NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
20 listopada 2014 20:11
[quote author=Budlejowe_love link=topic=5367.msg2187169#msg2187169 date=1411406081]
Tak wiem że znów się powtarzam ale muszę odnowić mój post o nieuczciwości użytkownika o nicku [font=Verdana]korysindex4[/font] . Zgubiłam już rachubę czasu od ile czekam na zwrot moich pieniędzy . Użytkownik nie odpisuje na wiadomości na Facebook'u nie odbiera telefonów oraz nie odpisuje na esemesy jeśli ktoś ma do niego jakiś kontakt bardzo proszę o podanie mi go na priv  :kwiatek:
[/quote]
chciałam zgłosić ostateczne wyjaśnienie sprawy z użytkownikiem i odzyskanie moich pieniędzy  🙂
quintana ma swoje siodło, aasica3 ma swoje siodło,  wielkie oszustwo czy raczej niespełnione nadzieje ?
a że  w mojej hierarchi na największą pogarde zasługuje osobnik straszący US  🤬 to aasica3 nie zapomnij że od każdego zakupu konia ( przedmiot powyzej 1000 zł ) należy złożyć w US deklaracje PCC2 i oczywiście wpłacić do kasy państwa nalezny podatek .

dopisek.
a na pudełku to sobie mozna dopisać co sie chce i nikt bez stosownej opłaty tego nie będzie respektował .
Chyba, że przedmiot kupiony jest na fakturę, np. samochód 🙂 Wtedy nie płaci się podatku do US, gdyż jest zapłacony VAT. Także zgadzam się ze słowami bluchy, ale nie chodzi o zupełnie KAŻDY przedmiot 🙂 Pozdrawiam!  :kwiatek:
🤔
coco85, podwójne konto? no nieźle 😎


edit:
a korciło mnie, żeby zrobić screena... szkoda, że tego nie zrobiłam. W każdym razie - podwójne konto i całkowita edycja posta przez aasica3 i coco85 chyba o czymś świadczy.
Libeerte, edycja jakiego posta?  🤔
Milla, coco85 napisała coś w rodzaju, że siodło raczej przyszło do niej w niezmienionym stanie i pofatyguje się do domu i zrobi jego zdjęcia. Coś o tym, że [s]quintana[/s] (chyba jednak) aasica jak nie zna prawa to ma się nie bronić przepisami znalezionymi w google. Trochę chaotyczna była ta wypowiedź i bardzo szybko zamieniła ją na tą emotikonkę. Zgłosiłam do modów - pewnie sprawdzą IP i się okaże.

edit.
przeczytałam dyskusję jeszcze raz i chyba się pomyliłam - coco85 to chyba ta sama osoba co quintana... sama nie wiem, ale któraś z nich, przynajmniej tak mi się wydaje
Też widziałam ten post.
Była w nim właśnie mowa o siodle, które jest u zainteresowanej.

Z całą pewnością podwójne konto.
Jak to fajnie, jak oszuści sami się dekonspirują  😂 "Warto rozmawiać" nabiera zupełnie nowego znaczenia  😁
Czy istnieje lista osób nieuczciwych handlujących poprzez grupy na Facebooku? Chciałabym podać osobę która mnie oszukała, ale nie chce tutaj wymieniać z imienia i nazwiska (nie wiem czy moge poniewaz wątek dotyczy re-volty a nie FB).
Nique, w niektórych grupach istnieje, w niektórych nie. Na tej albo poprzedniej stronie ktoś podawał 😉
Możesz dac link do profilu w końcu ta osoba sama udostępniła te dane publicznie
Dla niezorientowanych:
lista nieuczciwych na FB


