NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Bboss, wysłałaś siodło?
wstaw potwierdzenie.
zamaże dane jak jutro wróce z poczty zeby się dowiedzieć,co z tą paczką,wstawie potwierdzenie i wstawie uproszczony akt oskarżenia który jutro złoże przeciwko pani która mnie oczernia
Matko....co za ludzie. Jak ktos ode mnie kupuje, to wysylam i zaraz tego samego dnia podaje numer przesylki, zeby kupujacy mogl ja sledzic. Na zyczenie oczywiscie robie skandal nadania. To nie jest oczywiste?
a ja wole osobiście z rąk do rąk,wtedy nie ma problemu,nauczke mam na całe życie,no ale cóż nigdy nie jest za pozno na nauke
Bboss czekam na prawdę na te potwierdzenie wysyłki, które dziś podobno zostało wysłane na email ( oczywiście go nie dostałam ).
Siodło podobno zostało wysłane 29.05.15r. Dodam że do mnie paczki nawet ekonomiczne idą w sumie zawsze 2-3 dni max.
Pierwszy mój sms do Pani był 01.06 czy siodło zostało wysłane.
Drugi mój sms był wysłany 05.06, prosiłam już o potwierdzenie wysyłki. Bboss poprosiła o mój email na który już w tym czasie miało zostać wysłane potwierdzenie.
Zostałam poinformowana że po weekendzie go dostanę. Zadzwoniłam w poniedziałek, dostałam odpowiedź że wieczorem go dostanę. Wieczorem dzwoniłam i niestety mój telefon nie został odebrany (a potwierdzenia oczywiście nie dostałam ).
No i w dniu 09.06.15r rano napisałam sms że nadal czekam na potwierdzenie. Nie dostałam. W południe po godzinie 12 próbowałam się połączyć ale zastałam pocztę z informacją że podany numer telefonu nie istnieje. W tym momencie się obudziłam że prawdopodobnie została oszukana.
Udało mi się zdobyć namiary i dostać drugi numer telefonu ( oczywiście inny ). Zostałam przeproszona, Pani była zdziwiona że jej drugi numer nie odpowiada, tłumaczyła że ma go na kartę i pewnie termin ważności karty się skończył. Stwierdziła że musi to wyjaśnić, za jakiś czas dostałam telefon że faktycznie jej numer nie działa ale już to wytłumaczyła i telefon znów jest aktywny.  W tej rozmowie bardziej przejmowała się telefonem niż tym że ja nadal ją proszę o informacje dotyczącą wysyłki siodła. Po raz kolejny obiecała mi że po godzinie 16 dostanę numer wysyłki. Nie dostałam go. Po kolejnej rozmowie podanie numeru zostało przełożone na godzinę 20:30. Niestety numeru nie dostałam ani nie szło się dodzwonić. Wysłałam sms że nadal czekam na numery wysyłki lub zwrot gotówki. Nie dostałam odpowiedzi więc napisałam kolejnego sms że faktycznie jutro pójdę na policję. Godzinę później dostałam odpowiedź że wysłała mi potwierdzenie na email i że jutro idzie na pocztę. Email tradycyjnie nie przyszedł. Napisałam znów o tym sms oraz informację że ewentualnie koleżanka może odebrać je osobiście jeśli nie zostało wysłane.
Dostałam odpowiedź że siodło zostało dawno wysłane. O 11 ma Pani być na poczcie i mi zadzwonić co z wysyłką.
Napisałam sms że jeśli po 11 nie dostanę informacji dot. wysyłki siodła to składam wszystkie dokumenty i potwierdzenia na policje. 
Dostałam odpowiedź że ja również zostanę oskarżona o obrażanie na forum i że jestem niepoważna. 
Dziś ma się ze mną kontaktować Bboss prawnik podobno. Dostałam również informację że mogłam sobie osobiście odebrać siodło a nie ją obwiniać za błąd poczty.
Później była rozmowa telefoniczna, ja zadzwoniłam - Pani tak krzyczała że nie dało się niestety porozmawiać. Zostałam nazwana osobą chorą psychicznie. Oczywiście że mi nie odpuści, niestety siodło nie miało znaczenia  w tej rozmowie bo nie udało mi się za bardzo dojść do głosu. Ja zostałam winowajcą numer jeden, ponieważ wpisałam Panią na listę nieuczciwych i  podobno obraziłam, a fakt że ja wpłaciłam 1100 zł i nie dostałam siodła ani potwierdzenia nie ma znaczenia..
Za ewentualne błędy przepraszam ale już późna godzina a ja z nerwów spać nie mogę.. 
A za nazwanie Pani oszustką = fakt może przesadziłam, ale w google znalazłam jedną informację a później kilka wspólnych znajomych również wyraziło nie najlepsze zdanie na Pani temat co jeszcze bardziej mnie zaniepokoiło.  Jeśli będę musiała ponieść konsekwencje moje wpisu tutaj to trudno, nie podałam pełnego adresu ani pełnego nazwiska. Ja tylko chcę dostać siodło lub zwrot pieniędzy.
Jeśli sytuacja się wyjaśni to przeproszę oficjalnie na forum i napiszę sprostowanie. Nie mam zamiaru odkładać tego na później, działam szybko i mam do tego prawo.
ps. jestem małolatą a Pani właścicielka siodła jest odpowiedzialną i rozsądną pełnoletnią osobą - Na koniec rozmowy wykrzykując się dowiedziałam. 
Edit. O fakcie że nie jestem w stanie odebrać osobiście ustaliłyśmy na samym początku. Zgodziła się na wysyłkę, nawet sama zaproponowała że wyślę ją z możliwością sprawdzenia zawartości. A wpłata na konto była dlatego, że Bboss wysłała kiedyś paczkę za pobraniem i do niej wróciła i niestety musiała pokryć 2 razy koszt wysyłki. Już w tym czasie mnie zapewniała że jest odpowiedzialna i że mam się nie martwić. Więc zgodziłam się wpłacić na konto. Kontakt był na prawdę miły do dnia dzisiejszego.
droga pani 23 letni Ewo S,poprzez wyszukiwarke gooogle mozna znaleść różne pierdoły a wypisać nie sprawdziwszy tego to jest absurd za który poniesie pani konsekwencje,szkoda mi też nerwów na to,szarpanie się nie siedze 24h na necie a i telefon nie nosze w ręce tylko w torebce,więc pracując nie zawsze mam czasi możliwośc żeby odbierać,no ale to pogadamy za 10 lat jak będzie pani w moim wieku,a jeśli ocenia kogoś po opinii innych zazdrosnych osób to kolejne brawo za dojrzałość,przechodząc do meritum mam nadzieje że jutro ta chora sytuacja się wyjaśni
Ona miała zostać wyjaśniona od razu. Dlaczego w tym momencie nie dostarczy nam Pani numeru wysyłki siodła? 
Nie mam zamiaru się kłócić co do wieku i kto jest bardziej dojrzały. Wiek jak widać w tej sytuacji o niczym nie świadczy. Do tej pory Pani kłamie.
A dzisiejszy krzyk przez telefon na pewno dobrze o Pani świadczy. Dla mnie to nie chora sytuacja tylko bardzo poważna, to duża kwota pieniędzy.
Czekam więc jutro ostatecznie na informacje o siodle do godziny 12. Mam nadzieję że nie posypią się kolejne kłamstwa z Pani strony i obietnice. 
A to że mam 23 lata to co zmienia i co wprowadza do tej sprawy?



