NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Pursat to samo można powiedzieć o mnie i innych użytkownikach forum, którzy kupują na re-volcie, bo tak na dobrą sprawę wpłacanie pieniędzy obcej, nieznanej osobie opiera się na "kredycie zaufania". I ja się zgadzam, byłam lekkomyślna i teraz już nic więcej nie kupię ani z facebooka ani z revoltowych ogłoszeń- chyba, że za pobraniem.
Milenchen, ja miałam 1 czy 2 razy przyjemność robić interesy z czilloutkaczacza i nie było najmniejszego problemu. Kontakt super, reszta też sprawnie. Może coś się dzieje u niej i dlatego się nie odzywa?

Z logowaniem to ostrożnie, ja mam ustawioną na kompie RV jako stronę startową i zalogowana na stałe. Często też komp włączony, strona otwarta a mnie przy kompie nie ma, chociaż status jest on line. To samo w telefonie. Jak odpalam net to otwiera mi się strona RV i jestem zalogowana. Pewne nie ja jedna tak mam.
bera7 oczywiście, rozumiem że sprawy mogą się różnie potoczyć,sama miałam kiedyś tygodniowe opóźnienie w wysyłce i kżdą sytuację zrozumiem,ale tu jest bardzo słaby kontakt i prawie miesiąc czekania. No nic,jeszcze kilka dni mnie nie zbawi.
Pursat -Byłam głupia, teraz to wiem ale wtedy tak nie myślałam   - No niestety- wysłałam buty zanim użytkowniczka nautyka (Magda Gatty)- zapłaciła -gdyż niestety tego dnia zmarł mój tata-i już wiedziałam że póżniej co najmniej nie bedę miała głowy aby zająć się tą sprawą .Chciałam być w porządku , tym bardziej żę allegro dało mi znać że nautyka wypełniła karte płatności i będzie płacić przez allegro, rozpoczynając wpłate  (nie wiedziałam że potem to anuluje )- opisałam sytuacje - nawet dałam nr paczki że wysłałam
-Jak pieniądze nie przychodziły po 2 tygodniach -pisałam co się stało, dostałam obietnice wpłaty i to wszystko - potem po mailach jeszcze kilka obietnic wpłaty i tak czekałam, czekałam , myślę sobie żę ta osoba to nie tylko złodziej ale tez perfidnie wykorzystała moja trudna sytuacje .
Teraz jak się tak zastanawiam poprzez ten sposób może nabrać inne osoby - bo to tak jakby z premedytacją rozpoczęcie wpłaty , ja wysyłam towar , a ona anuluje wpłate, dostaje towar  i potem już tylko odwleka sprawę.

Dla mnie to bardzo przykra sprawa ...
larabarson, i tu się zgodzę.
Tak samo może być w drugą stronę -zapłacisz i nie otrzymasz i nie raz się ,,irytowałam,, że wymaga się wpłaty a gwarancja uczciwości leży po obu stronach .Hana przykro mi.Mam nadzieję że allegro coś wskóra bo jak mi gość sprzedał uszkodzonego laptopa za tysiaka allegro nie zrobiło nic.
Laptop poszedł do śmieci bo miał spaloną płytę główną.
Człowiek uczy się na błędach , ale postaram się tak nie zostawić tej sprawy , tym bardzie,j że jak już dziewczyny pisały mi na maila ta nautyka - to nie jest jakaś nastolatka ale poważna osoba i prowadzi wyjazdowe kursy masażu koni metodą ttouch .
Już re- voltowiczki pomagają dostałam takiego linka  http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/18707 i tak tez ogłasza się na innych portalach
Wie ktoś coś o użytkowniku morning  ??

Zapłaciła mi za podkładke paczke wysłałam po czym paczka do mnie wróciła,została nie odebrana.Podwójnie za przesyłke zabuliłam,..i nie wiem o co chodzi....Rozumiem jeśli zrobiła by zwrot, ale po prostu jej nie odebrała mimo że za nią wcześniej zapłaciła.
Też kiedyś miałam taką sytuację, a niestety nie zapisałam sobie nicku osoby, próbowałam znaleźć po danych nic, paczka wróciła (wędzidło było zapłacone) osoba się nie odzywa już rok, paczka razem ze zwrotem i potwierdzeniem nadania leży. Nikt się nie odezwał, nie upomniał, nie próbował kontaktować.
flis 12053, może przeczytała ten wątek  😎
Niestety z przykrością dopisuję tutaj także użytkowniczkę czilloutkaczacza.


