NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
07 lipca 2014 16:03
Gdybym ja zrobiła coś takiego w jej wieku dostałabym manto takie, że bym nie mogła siedzieć przez tydzień. Do tego przeproszenie oczywiście poszkodowanej itp. Szlaban na konie, kieszonkowe i inne przyjemności do odwołania.

Dziecko w wieku 14 lat doskonale wie co jest dobre a co złe, ma świadomość swoich czynów. Jedynie co, to może nie do końca zdawać sobie sprawę z konsekwencji w momencie złapania na "gorącym uczynku".
Oby nasze wpisy na fb coś podziałały... Ale to prawda, gdyby dostała za coś takiego porządne manto albo jakąś karę, to może zastanowiłaby się dwa razy przed takimi głupotami  🙄
Nika91, Widziałam że komentowała swoje zdjęcie z tego profilu https://www.facebook.com/profile.php?id=100003269727057&fref=ufi
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
07 lipca 2014 17:39
Nika91, może da radę zlokalizować właściciela Cygana (dość adekwatne imię swoją drogą 😉 ) i dziewczynę nastraszyć, że on się o tym dowie?
Gdy tak pisałyście o szkole, to pomyślałem, że może by ją postraszyć skargą do szkoły właśnie. Jeśli to nie odniesie skutku, to wtedy można zarzucić jej szkołę, mailami ze skargą na nieuczciwość tej dziewczyny. Może jeśli nie rodzice, to nauczyciele narobią jej takiego wstydu, że zwróci, co wzięła.
BASZNIA   mleczna i deserowa
07 lipca 2014 17:43
Ulalala, jak klikam na link to mi sie laduje moj profil o.O

Zaspamowany Cygan :-) Do roboty, laski :-) . Narobmy malolacie wiochy :-D .
BASZNIA, Nie wiem czemu tak jest... Wpisz sobie Anita Popiołek (czarno białe zdjęcie profilowe + zdj w tle z napisem FREE)
BASZNIA   mleczna i deserowa
07 lipca 2014 18:10
Ulalala, oooki :-)
Dziękuje Wam dziewczyny za tak duży odezw !! Wiele to dla mnie znaczy, że nie zjeżdżacie mnie od góry do dołu jaka to ja byłam głupia, że się wymieniłam, no cóż człowiek uczy się całe życie na własnych błędach i wiem, to było głupie, ale ja zawsze byłam uczciwa i ślepo wierzyłam, że skoro ja jestem uczciwa, to ktoś inny też jest.. zawsze się sprawdzało.. Niestety świat jest taki jaki jest i pełno w nim nieuczciwych ludzi.. łatwo się naciąć i później zrazić.. pisała do mnie jej "znajoma" na priv, laska niby "żałuje" jednak, gdyby żałowała, to napisała by do mnie głupiego maila z przeprosinami i odesłała czaprak, może bym przymknęła oko na to co się stało, jednak kontaktu zero... sprawę, trzeba będzie zgłosić, ciekawa jestem rozwiązania... pomysł ze skargą do szkoły też jest niezły, tamten koń stoi w stajni prywatnej, mają tam konie bryczkowe zimnokrwiste, tyle się dowiedziałam i kolejna nowinka - nie da się dodawać komentarzy na jej fanpage - a przynajmniej ja już nie mogę. Spamujcie ją ! 🙂
Może już była to taka sprawa, ale nie wiem co mam robić. Około dwóch tygodni temu ,, zamieniłam'' się moimi ochraniaczami na inne. Czekałam i czekałam...i nic. Napisałam wiadomość do tej dziewczyny, że paczka nie doszła... poszłam na pocztę i okazało się, Ze paczka doszła dwa dni po wysłaniu... kontakt się urwał groziłam policją, na fb jej nie mogę znaleźć.. Co mam zrobic? Na policji mi nic z tym nie zrobia bo ochraniacze kosztowały 150 zł. Masakra.... żeby koniarz, koniarzowi takie świństwo zrobił...
Gandzioch1020, napisz skąd jest dziewczyna, imię i nazwisko to może ktoś z revolty będzie znał i pomoże?

Kurcze smutne to naprawdę. Mi teraz kompletnie obca osoba na fb pomaga, bezinteresownie, aż człowiekowi miło się robi. Po czym czyta ta się takie coś i aż ma się ochotę te małolaty ubić.
Martita   Martita & Orestes Company
07 lipca 2014 21:13
Nika91 Napisałaś konkretnie, rzeczowo i taka również jest reakcja forum 🙂 Po to istnieje ten wątek, aby ostrzegać i wzajemnie sobie pomagać. Również coś skrobnęłam na FB na stronie Cygana, na swoim prywatnym już zablokowała możliwość dodawania postów.
Nika91 jeżeli doszło do wielu nieuczciwych wymian, sprzedaży itp od tej dziewczyny jest możliwość złożenia skargi zbiorczej na policje. Dziewczyna z racji, że jest niepelnoletnia albo dostałaby nakaz naprawy szkód pokrzywdzonym (forma zwrotna rzeczy bądź pieniędzy w zależności od tego co by zadecydował sąd) albo Najprawdopodobniej sprawa by się zajęła policja (po ukazaniu wszystkich wiadomości, screen shoot'ow, wszystkie dokumentacje wpłat, wykazy pocztowe) przy czym skierowali by sprawę do sądu dla nieletnich. Możliwe, że nawet mogłaby dostać kuratora i brak możliwości dokonywania tranzakcji, wymian itp.

