NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
05 czerwca 2012 12:23
http://interiorterra.pl.tl/HOME.htm
o ile mi wiadomo swoim nickiem reklamowała hodowlę, wcześniej miała nick quniara
InteriorTerra podlega pod O/Kraków - podobno wśród hodowców też ma średnią opinię.
emptyline   Big Milk Straciatella
05 czerwca 2012 15:53
Wiecie co? Ja nie chcę grac jej kartami i zachowywać się jak szczeniak, pozostając w polu semantycznym psich hodowli. Prędzej, jeśli ktoś ma blisko do Kąpięli Wielkich, skusiłabym się o poproszenie o odwiedziny. Zadzwonię do niej jeszcze, zobaczymy, może coś niemiłego się stało. Na razie odpisał mi narzeczony, "że I. odezwie się do mnie jak będzie na komputerze, bo na razie jest to niemożliwie."
Inna sprawa, że to po prostu żałosne.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 czerwca 2012 16:20
[quote author=Karla🙂 link=topic=5367.msg1420610#msg1420610 date=1338893514]
Skad jest ta interior?pod jaki okregowy zwiazek kyneologiczny podlega,od tej str moge sprobowac pomoc...psiarze b.czybko eliminuja watpliwej uczciwosci ludzi ze swego kregu...
[/quote]

Gorszej opinii wśród hodowców już chyba nie może wyrobić.
jest, ale co mam z nią wyjaśniać ,może mi tylko zwrócić ogłowie , ktróego nie potrzebuje .
Zgłaszam ją do nieuczciwych , ze względu na to co właśnie napisała emptyline, olała sprawę totalnie, Nie odpisywała na moje wiadomości, i nie raczyła(przed wysłaniem) powiedomić mnie że ogłowie jest zniszczone....
Ponawiam ostrzeżenie! Equi.dream nadal
Jest mi winna 150 zł. Nie dość tego twierdzi, że nie ma
Powodu by
Mi oddawać.
Cytat Nirv "A co do mnie... To generalnie wiele się zmieniło, ogarnęłam moje roztargnienie, bo jak się wgłębicie na tym wszystkie minusy polegały zazwyczaj, moja wina, bardzo Was wszystkich za to przepraszam. Zapamiętacie mnie tak, a nie inaczej - okej, macie prawo. Na pieniądze nikogo nie oszukałam, jedynie zazwyczaj spóźniałam się z paczką... Jak by nie było - przepraszam, moja wina.

A ogłoszenia nie ma, bo już nieaktualne, ot co. "

I niestety nic się w Twoim przypadku nie zmieniło... ile jeszcze będę czekać na paczkę lub na kolejne wyjaśnienia?

Edit - nie potrafię cytować.
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
11 czerwca 2012 21:11
[font=Verdana][font=Verdana]Medziiik – wpisana przez marysia 550 (zabawa urodzinowa), chill2 (brak kompletnego rozliczenia), Radeczek (brak rozliczenia za dzierżawę)[/font][/font]

Jak z Medziiik ? Niby jest wpisana, ale czy to się tyczy re-voltowych ogłoszeń? Chciałabym kupić od niej siodło i komplet, to byłaby moja pierwsza re-voltowa transakcja.
Amarotsa no nie  😵 Ja takich ludzi nie rozumiem..
Amarotsa, doszla juz paczka? powinna byc wczoraj...

lizzy, ja kupilam cos tam kiedys od Medziiik, aczkolwiek ososbiscie i wszystko bylo okej.


Słuchajcie, ja mam taki problem - forumowa kolezanka (brala ode mnie pare czaprakow, cos tam wymienialysmy, golilam jej konia, wiec wydawala sie byc uczciwa) robila zamowienie ze sklepu, dolaczylam sie do niej, to bylo w marcu... I do tej pory nie mam zamowionej rzeczy, w tym przypadku czapraka, a wiem, ze zamowienie bylo dwa dni pozniej u niej, bo z polskiego sklepu... Czy tutaj tez mozna taka ososbe wpisac?
majeczka   Galopem przez życie!
12 czerwca 2012 07:57
Ja tam z Nirv, nie mam kompletnie żadnych problemów, non stop się na coś wymieniamy, coś kupujemy itd. Nigdy nie zostałam oszukana ani nic takiego.

emptyline   Big Milk Straciatella
12 czerwca 2012 18:18
Ja od Medziik brałam buty-wszystko super. 🙂
Uwaga na pannę monika12053 - wystawia niesamowitą promocję, pewnie szuka kolejnej ofiary
http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/12572
dzieki ,,zielona stajnia,,za tą wiadomość  :kwiatek:
chciałam kupić owijki ale dwa razy w odstępie 2 minut podała mi inne ceny mówiąc że ktoś przebił ofertę..
podziękowałam i powiedziałam że sie zastanowie i cieszę sie że tu weszłam  😉
monika12053 to monika bednarz oszustka ja z nią to dopiero miałam przeboje
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
16 czerwca 2012 11:28
demonek449 żartujesz  😲 skąd masz takie info?
Orety, dobrze ze weszlam, polasilabym sie na oglowie kieffera choc na pytanie jakie to oglowie dostalam odpowiedz "czarne." -.-
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
16 czerwca 2012 11:49
A mi się jakoś nie chce wierzyć, że to ona  😉 Bo jeśli by się okazało to prawdą, to miałaby dwa konta (MoniaaA)
napisała do mnie w sprawie siodła, (czyt pw bez tematu z gołą kwota, cholerka wie o co chodzi), powiedziałam, że figuruje w nieuczciwych i taka cena mnie nie interesuje, dostałam wiadomość "nie kupujesz to nie pisz" (najlepsze, że nic kupować nie zamierzalam...) i "straszne buraki na rej revolcie"
Graba.   je ne sais pas
16 czerwca 2012 13:00
demonek449, też mi się nie chce wierzyc, również miałam z nią udaną transakcję.
Tak, to monika bednarz - miałam nieprzyjemność coś u niej kupować. Na forum świata koni też najprawdopodobniej ma 2 konta, podaje kilka różnych adresów mailowych.
Edit. monika bednarz o której myślimy z demonek449 jest z biłgoraja i to raczej nie ta która zajmuje się sprzedażą pasz, tylko małolata.
zielona_stajnia -dokładnie laska z biłgoraja, lat 19 oszukiwała już na  świecie koni mnie też zrobiła w bambuko ale ja byłam sprytniejsza
cieciorka   kocioł bałkański
16 czerwca 2012 15:34
MoniaaaA tez ma coś koło tego
http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/12647
mail: monikabednarzwp.pl@wp.pl
nick: tasmania

chyba ktoś ma kilka kont...
tasmania i moniaduzocyferek jest zbanowana. ich ogloszenia zglosilam do usuniecia.
Zwróćcie uwagę na nową uczestniczkę forum ,,marysia.... ,, też ileś tam cyferek..
Ma to samo na sprzedaż co usunięte poprzedniczki 😉 tasmania i monika...
I zarejestrowała sie wczoraj 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
18 czerwca 2012 07:15
No pewnie, przeciez nikt nie zauważy  😵
uzytkowniczke zbanowalam. zmienia ip  🙄
ostrzegam przed użytkowniczką impossiblehorse miałyśmy się wymienić kantarem za maść na strzałki i umówiłyśmy się na wysyłkę na piątek 8.06 kantar do niej doszedł bo dostałam pocztą potwierdzenie odbioru przesyłki a maść nie pisałam do niej w tej sprawie w piątek czyli tydzień od dnia w którym paczka miała pójść i twierdziła że paczkę wysłała potem zero odzewu na żadne moje wiadomości....
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się