Nique ja znam tylko taką.
też mi się wydaje że coco85 i aasica3 to te same osoby, otrzymałam wiadomość, że aasica3 ma przynajmniej teoretycznie jakieś powiązania z US i lubi tą jakże kochaną instytucje napuszczać na innych ludzi!!!
quintana, u kogo w tym momencie jest siodlo?
u właściciela, czyli aasica3, odesłałam zaraz po otrzymaniu tak jak napisałam, ta Pani Joanna K. ją odebrała i od tamtej pory milczy, widocznie w końcu do niej dotarło, że siodło jest w takim stanie jak je otrzymałam (a skoro dla niej uszkodzony łęk-to żaden problem i nawet tego nie widzi, to już nie moja wina) oczywiście na zdjęcia z drugiej str. się nie doczekaliśmy, w dodatku oczywiście żadnej wyceny nie było, etc. podejrzewam, że ta Pani szuka naiwnych, w dodatku notorycznie straszy ludzi US co w mojej opinii zasługuje na  🤬 reasumując szkoda czasu i nerwów.
Chciałam powiedzieć że paczka od patiusia999 dotarła.
Po 3 tygodniach ale jest więc w nieuczciwych można to zaznaczyć . :kwiatek:
No no, takiego zakończenia się nie spodziewałam  😂
Daty nadania nie zgadzały się z tym co było w wiadomościach bo wysłane dopiero 19-tego 😉 Data na stemplu  😉
Ale dotarła
Co prawda nie voltowicze, ale zastanawiam się co mogę zrobić w przypadku podejrzenia o próbie sprzedaży kradzionego siodła....? Dowodów nie mam, nieminiej jednak cała sytuacja mega dziwna, rozmowy stały się agresywne i niepoważne gdy doszło do ustalania szczegółów płatności (chciałam umowy i nie chciałam nosić przy sobie całej dużej gotówki). Sprawa całkowicie się urwała (na kilka godzin przed planowanym spotkaniem, na które byliśmy umówieni od tygodnia) po moim pytaniu o numer seryjny siodła... Sprzedająca (a dokładniej jej tata.... a jest to osoba ok 25-letnia!) nagle rozmyśliła się ze sprzedaży i zdecydowała że siodło zostaje  🤔 Dla mnie wygląda to co najmniej dziwnie. Siodło bardzo dobrej firmy, sprzedawane wg mnie po dość niskiej cenie po ok 3tys poniżej wartości rynkowej. (tym bardziej że na ryku wtórnym praktycznie się tych siodeł nie znajduje)
Będę wdzięczna za rady co o tym myślicie  :kwiatek:

A ja nadal poszukuję siodła ujeżdżeniowego  🤔
Wygląda na to ze kradzione gdyż na takiej umowie musiałyby znajdować się numery i stąd ten strach
Ostatnio było kilka kradzieży w stajniach. Może warto zgłosić to na wszelki wypadek na policję, niech sprawdzą.
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,96522.0.html
To dopiero NIEUCZCIWOŚĆ. Jestem OBURZONA
Trzeba zawiadomić moderatora,  by usunął ogłoszenie o tej samej treści
Trzeba zawiadomić moderatora,  by usunął ogłoszenie o tej samej treści

Zawiadom. W ogóle to trzeba jakoś ukarać. Ja bym zawiadamiała Policję na miejscu Administratora.
Zawiadomiłam... w głowie mi się coś takiego nei mieści - kompletnie
Co za bezczelność, kompletny brak empatii.... 🤔
[quote author=_Gaga link=topic=5367.msg2234592#msg2234592 date=1417424282]
Zawiadomiłam... w głowie mi się coś takiego nei mieści - kompletnie
Co za bezczelność, kompletny brak empatii.... 🤔
[/quote]
No tak. RV była czujna. Mnie ten styl pisania pachnie kimś z forum. Nie umiem sprecyzować. Trzeba sprawdzić co i jak.
Ciekawe czy ktoś już coś wysłał...
Boże, jacy ludzie są wredni. Nie jestem już młódką, a cały czas jeszcze wyrachowanie tego świata potrafi mnie negatywnie zaskoczyć🙁
Livia   ...z innego świata
01 grudnia 2014 09:16
Ręce mi opadły. Takie żerowanie nie mieści mi się w głowie. I jeszcze przedstawianie się jako ofiara pożaru - poniżej wszelkiej krytyki 😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się