Bacik90 nie poniesiesz żadnych konsekwencji bo na pisanie prawdy w sieci nie ma paragrafów. Nie wiem po co miałby się z Tobą kontaktować prawnik oszustki?

Bboss wysłanie numeru przesyłki to na prawdę żaden wyczyn nawet gdy się pracuje i ma samopoczucie godne geriatrii. Nie wymaga to zamazywania danych - jeśli przesyłka istnieje wpisz tu jej numer... Twoje zachowanie i pokrętne wyjaśnienia ewidentnie wskazują na oszustwo. W takim przypadku nie wahałabym się i zgłosiła sprawę na policję.
podałam pani nr nadania a pani mi powiedziała że za krótki więc naprawdę MAM dość,widze lubi pani afery ok,na szczęście będzie to ścigane karnie z urzędu  i cywilnie nauczy to panią powściągliwości w osądach i wypisywaniu bzdur po internecie,tak jak powiedziałam ustalenia jutrzejsze są aktualne,nie zaśmiecam dalej wątku,mój nr jest cały czas aktywny,po awarii w orange ale to też sobie pewnie wymyśliłam bo przecież mam nadprzydzone moce i moge likwidować i przywracać numery telefoniczne...jutro wkleje tak jak napisałam dowód nadania i uproszczony akt oskarżenia który napisze razem z adwokatem,droga Pani liczą się konkrety i takowe jutro będą ,pozdrawiam
Haha nic dodać nic ująć, bacik naslij kogoś do jej stajni, zanim zniknie 😉 no i na policje zgłoś koniecznie 🙂 obyś odzyskała kasę!