Ja z kolei tejże użytkowniczce sprzedałam siodło na raty, podpisana umowa, pierwsza rata 1000zł przy odbiorze za pobraniem. Cena była rozłożona na jeszcze 3 miesiące chociaż czilloutkaczacza twierdziła, że i tak wszystko spłaci już w styczniu.
Pierwszy termin mijał w piątek 17tego stycznia. Napisałam do niej wieczorem, że przypominam o terminowym spłacaniu, odpisała, że przelew puściła. Musiałam więc przeczekać weekend. Do wtorku nic się nie pojawiło, poprosiłam o potwierdzenie przelewu. Obiecała, że wyśle do środy wieczora - cisza. Upomniałam się w piątek, napisała że nie miała czasu i jutro je wyśle. Do dziś nic, zadzwoniłam na numer telefonu, który podaje w swoich ogłoszeniach - odniosłam wrażenie, że była przestraszona moim telefonem, mówiła bardzo chaotycznie, raz że zrobi przelew a raz, że zrobiła go tydzień temu...
Zgadzam się. Ja także kupiłam ''nową'' kamizelke, a przyszła stara i używana. I co tu zrobić w takiej sytuacji?
To niby głupota ale trochę się zdenerwowałam. Kupiłam komplet (owijki, czaprak i nauszniki) od karyMój. Komplet niby przyszedł bardzo szybko, ale jak otworzyłam paczkę to wysypała się na mnie "góra" piachu. Ja naprawdę wszystko rozumiem, ale wysyłać coś komuś w takim stanie?
Z resztą opis produktu też mijał się z jego rzeczywistym stanem, owijki było poprzecierane w kilku miejscach, a jedna z nich była chyba skracana, no i zauważyłam trochę innych mankamentów.

