NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
20 października 2014 10:59
Zaradną? 🤔wirek:
A może jej pomaga?
No wiesz, Joanna swoją postawą udowadnia, że da się zjeść ciastko i mieć ciastko - da się zgarnąć kasę za przedmiot i się go nie pozbywać 😀 To nie są łatwe rzeczy - ja bym tak nie potrafiła, Ty byś tak nie potrafiła, a Joanna robi w człona całą Polskę i swoje okolice (zgodnie z tym, co twierdzą jej koleżanki).
Pursat   Абсолют чистой крови
20 października 2014 11:56
A może jej pomaga?

Po wpisaniu jej meila do wyszukiwarki na fejsie, wyskakuje jakiś Misio Misio, więc kto wie. 😁
a po wpisaniu w google na czwartym miejscu ostrzeżenie przed oszustem - idealny temat jak się szuka pracy i sprawdza cię pracodawca 😀  😂
B.B.   Wszystko ma swój początek i koniec.
20 października 2014 13:40
😵 dobre 😂
O ile podaje tego maila w CV...
desire   Druhu nieoceniony...
21 października 2014 18:27
no i znowu... Czy ktoś zna Olgę Staroń z (prawdopodobnie) Kędzierzyna-Koźla? dziewczę chyba nastoletnie. oto jej profil na facebooku:

https://www.facebook.com/chochlik69

Zamówiła ode mnie komplet czaprak i ochraniacze na rzekomo arabka, niestety teraz nie odpisuje na moje wiadomości... ktokolwiek cokolwiek zna ją lub jej rodziców?  😤



niestety miałam "przyjemność" 'pracować' w stajni w której dziewcze jeździło/jeździ. 
jest niepoważna. jak to 14latka.

pisałaś jej jakieś wiadomości a'propo zamówienia? skoro zamówiła to niech zapłaci, będzie mieć cwaniara nauczkę na przyszłość...
O ile podaje tego maila w CV...


wystarczy wpisać jej imię i nazwisko w google 🙂
Hehe to już wiem czemu mi nie odpisała jak chciałam się z nią osobiście wymienić bo jechałam akrat przez Częstochowę, gdzie jak napisała mi na pw aktualnie przebywa...
A takie fajne ceny aż kusi.
AeM, twoja akcja jest zupełnie niepotrzebna. jak już pisałam użytkowniczka ma bana, a o linki do ogłoszeń prosiłam, żeby je pousuwać. co też już zrobiłam. twoje linki prowadzą donikąd.
ok, gdzieś musiałam przeoczyć prośbę o linki! pewnie znów za jakiś czas założy nowe konto  😤
edzia69   Kolorowe jest piękne!
28 października 2014 16:46
Katijo mam nadzieję, że jednym z usuniętych ogłoszeń nie było to spod linku, który wstawiam na dole. Poleciłam koleżance wystawiony kaptur do derki, pieniądze wpłacone, kaptur ponoć wysłany. Niestety wysłany miał być ponad tydzień temu i go nie ma. Czy jest możliwość sprawdzić czy link prowadził do jednego z usuniętych przez Ciebie nieuczciwych ogłoszeń? Nie ukrywam, że strasznie mi głupio wobec koleżanki.
http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/126106?q=&kategoria=14&rodzaj=0&stan=&lokalizacja=&sortuj=0&widok=0&strona=19
EDIT. Bardzo przepraszam, kaptur dzisiaj się znalazł na poczcie, Poczta Polska nie dostarczyła awiza i sprawa wyjaśniła się dopiero po osobistej wycieczce do urzędu.
Proszę o pomoc, bo nie wiem jak sprawę rozwiązać, ?
Dostałam od dziewczyny przelew za czaprak, wysłałam...czaprak wrócił.
Pokornie napisałam maila, że czaprak wrócił ( moja wina zgubiłam potwierdzenie wysyłki) , na co dostałam odpowiedź z ponownie podanym adresem...wysłałam znowu czaprak, który znowu wrócił ( oczywiście mam już potwierdzenie zachowane ) ,
napisałam, że czaprak znowu do mnie wrócił, na co dziewczyna tym razem podała mi swój adres domowy, a wcześniej podawała adres do pracy,
teraz owa dziewczyna chce żebym znowu na swój koszt wysyłała jej czaprak.
Paczka miała prawo wrócić, jeśli ADRES nie zgadzał się z imieniem i nazwiskiem, ale wychodzi na to, że to ja muszę pokryć koszt wysyłki po raz piąty ( wysyłka paczki-powrót, wysyłka-powrót plus teraz wysyłka ) , nie po mojej stronie leży wina jeśli podała adres, który nie zgadzał się z jej danymi osobowymi?
Dodam, że koszta wysyłki wyszły prawie cena czapraka, proszę o pomoc.
Pursat   Абсолют чистой крови
29 października 2014 18:13
Ja bym żądała zwrotu kasy za drugą przesyłkę (do której masz potwierdzenie) i opłacenie kosztów kolejnej. Niby dlaczego ty masz płacić za czyjeś nieogarnięcie?
Nie wiem czy mogę skopiować treść maila jakiego od niej dostałam, z próbą "zastraszenia" mnie dodaniem do nieuczciwych re-voltowiczów?