Najlepiej sprawę skierować na policje żeby ta gowniara opamiętała się co robi i nie pobłazac ŻADNYM tego typu sprawom bo na bardzo wiele rzeczy są odpowiednie paragrafy.
[quote author=_Gaga link=topic=5367.msg2130865#msg2130865 date=1404215158]
Miałam na oku idealne dla siebie siodełko, aukcja kończyła się w pon wieczorem.

z tego zdania zrozumiałam, że miałaś na oku siodło z aukcji (w domyśle Allegro)[/quote]


Mnie za to zmyliło to:
Jestem wściekła, bo do rana w pon miałamm dać znać, teraz zostaję z 2 siodłami.

[quote author=-bibi22- link=topic=5367.msg2130713#msg2130713 date=1404206119]

Czy mogę uznać, że laska to siodło kupiła, jeśli była umowa, że do rana w poniedziałek ma mi dać znać

_Gaga stąd moja odpowiedź.
[/quote]
Uznane za sprzedane, ale skąd pomysł, że po cenie zaliczki?
Anita Popiołek-patrzę a tam pisze,że mamy wspólnego znajomego.Już miałam wkroczyć do akcji ale to chyba tylko wirtualna znajoma koleżanki mojej córki.Mają z tą Anitąwspólnego idola,chyba Kwiatkowskiego.
Wieczorem pewnie koleżanka przyjdzie do córki to poproszę,żeby napisała na tych swoich ,,fanapach"" tylko potwierdźcie mi,że to ta Anita Popiołek przywłaszczyła sobie czaprak żebym obciachu nie narobiła
Nika91 czy zmasowany atak 😉 przyniósł rezultat ? Chyba laska nie spodziewała się takiego obrotu sprawy, mam nadzieję, że płonie ze wstydu.

[quote author=_Gaga link=topic=5367.msg2130865#msg2130865 date=1404215158]
Miałam na oku idealne dla siebie siodełko, aukcja kończyła się w pon wieczorem.

z tego zdania zrozumiałam, że miałaś na oku siodło z aukcji (w domyśle Allegro)

Mnie za to zmyliło to:
Jestem wściekła, bo do rana w pon miałamm dać znać, teraz zostaję z 2 siodłami.

[quote author=-bibi22- link=topic=5367.msg2130713#msg2130713 date=1404206119]

Czy mogę uznać, że laska to siodło kupiła, jeśli była umowa, że do rana w poniedziałek ma mi dać znać

_Gaga stąd moja odpowiedź.
[/quote]
Uznane za sprzedane, ale skąd pomysł, że po cenie zaliczki?
[/quote]


Ksan, nie rozumiem co chciałaś w tym poście przekazać, a ja nie chcę figurować w nieuczciwych, więc rozwiń proszę 😉
Też mam z tą dziewczyna wspólnego znajomego. Napisałam do tej dziewczyny ale niestety się nie znają...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 lipca 2014 09:26
Nie wiem czy przyniesie, bo pod naszymi postami jrj "fanki" dalej zachwycaja sie czapraczkiem... 😵
Dobrze byloby dotrzec do rodzivow, tylko jak? 🤔
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
08 lipca 2014 09:31
Zgadzam się z Thymos.
Ksan również nie rozumiem po co kopiujesz nasze wypowiedzi? czemu ma to służyć?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 lipca 2014 09:40
Nie wiem czy przyniesie, bo pod naszymi postami jrj "fanki" dalej zachwycaja sie czapraczkiem... 😵
Dobrze byloby dotrzec do rodzivow, tylko jak? 🤔


Bo to sa 13letnie dziewczynki 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 lipca 2014 09:44
Wlasnie. Jak ma poparcie "fanek" to jak tu czuc sie winna?
Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
08 lipca 2014 09:47
A czy takie "nękanie" jej przez nas nie będzie karalne?
Dodałam post i kilka komentarzy 🙂
czyżby usunęła posty ze zdjęciami czapraków? Bo ja już ich nie widzę 🙂
A czy nie da się dojść w pzj czy pzhk (nie znam się gdzie się "rejestruje" konie;p ) jak się nazywa właścicielka konia? Gdyby podało się imię, wiek, rasę itp.
Ulalala, PZHK nie ma prawa podawania danych osobowych zgodnie z Ustawą o ich ochronie...
No tak, ochrona danych...
Nobelowa12345 to nie jest nekanie bo jest to uzasadnione.

CzarownicaSa ale co rodzice mają do tego, że wychowali oszustkę ? Czasami nawet rodzice są bardziej nie kompetentni niż dzieci. Niech idą wszyscy na policje dostaną rodzice wezwanie razem ze swoją 'pociechą' to może siądą na czterech literach.

Forumowicze, Forumowiczki,
czy ktoś miał do czynienia z użytkownikiem "Lamila" ? Kupiłam od tej Pani ochraniacze, sytuacja dość ciekawa, bo najpierw podobno przesyłka wróciła i Pani poprosiła o podanie raz jeszcze rzekomo prawidłowego adresu (ponoć przesłałam błędny adres, nie wiem jak sprawdzić, bo się w wiadomościach nie zapisują mi wysłane). Sprawa działa się na początku czerwca. Od momentu podania adresu wszelki kontakt się urwał - brak odpowiedzi na wiadomości, a ochraniaczy jak nie było tak nie ma...
Czy ktoś coś kupował od tej użytkowniczki forum? Być może Pani wyjechała na wakacje zapominając o bożym świecie, ale obawiam się, że mogło być inaczej...



Sprawa nieaktualna. Ochraniacze do mnie finalnie dotarły  😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
08 lipca 2014 12:57
czyżby usunęła posty ze zdjęciami czapraków? Bo ja już ich nie widzę 🙂


Usunęła tylko mało jej to da bo są zrobione print screeny.

Nika91, żałuje, ale pewnie tego, że została złapana i to zostało ogłoszone. Mam nadzieję, że odzyskasz nieuszkodzony czaprak albo pieniądze
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się