Choć wydaje mi, że jestem trochę przewrażliwiona, to piach na mojej białej bluzce tak mnie boli, że nie mogłam się powstrzymać...
Nie wiem czy dziewczyna ma profil na re-volta ale co możecie powiedzieć o facebookowiczce Paulina Malina (https://www.facebook.com/krolowa.malina)? Właśnie planuję kupić od niej dwa czapraki w zaskakująco niskich cenach i tak rozważam, czy oby na pewno jest w porządku.
willow, nie tyle nieuczciwa co zawracająca wiecznie tyłek, odniosłam wrażenie niezdecydowanej, męczącej osoby. Natomiast na fb słyszałam już, że ktoś miał z nią problem. Ja bym poprosiła o wysyłkę za pobraniem - jeżeli nie ma złych zamiarów to wyśle w ten sposób.
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 stycznia 2014 15:32
Niekoniecznie. Ja bym nie wysłała, chyba, że za zaliczką za przesyłkę. Bo jak wyśle, a dana osoba nie odbierze? No to trochę kasy w plecy.
Facella, no tak 😉 z kolei druga osoba jeszcze może tej paczki nie wysłać 🙂 i tak źle i tak niedobrze 😉
Użytkownik Arysta - bryczesy niezgodne z opisem. Zaręczała o idealnym stanie spodni, które posiadały wyraźne ślady zaszycia na rozporku i puszczone nitki przy leju. Na moją wiadomość z zażaleniem dostałam odpowiedź że wg niej wydawały się w porządku. NIE POLECAM!
Hej dziewczyny udało się wreszcie załatwić sprawę z nautyka i to dzięki re-volcie  🙂- minęło 7 tygodni od transakcji ale wczoraj dostałam zapłatę na konto . sprawę już zgłosiłam na policje i teraz musze wycofać , ale najbardziej poskutkowało to że dziewczyny z portalu dały namiary na stajnie gdzie to że Pani ta stoi z koniem no i chyba to że mogłabym się pojawić w stajni lub na kursie który owa Pani prowadzi i opowiedzieć o wszystkim .
Trochę nerwów mnie to kosztowało bo czekać na kasę 7 tygodni to długo ,ale myślę że to pociecha dla innych co myslą że stracili swoje pieniądze - jak się zwoła towarzystwo z portalu to można załatwić nawet sprawy uznane za beznadziejne - bo zawsze znajdzie się ktoś kto zna dana osobę a wstyd w swoim towarzystwie już nie jest taki anonimowy .
Cieszę się że tak się skończyło .
Na chwilę obecną wpisuję: stajenna🙂.
Brak kontaktu odnośnie przesyłki, pomimo logowania się na RV. A wystarczyłoby napisać, że nie ma czasu i postara się wyłaś w przeciągu np. tygodnia. Nie, woli milczeć. Zaraz miną dwa tygodnie i zacznie się trzeci...
Livia   ...z innego świata
30 stycznia 2014 10:19
Hana, cieszę się, że udało się rozwiązać twoją sprawę. Miałam okazję być na jednym z kursów Magdy Gatty i ją poznać - to smutne, ze ludzie dość szeroko znani wykręcają takie numery...
Dlatego jak dowiedziałam się ,że to taka osoba postanowiłam walczyć o swoje , i dziwiło mnie że ktoś taki dla 175 zł zaryzykuje swoja reputacje - można zapomnieć o przelewie albo mieć chwilowy brak gotówki, ale nie tak postępować i oszukiwać żę się wysłało, kazać czekać i czekać nie odpisywać na maile . Najlepsze by to żę allegro wzięło sobie prowizje od sprzedaży i nie chciał zwrócić , bo mina termin 45 ubiegania się o zwrot .
-Nie wiem czy to lekcjoważenie czy po prostu chciała mnie oszukać - ale mam nauczkę .
Tak się traci zaufanie do ludzi .
a co do kursów mysle żę to fajna sprawa ,ale nie wiem czy się kiedykolwiek zdecyduje wiedząć już swoje o prowadzącej .
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
30 stycznia 2014 18:58
Być. chyba musisz uzbroić się w cierpliwość  😉 Ja czekam od czerwca zeszłego roku  🙄
Nie muszę. Samochodem mogę dojechać i sprawę załatwić osobiście w asyście Ojca. Czekam tylko czy w ogóle się odezwie.
ODRADZAM STYCZNOŚĆ Z UŻYTKOWNICZKĄ [color=black] Smilebaby ... wymieniłam się z nią , moją paczkę otrzymała po 3 dniach a bryczesy dla mnie "zniknęły" na poczcie.... POnad to nie odpisuje na żadne wiadomości , ani na re-volcie ani na e-mail.[/color]
Kto został oszukany przez stajenna🙂?
napisz na FB, jest mnóstwo ludzi
czilloutkaczacza będąc winna mi 2000 zł zerwała kontakt, nie odpisuje ani nie loguje się na forum będąc 2 tygodnie po terminie spłaty.... koleżanka z Siedlec...
szkoda, że nie przejrzałam wcześniej tego wątku, wtedy na pewno nie zdecydowałabym się na zakup bryczesów od użytkownika paulincia789... wszystko poszło tak samo jak u poprzednich kupujących - nowe, szare bryczesy rozm.38 okazały się używanymi, brązowymi 80L. Jak napisałam, że chcę zwrócić, bo są niezgodne z opisem to mi odpisała, że "w zwroty się bawić nie będzie" i w ogóle to moja wina, bo nie chciałam dokładnych zdjęć 🤔
poza tym jak teraz znalazłam jej nick w tym wątku chciałam po raz kolejny podjąć próbę zwrotu, jednak po naciśnięciu "wyślij wiadomość" wyskoczyło mi, że zablokowała prywatne wiadomości ode mnie. ciekawe czy poblokowała wszystkie osoby, które oszukała...
Graves z Siedlec? Napisz kto to, ja jestem z Siedlec może będę mogła coś pomóc.
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
02 lutego 2014 09:07
Na obecną chwilę chciała bym wpisać użytkowniczkę Angelika0729wysłałam paczkę na wymianę 2 tygodnie temu i nadal nie dostałam paczki zwrotnej. Konto na fb usunięte i ani widu ani słychu każdy możliwy kontakt przepadł   🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się