edit. napisałam w ostatnim mailu, że musimy jakoś sprawę rozwiązać w kwestii wysyłki, bo paczka nie wróciła z mojej winy.
Ale dlaczego masz być nieuczciwa, skoro wysłałaś paczkę dwukrotnie?
Inna sprawa, że nie została odebrana...

Albo odbiorca zapłaci za kolejne nadanie, albo oddasz mu pieniądze i towaru nie dostanie.
maluda, oddać pieniądze? przesyłka za darmo nie szła te kilka razy. Dlaczego sprzedawca ma być stratny, bo ktoś nie odebrał paczki?
Nie znam kwoty, nie wiem ile zostało z niej do oddania.
W zależności czy w ogóle się dogadają, co do zwrotu...
ot co, pozwolę sobie wstawić cytat maila, w momencie kiedy poprosiłam o to, żeby jakoś dogadać się co do kosztów przesyłki, bo została zwrócona z nie mojej winy:
"Czy jest w tym moją wina? Jaka? Oba adresy podałam poprawne. Proszę wywiązać się z umowy. W przeciwnym razie zglosze to w revolcie"
Chyba mogę, "obrócić kota do góry nogami", że ktoś tu jest nie uczciwy w stosunku mnie, prawda?

trzeba bylo zrobic zdjecie wroconej pierwszej paczki. jesli zgubilas dowod nadania. to taki dowod zwrotu spokojnie by wystarczyl. zwroc dziewczynie kase za czaprak minus pierwszy powrot paczki i drugie nadanie i powrot (oczywiscie jesli adres podalas dobry oba razy - wtedy faktycznie nie ma w tym twojej winy) i bedziecie kwita. jesli cie tu wpisze to odpiszesz na jej posta wyjasniajac sprawe i trudno. czasami ludzie nie mysla:
podadza adres budynku i nazwy firmy to nie zawsze wystarczy bo w tym budynku moze miesci c sie milion innych firm (choc listonosze zwykle wiedza gdzie co jest).... a jaki byl powod zwrotu wypisany na paczce?
Ja bym zrobiła tak, jak dziewczyny radzą - jeśli dziewczyna nie chce dogadać się i dopłacić za te wysyłki, to niech się buja. Oddaj jej kasę odejmując koszty wysyłek, które poniosłaś (2 powroty i jedna wysyłka) i tyle. Jak Cie wpisze, to trudno. Nie ma się co szarpać.
Dzięki za rady,
poprosiłam już o podanie numeru konta na który odeślę kasę za czaprak na kwotę pomniejszoną o jedną wysyłkę ( nie mam potwierdzenia wysłania pierwszej z własnej głupoty ), myślę że to fair z mojej strony i będę niedługo złą i nieuczciwą  😉
Niestety jestem zmuszona wpisać użytkowniczkę Dramka . Zakupiłam od niej nowe bryczesy ES model ze zdobieniami na kieszeniach, niestety po wyjęciu z kartonu okazało się że bryczesy nie posiadają żadnej metki a zdobienia poodpadały . Nielicznie ledwo trzymają się na kleju . Użytkowniczka nie poinformowała mnie że towar jest w jakimkolwiek stopniu wadliwy . Od otrzymania paczki staram się z nią skontaktować i uzyskać jakiekolwiek wyjaśnienie dlaczego są one w takim stanie niestety uzyskałam jedynie informacje że zwrotu nie przyjmie - z brakiem jakiegokolwiek wytłumaczenia ich stanu.
espérer, a jakiś link do ogłoszenia, z którego kupiłaś te bryczesy? Czy już usunięte? Widziałaś przed kupnem jakieś zdjęcia? Czy w ogłoszeniu były opisane jako całkowicie nowe, czy jako "prawie nowe", czy coś w tym stylu?
To ja umieściłam ogłoszenie nie kupie bryczesy w rozm. 36 właśnie takiej lepszej firmy , ona napisała do mnie z propozycją modelu i ceną . Zapytałam już w pierwszej wiadomości o stan bryczesów i dostałam odpowiedź że są całkowicie nowe - ani razu nie wspomniała że posiadają jakikolwiek defekt
Witam , czy ma ktoś może kontakt z p.Pasoń?
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
07 listopada 2014 21:48
Witam , czy ma ktoś może kontakt z p.Pasoń?
🤔 kolejna osoba, która przed zakupam nie zajrzała do tego wątku 😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się