Ścigane karnie z urzędu  😂
Akt oskarżenia?  😂


Bboss pamiętaj ze re-v ma długie łapki 😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
10 czerwca 2015 06:26
Bacik90, o rany, współczuję! Kontrahent Ci się trafił na 6.
Bboss, jaki akt oskarżenia? Prokuratorem jesteś? Jeśli tak to i tak nie możesz pisać aktu oskarżenia w swojej sprawie. Afery ścigane z urzędu? A co to - Watergate? O prawie masz widać takie samo pojęcie jak o uczciwości wobec innych ludzi. Twój bełkot w tym temacie nie ma kompletnie nic wspólnego z przepisami ani KC ani KK, za to jak najbardziej może być podciągnięty pod pod art 190 KK, szczególnie że wszystko mamy tu na piśmie (swoją drogą bardzo proszę modów o zabezpieczenie treści).
I nie - nie jest winą Bacik90, , że podałaś za krótki numer przesyłki. Nie musisz tu nic wklejać czy zamazywać - podaj pełen numer przesyłki a każdy będzie mógł sobie sprawdzić czy rzeczywiście poczta zawaliła, czy też sama coś kręcisz. Śledzenie przesyłki nie daje dostępu do danych osobowych - Poczta Polska pokazuje jedynie w których urzędach pocztowych znajduje czy znajdowała się paczka.
Swoją ścieżką mam telefon w Orange - nie było ostatnio żadnej awarii. Kolejne zatem kłamstwo z Twojej strony z pewnością nie działa korzystnie ani na Twój wizerunek, ani - tym bardziej - na jakiekolwiek postępowanie karne czy cywilne w tej sprawie.

Bacik90 nie ma na co czekać - idź z tym na policję. Wydrukuj przelewy, oraz wszelką korespondencję, zrób sobie notatki jak wyglądała nieudana transakcja i z całym materiałem zapylaj na najbliższy posterunek bo to nie jest 10 zł aby odpuszczać.

Swoją drogą siodło koszmarnie na tył leci i nie wygląda na porządne 🙁
Ja się cieszę że Bboss tutaj się odezwała, jak numer przez który się kontaktowałyśmy przestał odpowiadać to na prawdę się wystraszyłam. Na szczęście szybko mi się udało namierzyć oraz potwierdzić dane tej Pani. Chociaż przyznam że adres nie jest sprawdzony.  Przed wysyłka przelewu również znalazłam profil na fb więc sama siebie uspokoiłam bo wydawało mi się że wszystko jest okej.
Numer wysyłki został wczoraj wykrzyczany raz, nie zdążyłam zanotować. Bylo to ok. 6 cyfr. Nigdy na poczcie nie spotkałam się z tak krótkim numerem. Oczywiście drugi raz nie zostal powiedziany
Bacik90, życzę cierpliwości i wytrwałości w całej sprawie  :kwiatek:. Szybko trzeba wypleniać oszustów i chamów....
Dziekuje dziewczyny za wsparcie   :kwiatek:
Również jestem w drodze do pracy i nie wiem jak będę funkcjonować bo prawie całą noc nie spałam..
Mam nadzieję że siodło zostanie wysłane... Cicho na to liczę. Pomyśleć że kontakt był taki miły.. Już nigdy nie wpłacę komuś na konto tak dużej kwoty. Mój błąd.
Prosimy o potwierdzenie nadania.

Ja jestem z okolic Poznania.
Podaj mi dane na PW to może ktoś ode mnie ją zna i pomoże.

Bacik - bo chyba Ci umknęło.
Nie umknęło. Celowo wstrzymam się z podaniem jej danych, nawet na pw. Boję się że poniosę za to konsekwencje  :kwiatek:
Osoba posiadająca publiczne konto na FB, nie może mieć pretensji, że jej profil 'lata' po sieci.  😁
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
10 czerwca 2015 07:30
bacik, moje doświadczenie z postępowaniem karny mówi mi, że nie masz się czego obawiać. Gdyby Pani Karolina chciała faktycznie tę sprawę pociągnąć to (na podstawie podanych tu informacji, o ile sa prawdziwe) będzie się musiała nieźle nalatać, niestety sprawa nie kwalifikuje się na urzędową, zostaje co najwyżej postępowanie cywilnoprawne, które jest długie, kosztowne i czasochłonne dla powoda (pani Karoliny). Powodzenia więc życzę, takich pieniaczy zmywa się na dzień dobry, za zawracanie dupy wymiarowi sprawiedliwości.

Natomiast z twojej strony, czyn pani Karoliny kwalifikuje się jako przestępstwo oszustwa (286 par. 1 kk), za które grozi kara pozbawienia wolności do 8 lat. Wystarczy, że złożysz doniesienie na policję podpierając się tym, co wspomniała Gaga, a policja i prokuratura same zajmą się sprawą. Ty będziesz musiała tylko złożyć wyjaśnienie przed prokuratorem i później przed sądem. Duża szansa, że z urzędu odzyskasz swoją kasę, bez chamrania się potem z komornikami i innymi windykatorami.

I nie bój się gróźb tej Pani, w świetle prawa to ty jesteś ofiarą a nie ona. W sprawie o zniesławienie nie zostanie nawet wszczęte postępowanie, bo nie zostały spełnione przesłanki popełnienia tego czynu. Kluczem w tym paragrafie, jest pojęcie "Kto pomawia", którego Pani Karolina nie zrozumiała. Wierz mi ze wszystkich spraw o znieslawienie, które trafiają do sądu na wokandę trafia jakieś 2%.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
10 czerwca 2015 07:36
Bacik90, nie przejmuj się. Oszuści mają to do siebie, że lubią straszyć sprawami o zniesławienie, ale założenie takiej sprawy nie jest takie proste. Mnie też oszust straszył, że mnie pozwie za publiczne opisanie całej sytuacji i nazwanie go złodziejem, a ujawniłam więcej danych niż Ty. I wiesz co? Mógł mi naskoczyć. To Ty jesteś ofiarą i nie daj się zastraszyć.
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 czerwca 2015 07:44
jutro wkleje tak jak napisałam dowód nadania i uproszczony akt oskarżenia który napisze razem z adwokatem,droga Pani liczą się konkrety i takowe jutro będą ,pozdrawiam

Czasu na wysłanie durnego maila z numerem nadania (jakaś minuta) brak, ale żeby latać po prawnikach i pisać jakieś akty (z godzinę najmarniej )  już tak...
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
10 czerwca 2015 07:49
PS. 😂 akt oskarżenia sporządza prokurator
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
10 czerwca 2015 07:54
Rudzik, ot kilka haseł z serialu o prawnikach, żeby przestraszyć "przeciwnika"  🤣
Bacik, trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie sprawy
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
10 czerwca 2015 08:03
safie, ale to chyba standardowe działanie takich oszustów. O ile dobrze pamiętam ta od atosa tez straszyła sprawą o zniesławienie
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
10 czerwca 2015 08:06
Chyba tak, osobnik, który spartaczył barierki u rodziców na budowie też straszył, że ich pozwie. I go nie obchodziło, że kierownik budowy określił jego dzieło, jako stwarzające zagrożenie i nie do przyjęcia przy odbiorze.  🙄
Jak to mówią:
"nie strasz, nie strasz, bo się..... "
😂
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
10 czerwca 2015 10:38
nieeee, no ok, sądy dostępne dla każdego, a bez takich co się o pęczek pietruszki sądzą nie miałabym nowego auta  😉
Farifelia   Farys 21.05.2008
10 czerwca 2015 12:25
Bboss, a ja zadam jedno, proste, krótkie pytanie. Bo widzę że rozwodzenie się na temat czegokolwiek, nie ma sensu 😉
Proszę mi powiedzieć, skoro tak mało czasu Pani ma na wszystko, jakim cudem ma Pani czas żeby tutaj takie długie monologi pisać, a nie ma Pani czasu żeby przepisać z karteczki nadania, dwudziesto cyfrowy numer paczki? Zajmuje to o niebo mniej czasu i żadnych danych nie trzeba zamazywać. Wystarczy PRZEPISAĆ ten numer. Może Pani odpowiedzieć na to pytanie? Co stoi na przeszkodzie by ten numerek PRZEPISAĆ? Już dawno mogła to Pani zrobić i byłoby po kłopocie...
Farifelia, przepisanie łatwe nie jest
Można zrobić zdjęcie i wysłać MMS do Bacik90, o ile się wysłało siodło...
O ile siodło istnieje
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się